Motinystės pašalpų "lubos" tiems, kurie tik planuoja vaikus

0 PARAŠAI

Kategorija:

Motinystės išmokų lubos tiems, kurie tik planuoja, o ne tiems kurie jau augina vaikus. Planuoti reikia ne tai kas yra, o tai kas dar bus. Tai tikras pilotinis sprendimas. Dabar mokamos pašalpos yra grįštamasis ryšys, kuris buvo garantuotas. Jei ji atimsite, kokio ryšio Jūs, Vyriausybė, tikitės iš mūsų, patikėjusiais Jumis? Ar nebūtu paprasčiau pasiskolinti trūkstamų pinigų iš savo atlygių, o 2012 -2014 kita vyriausybė Jums tas nepriemokas gražintu. Ar nepasitikėsite???

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Dangutė G... pritariu įstatymui, juk ne paslaptis, kiekviena įmonė padidindavo darbo užmokestį moterims trečio nėštumo mėnesio , taip kad gautusi didesnis vidurkis.
2 Jolanta Z... O ka daryti jau pastojusioms? Negali sakyti, kad vaikutis dar planuojamas...Tad manau naujas istatymas galetu isigalioti tik 9 menesiai iki vaikucio gimimo.
3 J. V... O ka reiskia planuoja? Visi planuoja, o Jie tik zada!
4 L.Valaitis ... neziurekit i viena medi,ziurekit i visa miska! (ivertinkit savo macro ekonomical policy)!!!
5 E. L... nesiskolinkit is vaiku, skolinkites is saves. Jus turit daugiau.
6 Vera K... as pasilieku be buto, kur man gyventi su vaiku iki jusu zadetu 2012 metu? kur man detis?as neturiu tokiu kanceliariniu ir neturiu is darbo gauto isnuomuoto buto. Kur man detis?
7 Žilvinas Š... Tuoj reiks emigruoti i Moldavija, nes LT virsta net ne durniu laivu, o jau tik durniu valtim :(
8 Sonata P... Uz valstybes "galvu" nesugebejima susitvarkyti, kompetencijos stoka jau ne tik visi dirbantieji moka, bet dar norima atimti is vaikeliu, kurie jiems pensija uzdirbines. Kada visa tai pasibaigs?
9 V.Mikalajunas ... vyr. nariu atlyginimu zinoma tam neuzteks, bet tokia forma visiems valdininkams galetu padaryt, jei jau nesugeba ju skaiciaus bent jau tokio pacio islaikyt, o dar didina.
10 Jurgita M... Esu uz tai,tai galbut kuri laika zmones ir neplanuos tu vaikeliu kol nepageres ekonomine padetis Lietuvoje,o be to kaip jie gali igyvendinti si istatyma jau auginantiems vaikus.
11 A.Daukantas ... Kaip garantuos grazinima? Juk kita valdzia jau bus, protingas zingsnis dabartiniai atsikrato. Tegu Valstybes turtu garantuoja - zeme duoda
12 J.B.Dingeliene ... TIKRAI SUNKU SUVOKTI KODEL KAI JAU PJAUNAMI VAIKU PINIGAI VIS DAR NELIECIAMAS TURTO MOKESTIS?????