Motinystės pašalpų "lubos" tiems, kurie tik planuoja vaikus

0 PARAŠAI

Kategorija:

Motinystės išmokų lubos tiems, kurie tik planuoja, o ne tiems kurie jau augina vaikus. Planuoti reikia ne tai kas yra, o tai kas dar bus. Tai tikras pilotinis sprendimas. Dabar mokamos pašalpos yra grįštamasis ryšys, kuris buvo garantuotas. Jei ji atimsite, kokio ryšio Jūs, Vyriausybė, tikitės iš mūsų, patikėjusiais Jumis? Ar nebūtu paprasčiau pasiskolinti trūkstamų pinigų iš savo atlygių, o 2012 -2014 kita vyriausybė Jums tas nepriemokas gražintu. Ar nepasitikėsite???

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Dangutė G... pritariu įstatymui, juk ne paslaptis, kiekviena įmonė padidindavo darbo užmokestį moterims trečio nėštumo mėnesio , taip kad gautusi didesnis vidurkis.
2 Jolanta Z... O ka daryti jau pastojusioms? Negali sakyti, kad vaikutis dar planuojamas...Tad manau naujas istatymas galetu isigalioti tik 9 menesiai iki vaikucio gimimo.
3 J. V... O ka reiskia planuoja? Visi planuoja, o Jie tik zada!
4 L.Valaitis ... neziurekit i viena medi,ziurekit i visa miska! (ivertinkit savo macro ekonomical policy)!!!
5 E. L... nesiskolinkit is vaiku, skolinkites is saves. Jus turit daugiau.
6 Vera K... as pasilieku be buto, kur man gyventi su vaiku iki jusu zadetu 2012 metu? kur man detis?as neturiu tokiu kanceliariniu ir neturiu is darbo gauto isnuomuoto buto. Kur man detis?
7 Žilvinas Š... Tuoj reiks emigruoti i Moldavija, nes LT virsta net ne durniu laivu, o jau tik durniu valtim :(
8 Sonata P... Uz valstybes "galvu" nesugebejima susitvarkyti, kompetencijos stoka jau ne tik visi dirbantieji moka, bet dar norima atimti is vaikeliu, kurie jiems pensija uzdirbines. Kada visa tai pasibaigs?
9 V.Mikalajunas ... vyr. nariu atlyginimu zinoma tam neuzteks, bet tokia forma visiems valdininkams galetu padaryt, jei jau nesugeba ju skaiciaus bent jau tokio pacio islaikyt, o dar didina.
10 Jurgita M... Esu uz tai,tai galbut kuri laika zmones ir neplanuos tu vaikeliu kol nepageres ekonomine padetis Lietuvoje,o be to kaip jie gali igyvendinti si istatyma jau auginantiems vaikus.
11 A.Daukantas ... Kaip garantuos grazinima? Juk kita valdzia jau bus, protingas zingsnis dabartiniai atsikrato. Tegu Valstybes turtu garantuoja - zeme duoda
12 J.B.Dingeliene ... TIKRAI SUNKU SUVOKTI KODEL KAI JAU PJAUNAMI VAIKU PINIGAI VIS DAR NELIECIAMAS TURTO MOKESTIS?????

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!