Motinystės pašalpų "lubos" tiems, kurie tik planuoja vaikus

0 PARAŠAI

Kategorija:

Motinystės išmokų lubos tiems, kurie tik planuoja, o ne tiems kurie jau augina vaikus. Planuoti reikia ne tai kas yra, o tai kas dar bus. Tai tikras pilotinis sprendimas. Dabar mokamos pašalpos yra grįštamasis ryšys, kuris buvo garantuotas. Jei ji atimsite, kokio ryšio Jūs, Vyriausybė, tikitės iš mūsų, patikėjusiais Jumis? Ar nebūtu paprasčiau pasiskolinti trūkstamų pinigų iš savo atlygių, o 2012 -2014 kita vyriausybė Jums tas nepriemokas gražintu. Ar nepasitikėsite???

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Dangutė Gab... pritariu įstatymui, juk ne paslaptis, kiekviena įmonė padidindavo darbo užmokestį moterims trečio nėštumo mėnesio , taip kad gautusi didesnis vidurkis.
2 Jolanta Zap... O ka daryti jau pastojusioms? Negali sakyti, kad vaikutis dar planuojamas...Tad manau naujas istatymas galetu isigalioti tik 9 menesiai iki vaikucio gimimo.
3 J. Vai... O ka reiskia planuoja? Visi planuoja, o Jie tik zada!
4 L.Valaitis ... neziurekit i viena medi,ziurekit i visa miska! (ivertinkit savo macro ekonomical policy)!!!
5 E. Lil... nesiskolinkit is vaiku, skolinkites is saves. Jus turit daugiau.
6 Vera Ker... as pasilieku be buto, kur man gyventi su vaiku iki jusu zadetu 2012 metu? kur man detis?as neturiu tokiu kanceliariniu ir neturiu is darbo gauto isnuomuoto buto. Kur man detis?
7 Žilvinas Šab... Tuoj reiks emigruoti i Moldavija, nes LT virsta net ne durniu laivu, o jau tik durniu valtim :(
8 Sonata Pra... Uz valstybes "galvu" nesugebejima susitvarkyti, kompetencijos stoka jau ne tik visi dirbantieji moka, bet dar norima atimti is vaikeliu, kurie jiems pensija uzdirbines. Kada visa tai pasibaigs?
9 V.Mikalajunas ... vyr. nariu atlyginimu zinoma tam neuzteks, bet tokia forma visiems valdininkams galetu padaryt, jei jau nesugeba ju skaiciaus bent jau tokio pacio islaikyt, o dar didina.
10 Jurgita Mik... Esu uz tai,tai galbut kuri laika zmones ir neplanuos tu vaikeliu kol nepageres ekonomine padetis Lietuvoje,o be to kaip jie gali igyvendinti si istatyma jau auginantiems vaikus.

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!