Nukirpti seimo pirmininko, pavaduotojų, narių, premjero, ministrų reprezentacines ir kanceliarines išlaidas

Gerb. valdžios vyrai ir moterys. Jau seniai išaušo laikas pradėti biudžeto lėšas taupyti nuo savęs. Jei dėstytojas, mokytojas, gydytojas ar bet kuris kitas gali iš savo vargano atlyginimo nusipirkti sau pieštukų, rūbų, o galų gale iš isipilti kuro į savo automobilį, tai juo labiau tai galite padaryti JŪS.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Andrius K... visiskai sutinku.. kazkodel dirbdamas valstybineje istaigoje ... turejau medziagas pirkt is savo kishenes.. o jie uz tuos pinigus automobilius issilaiko.
2 Asta S... nei vienam darbe tokių dalykų nerasi, atsirado vargšai
3 audrius ... naikinam valdininkams kancelerines islaidas tegul atsinesa kaip visi balti zmones savo popieriu ir savo tusinuka pazekit kiek sutaupysim pinigeliu vienam vald. 4000lt ju ten yra kiek? kazkas 130tai..
4 Mantas J... pasodinkit seimunus ant minimumoir tegul galvoja kaip isgyvent su seima ir vaikais ir mokescius susimoket, ne visi sugeba nelegaliais budais uzsidirti pinigu, o seimunai sugeba...
5 Ema T... Gal pradekitetaupyma nuo saves? Jokiu kanceliariniu islaidu!
6 Kristina J... Tai zymiai geresnis taupymo budas, nei mazinti pensijas ir motinystes ismokas. Jusu algos gerokai didesnes, nei vidutines pensijos, taip, kad piestuku ir kramtomos gumos galit nusipirkt ir is algos.
7 Jurij B... Apsurdas, kiek jie gauna minimaliu atliginimu vinu kartu? Tegul kaip visi giventojai gauna apie 3000Lt o prezidentas pvz7000-nes auksciausias vadovas. Kuo politiku darbas geresnis uz kitus?
8 BIRUTE ... atimti visiskai. Gyvenu 6alia vieno parlamentaro. Tai prieš rinkimus vaikščiojo lieknas ir vazinėjo su apynauja masinyte, o dabar "pasitaise" ir vazineja su dzipu. Už kieno pinigus?musus moketoju
9 Vytaute B... Ne tik atimti pinigus, skirtus kanceliarinems islaidoms, bet ir pritaikyti lubas atlyginimui - ne daugiau, nei 3000 Lt!
10 Asta S... Tegu parodo pavyzdį visiems !!! Gana taupyti kitų sąskaitą. Visų alga turėtų būti ne didesnė nei 3720 Lt. Juk mamos tai gali gyventi be rūpesčių, tai kodėl negali jie???
11 mokytoja ... jei aš nusiperku tai, ko reikia darbe, gali nusipirkti ir jie
12 G. Z... islaidas skirti tiems kuriu bendras seimos biudzetas(iskaitant vaikus iki 18m) mazesnis uz 60utk. litu
13 daiva j... žuvis pūva nuo galvos, atimt nepaelnytą atlygį iš semūnų ir vyriausybės
14 Irena ... Seimo narių atlyginimą grąžinti į 2008 metų lygį, panaikinti kanceliarines išlaidas
15 Violeta K... butinai nukirsti. Tegu kaip ir visi kiti perkasi piestukus uz savus
16 Erika M... jei eiliniam zmogui mazina atlyginimus ir smauge mokesciais tai mazint reikia visiems seimunams
17 Dangutė G... Pritariu, kad biudžeto lėšas reikia taupyti. Mes buhalteriai, net kopijavimo aparatams perkame rašalą iš savo pinigų.
18 Ž. S... Palikti tik algą dvienų trijų minimumų dydžio tegu sukasi
19 U.V. ... Visiems mazina, o ir tiems dalykams maziau galetu skirt...
20 Laura V... Pirmiausia reikia pradėtų nuo valdžios.Gana tyčiotis iš paprastų žmonių
21 Loreta L... Jei akivaizdžiai matytume pavyzdį susiveržti diržus, tikrai neskaudėtų širdies... Mokytojas iš savo pusantro tūkstančio ne tik darbo priemones pirkti, bet ir penkių asmenų šeimą išmaitinti...
22 Dalia L... Nukirpti reprezentacines ir kanceliarines išlaidas bei atlyginimus: amoralu imti tokius didelius atlyginimus, kai mokesčių mokėtojams mažinamos socialinės išmokos!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!