Nukirpti seimo pirmininko, pavaduotojų, narių, premjero, ministrų reprezentacines ir kanceliarines išlaidas

Gerb. valdžios vyrai ir moterys. Jau seniai išaušo laikas pradėti biudžeto lėšas taupyti nuo savęs. Jei dėstytojas, mokytojas, gydytojas ar bet kuris kitas gali iš savo vargano atlyginimo nusipirkti sau pieštukų, rūbų, o galų gale iš isipilti kuro į savo automobilį, tai juo labiau tai galite padaryti JŪS.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Andrius
visiskai sutinku.. kazkodel dirbdamas valstybineje istaigoje ... turejau medziagas pirkt is savo kishenes.. o jie uz tuos pinigus automobilius issilaiko.
2 Asta
nei vienam darbe tokių dalykų nerasi, atsirado vargšai
3 audrius
naikinam valdininkams kancelerines islaidas tegul atsinesa kaip visi balti zmones savo popieriu ir savo tusinuka pazekit kiek sutaupysim pinigeliu vienam vald. 4000lt ju ten yra kiek? kazkas 130tai..
4 Mantas
pasodinkit seimunus ant minimumoir tegul galvoja kaip isgyvent su seima ir vaikais ir mokescius susimoket, ne visi sugeba nelegaliais budais uzsidirti pinigu, o seimunai sugeba...
5 Ema
Gal pradekitetaupyma nuo saves? Jokiu kanceliariniu islaidu!
6 Kristina
Tai zymiai geresnis taupymo budas, nei mazinti pensijas ir motinystes ismokas. Jusu algos gerokai didesnes, nei vidutines pensijos, taip, kad piestuku ir kramtomos gumos galit nusipirkt ir is algos.
7 Jurij
Apsurdas, kiek jie gauna minimaliu atliginimu vinu kartu? Tegul kaip visi giventojai gauna apie 3000Lt o prezidentas pvz7000-nes auksciausias vadovas. Kuo politiku darbas geresnis uz kitus?
8 BIRUTE
atimti visiskai. Gyvenu 6alia vieno parlamentaro. Tai prieš rinkimus vaikščiojo lieknas ir vazinėjo su apynauja masinyte, o dabar "pasitaise" ir vazineja su dzipu. Už kieno pinigus?musus moketoju
9 Vytaute
Ne tik atimti pinigus, skirtus kanceliarinems islaidoms, bet ir pritaikyti lubas atlyginimui - ne daugiau, nei 3000 Lt!
10 Asta
Tegu parodo pavyzdį visiems !!! Gana taupyti kitų sąskaitą. Visų alga turėtų būti ne didesnė nei 3720 Lt. Juk mamos tai gali gyventi be rūpesčių, tai kodėl negali jie???
11 mokytoja
jei aš nusiperku tai, ko reikia darbe, gali nusipirkti ir jie
12 G.
islaidas skirti tiems kuriu bendras seimos biudzetas(iskaitant vaikus iki 18m) mazesnis uz 60utk. litu
13 daiva
žuvis pūva nuo galvos, atimt nepaelnytą atlygį iš semūnų ir vyriausybės
14 Irena
Seimo narių atlyginimą grąžinti į 2008 metų lygį, panaikinti kanceliarines išlaidas
15 Violeta
butinai nukirsti. Tegu kaip ir visi kiti perkasi piestukus uz savus
16 Erika
jei eiliniam zmogui mazina atlyginimus ir smauge mokesciais tai mazint reikia visiems seimunams
17 Dangutė
Pritariu, kad biudžeto lėšas reikia taupyti. Mes buhalteriai, net kopijavimo aparatams perkame rašalą iš savo pinigų.
18 Ž.
Palikti tik algą dvienų trijų minimumų dydžio tegu sukasi
19 U.V.
Visiems mazina, o ir tiems dalykams maziau galetu skirt...
20 Laura
Pirmiausia reikia pradėtų nuo valdžios.Gana tyčiotis iš paprastų žmonių
21 Loreta
Jei akivaizdžiai matytume pavyzdį susiveržti diržus, tikrai neskaudėtų širdies... Mokytojas iš savo pusantro tūkstančio ne tik darbo priemones pirkti, bet ir penkių asmenų šeimą išmaitinti...
22 Dalia
Nukirpti reprezentacines ir kanceliarines išlaidas bei atlyginimus: amoralu imti tokius didelius atlyginimus, kai mokesčių mokėtojams mažinamos socialinės išmokos!

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (561)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (240)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.