Valdžia neatims iš mūsų simpsonų

0 PARAŠAI

Kategorija:

Tiems, kas nežino, kodėl ši grupė egzistuoja, priminsiu. Seimas priėmė įstatymo pataisas (įstatymo pavadinimo neatsimenu, bet ten kažkas su cenzūra), ir jeigu taikant šį įstatymą Simpsonai turėtų dingti iš Lietuvos televizijų ekranų, nes pažeidžiamos kažkurios šio naujo įstatymo normas. Apie tai jau rašė žiniasklaida.Tad jei norite,kad simpsonai neišnyktų ,pasirašykite

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Erika V... Pasvajokit,ir praeis.Simpsonu niekas negali atimti is musu!!!!
2 V. A... juokaujat, simpsonus uzdraus??? tjg db kiekvienam filme yra sekso ir alkoholio scenos
3 M.Klementavicius ... Na ka jie nori visiskai atbukiti zmones kad joe nesimokytu priversdami moketi studentus uz moxla tiek . dabar dar ir animacija atima zmones jie te nori sukurti visuomene be savos nuomones pavaldze j
4 Normantas S... simpsonai yra pats geriauses animacinis filmas vaikams
5 Austėja S... Kodėl visas pasaulis gali žiūrėti šį filmuką,,o lietuvuva,kaip kokie urviniai NE?? Kodėl mes turime būti atsilikę?
6 M.Goroškinaitė ... Krc jau tiek metu juos rodo dabar sugalvojo tokia ziauria nesamone. Ir kiek pastebejau ant simpsonu yra N-7 tai keno vaiku tevai nenori kad vaikai ziuretu tai ir turetu jie neleisti
7 M.K ... Ne filmuke esmė, jūs pasiskaitykite ką uždraus. Vos ne viską. Nenormalu tai. http://www.peticijos.lt/visos/2720 čia pasiskaitykit ir pasirašykit.
8 Ieva.S. ... ne!tik ne simpsonus!!! o jie patys galvoja kaip butu jiegu ju megstamos laidos nerodytu?? turbut i teisma paduotu televizijos studijas! pritariu.
9 B.Rimkevičienė ... Palikit galimybe patiems rinktis ka norime žiūrėti per tevevizija, už kuria mes mokame
10 A, R... Negalit nutraukti sipsonu rodymo. Ka jaunimas beveiks? Nebebus iš ko pasijuokti. Juk tai pats geriausias filmukas.
11 Aiste D... prigalvoja nesamoniu geriau rimtesnius klausimus sprendzia
12 audrius a... tai ir pasakas tegul uzdraudzia kurios prasideda gyveno senis ir senele "nes juk jie jau mire o apie mirusius geriau vaikam nekalbet"
13 R. N... Tegul nerodo visų filmukų, kurie propaguoja smurtą, o ne čia..
14 A. P... Simpsonai pralinksmina, kartais verčia susimąstyti.
15 Š.V. ... nepritariu įstatymui, bet rašant peticiją buvo galima ir pasidomėti detalėmis ir viską surašyti kaip yra. Dabar turim iš nuogirdų parašytuos kelis sakinius.
16 L, J... Pirmiausia susitvarkykit su krize ir kitais svarbiais dalykais, o paskui kiškit nagus prie Simpsonų, Hario Poterio, Vedęs ir turi vaikų, ir kitų tradicija tapusių filmų, serialų ar panašiai!
17 A.Č. ... simpsonai pats geriausias filmukas bus labai liudna kai ju nebebus
18 Kristijonas K... Ir kuo gi po velniu jie pakeis pasauli iseme simpsonus is Lietuvos eterio!?
19 Saulius N... Vaikai ismoksta is simpsonu pusiau tikro gyvenimo pamato koks tikras jis kartais gali buti.
20 zygimantas p... VALDZIA neatims is musu simsonu lietuvoj valdzios nera....
21 Edvardas, B... Aš auginu du vaikus. Kai psakiau kad greitai nebus simpsonų,mano vaikai sako tai ką jie ten seime visi išprotėjo? Jūs įsivaizduojat kokia vaikų noumonė formuojasi apie mūsų valstybę.
22 E.Elmonaite ... Simpsonai - vienintelis belikes dalykas kuri dar ziuriu per TV. Visu laiku geriausias serialas :D
23 Gab.;> ... nu jus pagalvokit jusu nekencia jau suauge, dabar ir vaikai nekes. Tai jei cia simopsonus naikinat tai gal ir "Toma ir Dzery" panikinkit. Juk ten irgi dauzosi musasi. Vaikus mokina.
24 Erika V... Šio filmo jau nereikiaĄUžtenka ir Hario Poterio,ir jį juk ruošsiasi panaikinti...
25 S.Kaulakis ... Simpsonai - animacinis filmas vaikams. Tai tegul ir ziuri o cia visokie matulioniai bibionei nori uzdraust tai pz jei jums nepatinka ir neziurekit, kas jums is to kad kiti ziuri simpsonus...
26 Julius p... tik pamegink ir mano vaikai zys ka veikti ?ir sake jei panaikinsit varys prie seimo
27 Klaudija C... Nematau kam reikalinga atimti Simsonus.Jie spėjo patekti į visų širdis.Ir taip suprantama kaip humoras.Nemanau kad vakai iš to labai mokosi.Bet ten yra ir daug gerų dalykų.
28 sOt^ ... Taigi Simsonai vienas ziurimiausiu animaciniu filmuku.Visi vaikai (na ir paaugliai) ji ziuri.Jus blemba pagalvokit su galva viena karta.
29 K.Vilius ... Juk simsonai vienas ziurimeusiu animaciniu serialu pasauli o , ce lietuvoi ji draudze .. kas per valdzia.. Leave The SIMPSONS ;) Tikras Durniu Laivas ne seimas.
30 Gab. ... Nu koks jusu susiktas reikalas, vadovaut ka ziuret..

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.