Valdžia neatims iš mūsų simpsonų

0 PARAŠAI

Kategorija:

Tiems, kas nežino, kodėl ši grupė egzistuoja, priminsiu. Seimas priėmė įstatymo pataisas (įstatymo pavadinimo neatsimenu, bet ten kažkas su cenzūra), ir jeigu taikant šį įstatymą Simpsonai turėtų dingti iš Lietuvos televizijų ekranų, nes pažeidžiamos kažkurios šio naujo įstatymo normas. Apie tai jau rašė žiniasklaida.Tad jei norite,kad simpsonai neišnyktų ,pasirašykite

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Erika V... Pasvajokit,ir praeis.Simpsonu niekas negali atimti is musu!!!!
2 V. A... juokaujat, simpsonus uzdraus??? tjg db kiekvienam filme yra sekso ir alkoholio scenos
3 M.Klementavicius ... Na ka jie nori visiskai atbukiti zmones kad joe nesimokytu priversdami moketi studentus uz moxla tiek . dabar dar ir animacija atima zmones jie te nori sukurti visuomene be savos nuomones pavaldze j
4 Normantas S... simpsonai yra pats geriauses animacinis filmas vaikams
5 Austėja S... Kodėl visas pasaulis gali žiūrėti šį filmuką,,o lietuvuva,kaip kokie urviniai NE?? Kodėl mes turime būti atsilikę?
6 M.Goroškinaitė ... Krc jau tiek metu juos rodo dabar sugalvojo tokia ziauria nesamone. Ir kiek pastebejau ant simpsonu yra N-7 tai keno vaiku tevai nenori kad vaikai ziuretu tai ir turetu jie neleisti
7 M.K ... Ne filmuke esmė, jūs pasiskaitykite ką uždraus. Vos ne viską. Nenormalu tai. http://www.peticijos.lt/visos/2720 čia pasiskaitykit ir pasirašykit.
8 Ieva.S. ... ne!tik ne simpsonus!!! o jie patys galvoja kaip butu jiegu ju megstamos laidos nerodytu?? turbut i teisma paduotu televizijos studijas! pritariu.
9 B.Rimkevičienė ... Palikit galimybe patiems rinktis ka norime žiūrėti per tevevizija, už kuria mes mokame
10 A, R... Negalit nutraukti sipsonu rodymo. Ka jaunimas beveiks? Nebebus iš ko pasijuokti. Juk tai pats geriausias filmukas.
11 Aiste D... prigalvoja nesamoniu geriau rimtesnius klausimus sprendzia
12 audrius a... tai ir pasakas tegul uzdraudzia kurios prasideda gyveno senis ir senele "nes juk jie jau mire o apie mirusius geriau vaikam nekalbet"
13 R. N... Tegul nerodo visų filmukų, kurie propaguoja smurtą, o ne čia..
14 A. P... Simpsonai pralinksmina, kartais verčia susimąstyti.
15 Š.V. ... nepritariu įstatymui, bet rašant peticiją buvo galima ir pasidomėti detalėmis ir viską surašyti kaip yra. Dabar turim iš nuogirdų parašytuos kelis sakinius.
16 L, J... Pirmiausia susitvarkykit su krize ir kitais svarbiais dalykais, o paskui kiškit nagus prie Simpsonų, Hario Poterio, Vedęs ir turi vaikų, ir kitų tradicija tapusių filmų, serialų ar panašiai!
17 A.Č. ... simpsonai pats geriausias filmukas bus labai liudna kai ju nebebus
18 Kristijonas K... Ir kuo gi po velniu jie pakeis pasauli iseme simpsonus is Lietuvos eterio!?
19 Saulius N... Vaikai ismoksta is simpsonu pusiau tikro gyvenimo pamato koks tikras jis kartais gali buti.
20 zygimantas p... VALDZIA neatims is musu simsonu lietuvoj valdzios nera....
21 Edvardas, B... Aš auginu du vaikus. Kai psakiau kad greitai nebus simpsonų,mano vaikai sako tai ką jie ten seime visi išprotėjo? Jūs įsivaizduojat kokia vaikų noumonė formuojasi apie mūsų valstybę.
22 E.Elmonaite ... Simpsonai - vienintelis belikes dalykas kuri dar ziuriu per TV. Visu laiku geriausias serialas :D
23 Gab.;> ... nu jus pagalvokit jusu nekencia jau suauge, dabar ir vaikai nekes. Tai jei cia simopsonus naikinat tai gal ir "Toma ir Dzery" panikinkit. Juk ten irgi dauzosi musasi. Vaikus mokina.
24 Erika V... Šio filmo jau nereikiaĄUžtenka ir Hario Poterio,ir jį juk ruošsiasi panaikinti...
25 S.Kaulakis ... Simpsonai - animacinis filmas vaikams. Tai tegul ir ziuri o cia visokie matulioniai bibionei nori uzdraust tai pz jei jums nepatinka ir neziurekit, kas jums is to kad kiti ziuri simpsonus...
26 Julius p... tik pamegink ir mano vaikai zys ka veikti ?ir sake jei panaikinsit varys prie seimo
27 Klaudija C... Nematau kam reikalinga atimti Simsonus.Jie spėjo patekti į visų širdis.Ir taip suprantama kaip humoras.Nemanau kad vakai iš to labai mokosi.Bet ten yra ir daug gerų dalykų.
28 sOt^ ... Taigi Simsonai vienas ziurimiausiu animaciniu filmuku.Visi vaikai (na ir paaugliai) ji ziuri.Jus blemba pagalvokit su galva viena karta.
29 K.Vilius ... Juk simsonai vienas ziurimeusiu animaciniu serialu pasauli o , ce lietuvoi ji draudze .. kas per valdzia.. Leave The SIMPSONS ;) Tikras Durniu Laivas ne seimas.
30 Gab. ... Nu koks jusu susiktas reikalas, vadovaut ka ziuret..

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!