Sutikimas su ūkine veikla Pagirių kaime, Kauno rajone

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, žemiau pasirašę Lietuvos Respublikos gyventojai, susipažinę su planuojamos ūkinės veiklos (šachtų tipo kasyklos anhidrito telkinio su antžeminiais sandėliais, krovos aikštele, administraciniu pastatu ir geležinkelio atšakos įrengimu) Pagirių kaime, Kauno rajone, UAB ,,Margasmiltė“ valdomame sklype, dokumentacija, neprieštaraujame ir sutinkame, kad jame būtų vykdoma minėta veikla.
Numatomo projekto įgyvendinimas labai reikalingas dabartinėje ekonominėje situacijoje, nes iš dokumentacijos matosi, kad pastačius šachtą, iškasus anhidrito žaliavą, dalį jos galima būtų perdirbti vietoje (Lietuvoje), neišvežant į užsienį. Atsigautų ne tik Garliavos apylinkių seniūnijos darbo rinka, bet ir Kauno miesto bei Lietuvos Respublikos lengvosios pramonės gamyklos. Vien šachtoje bus įdarbinta apie 700 šimtai žmonių, kas rodo, kad tai labai svarbu ne tik vietos gyventojams, bet ir visai Lietuvai. Įgyvendinus projektą galima lauki ne mažiau kaip 1500 naujų darbo vietų.
Manome, kad vykdomas būsimas projektas visiškai saugus visuomenės sveikatos atžvilgiu, atitinka visus reikalavimus, neprieštarauja jokiems teisės aktams bei reglamentams.

Norintiems gauti daugiau informacijos, prašome rašyti el. paštu [email protected] arba skambinti +370 610 04323.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Mindaugas ... Lietuvos teautos klestejimo pagrindas-konkurencinga ekonomika!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!