Ilgesnėm vasaros atostogom visiems mokiniams

0 PARAŠAI

  • Mokinys
  • nuo 2009-07-19
  • iki 2009-09-25
Kategorija:

Noriu parašyti, kad nuo šeštos klasės prasideda vasaros atostogos nuo liepos mėnesio.. Vaikams yra per didelis krūvis. Jie neturi papildomų atostaugų ir švenčių atostogos trumpesnės. Noriu pasakyti, kad pasirašytume peticiją už ilgesnę vasarą, nes yra labai liūdna sėdėti mokykloje birželio mėnesį.

# Vardas Komentaras
1 Paulina
Birzelio menesi noriu vaziuosti i stovykla o ne nuobodziauti mokykloje.!!!
2 Karolina
Kas per nesamone bokslas birzeli as tikrai tam priestarauju siais metais kol as mokiausi birzelio men. mano drauge per ta laika spejo nuvaziuosti i 2 stovyklas
3 I.
Ir taip ta vasara trumpa, dar trumpina. Be to, ten nieko gero ir nepamoko per tą vasarą. 2-3 pamokos maximum. Pfff...
4 Vytautas
Mokinių atostogos turėtų prasidėti birželio 1d., o projektinė veikla atidirbama po pamokų dar balandžio ir gegužės mėnesiais. Birželio mėn. vaikus turi užimti tėvai, o ne mokytojai!!!
5 M.Goroškinaitė
Kas jum pagereja nuo to, kad vasaros atostogos trumpos
6 T.P.
Arba kruvis kaip britanijoje, arba atostogos visus pilnus 3 vasaros menesius
7 Vida
Tai jau tikrai, birželio mėnesį laiką stumia ne vien mokinai, bet, deja, ir dauguma mokytojų
8 Eglė
Taip ar taip, nieko birželį neveikiama. Tik nervai gadinami. Ir mokiniams ir mokytojams.
9 I.Sauliūtė
as uz !!! sėdėti mokykloje puse birželio yra nesamonė,ir taip jau knygos būna pabaigtos ir nebebuna temu kurias reikėtu eiti.o sedeti mokykloj kai lauke geras ores-tikrai nėra malonu.
10 A.
Prieš kurdami peticiją pasidomėkit, nes kitais metais atostogos jau bus nuo birželio 1-osios. Kaip supratau, kūrė mokinys, tai tūrėtų tada jam būti aktualu, bet kažkodėl visai nesidomi bei rėkauja.
11 Proper
G-g.Mes pirma vasaros menesi mokykloi nieko nedarem.Ir kam tai reikalinga...
12 A.R.
tikrai, sunku birželio mėnesį. ačiū už peticiją. : D
13 Ne
mokykites, mokykites ir dar kart mokykites, jei norit gerai gyvent. Dar niekas nuo mokslu nemire.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.