Minimalus atlyginimas valdininkams

0 PARAŠAI

Kategorija:

Siūlome visų valdininkų (ministrų, seimo narių, ministerijų ir visų valstybinių institucijų darbuotojų) išskyrus mokytojus, gydytojus, gaisrininkus ir eilinius policininkus,- atlyginimus bent dviems metams nuo 2009.12.31 padaryt lygius minimaliam darbo užmokesčiui.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Tomas ... Noreciau pamatyti ju veidus tada! Dabar visi atsigave,del nieko galvos neskauda - Lietuvos geda !!!
2 A.Allen ... sitokia nepraeis,pav 2t.lt , o Seimunams minus auto islaidas dar
3 Evelina K... Taip, kodel jie turi gyventi uz kelesdesimt tukstanciu per menesi o mes uz minimuma?
4 K.Paskevicius ... Valdininkams reikia mazint atlyginimus kaip visu, verztis reikia visiems, visiems minimuma moketi
5 K. P... Sutinku, bet gal sakykime 2-3 minimalus ar vidut. atlyginimai
6 Martynas V... Na čia ir taip aišku ,kad jie taip nepadarys ,bet būtų labai smagu pasižiūreti kaip jie isgyventu be skolų ir t.t.
7 Sergejus L... Iš esmės pritariu šiai peticijai, bet siūlau mažinti jiems atlyginimus kelis kartus ir ne visų valstybinių įstaigų tarnautojams, bet aukščiausius postus užimantiems.
8 Vaiva N... Pirmiausiai reiketu mazinti Seimunams ir ministrams
9 Justinas G... senai taip reikejo daryti - jei jau klimpsta visa tauta, tai kartu turetu ir tie, kurie privede ja prie to klimpti

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!