Čiukinui į Žalgirį - ne. :)

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kauno "Žalgirio" fanai visi draugiškai prašo, kad buvęs Vilniaus "Lietuvos Ryto" komandos vidurio puolėjas Povilas Čiukinas negintų mūsų miesto klubo garbę.

Klubo fanai nenorėtų matyti seniai perspektyviu nebelaikomo P. Čiukino, užimančio vietos, kurioje galėtų atsiskleisti Kauno krepšinio mokyklos auklėtiniai V. Čepukaitis ar R. Čepanonis. Prašome, kad jei nėra finansinių galimybių prisikviesti pajėgių legionierių, net ir nusižengiant pažadui turėti maksimaliai tris legionierius, neužkamšyti, po P. Jankūno išėjimo atsiradusių spragų, buvusiu Vilniaus komandos ir vieno daugiausiai Kauno fanų antipatijų turėjusiu žaidėju, P. Čiukinu. Atsisakius dviejų legionierių paslaugų klubo fanai norėtų matyti perspektyvų jaunimą, kurie gina Kauno krepšinio mokyklų garbę jaunimo čempionatuose.

Ačiū. :)

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Zilvinas B... Ciukinas per silpnas zaidejas Zalgiriui ,jau geriau tada tikrai bandyt jaunima ,jei nieko gero neiseina nusipirkt dabar.
2 R.Tamulevicius ... Apsieis Zalgiris ir be lietrycio paramos.Lydekinui-ne
3 kam c... nebejuokinkit zalgfaniai su toikiom [peticijom. jus tik jas ir mokat kurt :D :D
4 P.ciukinas ... as esu pavelas ciurkinas ir bibi dejua ant zalgirbio,i tokia nevykeliu gauja kvieskit ginevicius ,bublius
5 Paršiukas Č... Parsiukas Ciukas gyveno graziai, kol skrido ananasas...
6 M.Medvikas ... xujum to asilo i zalgiri, tegu y ryta eina gereu, nes jiems asilu tik ir reike ;DDD
7 T.Vysniauskas ... Ciukinui ne. Nupirkit Toma Delininkaiti neprasausit , ko jus laukiat !!!
8 Mindaugas M... Jei butu 3 ar 4 juodaodziai - tikrai nieko pries. Bet sio zaidejo nenoreciau matyti Zalgirio komandoje..
9 Paulius M... Ciukinas?Zalgiri? Tas pats kas Vainauskas zalgirio vadyboj.NE!
10 V.pAVARDUKAS ... NEREIKIA JO. GERIAU DELININKAITI PAIMKIT ARBA V. JASIKEVICIU
11 Kristina ... Už Žalgirį be Čiukino, jis Žalgiriui kaip šuniui penkta koja reikalingas :DDD
12 Egidijus V... nachui ta ciukina. lavrinoviciu ar delininkaiti geriau pirktu . nuosatbi peticija
13 Tomas R... Esu senas Zalgirio fanas, tikrai nenoreciau kad P.Ciukinas atstovautu geriausiausiai Lietuvos krepsinio komandai. Sis zaidejas tik terstu Zalgirio varda.
14 Arnas M... tikrai geriau vietiniai, ciukinas tiesiog pajuokos objektas bus, jau zuki geriau.
15 Rolandas M... Ponas Romanovai, tikiu Jusu sviesiu protu, tad tikiuosi Pavelo Zalgiryje nematysime. Aciu.
16 asdasd ... gi tuscias jis.. kam jo reik.. begiciu isigis ir uzteks.. ;D
17 Tomas V... butinai. tikrai, daug sirgaliu jam jaucia antipatija. tikiuos zalgirio valdyba atkreips i tai demesi.
18 Gytis K... nesu pries legionierius, todel noreciau, kad vietoje Povilo ateitu jaunas ir perspektyvus uzsienietis arba krepsinio mokyklos talentus :)
19 Jarka Z... NE NE NE! Duokit daugiau pinygu ir nusipirkt gera zaideja, Nes neroriu pralosht Suduvos ekipai shi sezona...
20 Rimass ... Del sito molio tai pritariu, nx jo reikia ??? Ir taip is centru turim Watsona, Butkeviciu, Klimaviciu !!

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.