Čiukinui į Žalgirį - ne. :)

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kauno "Žalgirio" fanai visi draugiškai prašo, kad buvęs Vilniaus "Lietuvos Ryto" komandos vidurio puolėjas Povilas Čiukinas negintų mūsų miesto klubo garbę.

Klubo fanai nenorėtų matyti seniai perspektyviu nebelaikomo P. Čiukino, užimančio vietos, kurioje galėtų atsiskleisti Kauno krepšinio mokyklos auklėtiniai V. Čepukaitis ar R. Čepanonis. Prašome, kad jei nėra finansinių galimybių prisikviesti pajėgių legionierių, net ir nusižengiant pažadui turėti maksimaliai tris legionierius, neužkamšyti, po P. Jankūno išėjimo atsiradusių spragų, buvusiu Vilniaus komandos ir vieno daugiausiai Kauno fanų antipatijų turėjusiu žaidėju, P. Čiukinu. Atsisakius dviejų legionierių paslaugų klubo fanai norėtų matyti perspektyvų jaunimą, kurie gina Kauno krepšinio mokyklų garbę jaunimo čempionatuose.

Ačiū. :)

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Zilvinas B... Ciukinas per silpnas zaidejas Zalgiriui ,jau geriau tada tikrai bandyt jaunima ,jei nieko gero neiseina nusipirkt dabar.
2 R.Tamulevicius ... Apsieis Zalgiris ir be lietrycio paramos.Lydekinui-ne
3 kam c... nebejuokinkit zalgfaniai su toikiom [peticijom. jus tik jas ir mokat kurt :D :D
4 P.ciukinas ... as esu pavelas ciurkinas ir bibi dejua ant zalgirbio,i tokia nevykeliu gauja kvieskit ginevicius ,bublius
5 Paršiukas Č... Parsiukas Ciukas gyveno graziai, kol skrido ananasas...
6 M.Medvikas ... xujum to asilo i zalgiri, tegu y ryta eina gereu, nes jiems asilu tik ir reike ;DDD
7 T.Vysniauskas ... Ciukinui ne. Nupirkit Toma Delininkaiti neprasausit , ko jus laukiat !!!
8 Mindaugas M... Jei butu 3 ar 4 juodaodziai - tikrai nieko pries. Bet sio zaidejo nenoreciau matyti Zalgirio komandoje..
9 Paulius M... Ciukinas?Zalgiri? Tas pats kas Vainauskas zalgirio vadyboj.NE!
10 V.pAVARDUKAS ... NEREIKIA JO. GERIAU DELININKAITI PAIMKIT ARBA V. JASIKEVICIU
11 Kristina ... Už Žalgirį be Čiukino, jis Žalgiriui kaip šuniui penkta koja reikalingas :DDD
12 Egidijus V... nachui ta ciukina. lavrinoviciu ar delininkaiti geriau pirktu . nuosatbi peticija
13 Tomas R... Esu senas Zalgirio fanas, tikrai nenoreciau kad P.Ciukinas atstovautu geriausiausiai Lietuvos krepsinio komandai. Sis zaidejas tik terstu Zalgirio varda.
14 Arnas M... tikrai geriau vietiniai, ciukinas tiesiog pajuokos objektas bus, jau zuki geriau.
15 Rolandas M... Ponas Romanovai, tikiu Jusu sviesiu protu, tad tikiuosi Pavelo Zalgiryje nematysime. Aciu.
16 asdasd ... gi tuscias jis.. kam jo reik.. begiciu isigis ir uzteks.. ;D
17 Tomas V... butinai. tikrai, daug sirgaliu jam jaucia antipatija. tikiuos zalgirio valdyba atkreips i tai demesi.
18 Gytis K... nesu pries legionierius, todel noreciau, kad vietoje Povilo ateitu jaunas ir perspektyvus uzsienietis arba krepsinio mokyklos talentus :)
19 Jarka Z... NE NE NE! Duokit daugiau pinygu ir nusipirkt gera zaideja, Nes neroriu pralosht Suduvos ekipai shi sezona...
20 Rimass ... Del sito molio tai pritariu, nx jo reikia ??? Ir taip is centru turim Watsona, Butkeviciu, Klimaviciu !!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!