6-12 klasių mokiniams reikia tiek pat atostogų kiek ir 1-5 klasių mokiniams!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes norim, kad visiems mokiniams nuo 1 iki 12 klasės būtų padalinta po lygiai atostogų. Priežastys:
Papildomos atostogos yra 1-5 klasėms, o nuo 6 jau nėra. Keistas suvokimas... juk į kuo aukštesnę klasę einame tuo sunkiau mums būna, taigi logiška, kad smegenims reikia poilsio dar daugiau nei 1-5 klasėse. Taip pat ir mokytojai galės pailsėt, gal nusiraminę ne tiek rėkaus ir ant visų bus pikti... Balsuokit ir galbūt pamatę tokią gausybę parašų savivaldybė ar kiti kurie sprendžia šiuos reikalus supras, kad su daugiau poilsio pagerės ir mokymosi rezultatai. DAUGIAU POILSIO - GERESNI MOKSLO REZULTATAI!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Kamila ... ai butinai butinai reikia mum reiai pailseti irgi ir mum yra sunkios pamokos o pradinukam lengvos
2 neringa s... Tai aisku uz! nesamone kai lauki savaitgalio, ka kalbet apie atostogas, vien tik del to kad issimiegotumk ir pailsetum bent jau kazkiek..
3 Lapinaite ... vasaros atostogos privalomos....... ir taskas . Juk besimokant viskas susimaiso ... nera laiko tik n.d. ir n.d. o dar knygu sarasas nesibaigientis mokslai kontroliniai? palaukit mes irgi zmones?
4 A. B... Nors mes ir ES nare, bet sistema pasenusi, pasidomekite kiek laisves turi ES moksleiviai
5 karolis a... kas ne ne butinai reikia ir mums daugiau atostogu...
6 Daiva ... Mokslai sunkeja, reikia poilsio visiems. Uz lygias atostogas!
7 SAMANTA ... nuu,tai blemba turim 36 sav.sedet pamokiose kai pradinukai kieme sau zaidzia. ZIAURU
8 Gabrielė J... 1-5 klasių mokiniai ir taip "atostogauja" lyginant kokį krūvį turi vyresnieji mokykloj ir jie. galvokite logiškai!
9 Ieva ... Nu sunku aš nesuprantu...padarykit tas atostogas ir laisvesnė galva bus... visi patenkinti ir tų streikų mažiau bus.. Jugi suprantu ir taip jau sunku,algas pasimažint sunku,o tai šitą dalyką padaryti?
10 Laura ... Kiek buvo balsuota už tokius visokius, niekas neatsižvelgė , ir dabar manau bus taip pat.
11 I.Zymantaite ... Lietuvos mokiniai ir taip mokinasi perdaug, jokio laisvo laiko neturi, jau nekalbu apie papildomus uzsiemimus.ir kam kad poto vistiek nebus vertinamas LIETUVOS???!!!Leiskit bent jau atostogas vaikam!!
12 Laurynas B... mes visi lygus juk tai ir atostogos turi but lygios
13 Miglė Š... Mūsų mokslai sunkėja, manau kaip tik reiktų mums daugiau atostogų.Juk jau seniai nebesimokome kiek bus 2+2, kaip tai daro mažesnieji.Išgirskite mus Lietuvos Respublikos seime!
14 Tomas K... sutinku visom keturiom.platinam davai visai lietuvai sita peticija
15 Greta U... Pritariu.Mes turim vargti daugiau negu jie nors ir taip vadoveliai sunkesni turetu but atvirksciai.
16 Paulius G... Mum 6-12 klasiu tikrai reikia daugiau atostogu nes mes nuvargstam labiausiai manau :D
17 Remigijus K... Kur teisybe cia? Gaunam didesni kruvi ir maziau atostogu...
18 Gabija T... reikia dar ankščiau pradėt vasaros atostogas.!!! Mes ne vunderkinai.
19 Lukas G... noriu atkeipt demesi, kad reiktu sumazinti mokymosi kruvi, nes lietuvoje kas met is vaiku norima ispausti kas imanoma mokslo srityje. Jei taip ir toliau Lietuva taps proto invalidu krastu...
20 Paulius B... nors jau baigsiu mokyklą šiemet, bet aš už gerovę ateinančioms kartoms.
21 nereikia a... nesamones rasot, nenorit mokytis eikit grioviu kast, niekas dar nenumire nuo mokslo, nenumirsit ir jus, musu saliai reikia issilavinusiu zmoniu, patys matot kokie dundukai valdzioj sedi, nebukit tokie
22 Marius B... Nu karoc, reik nes nachui ner atostogu, tai pats sau pasidarau atostogas neidams y shule :D
23 Marius Č... Manau, kaip visada nieko neiššireikalausim, o dar sako ,,vaikai-Lietuvos ateitis" pff...
24 Kieša ... duokit blt atostogu daugiau, o tai pisiu is kiausiu i kiausius
25 Andrius M... jau nusibodo kai 1-5 klasiu moksleiviai vos ne istisai ilsisi, o mes viresnieji turi vargti mokykloje, musm viresniems yra ir zymiai daugiau pamoku nei mazesniem! kur teisybe Lietuvoj?
26 Modestas J... Atostogų tai reikia... Mes žmonės, ne gyvuliai, kad laikytumėte mus ilgai mokykloje...
27 Germanas D... as uz , nes kuo aukstesne klase tuo sunkiau ir psichiskai ir moraliskai!
28 Lina U... gaila, kad man jau nebeaktualu...galetu atostogu padidint ir studentam
29 D.Bartasevičius ... Bet nesamonės vykstą kodėl seimūnai atostogų turi į vales o mas tik 4men išviso su vasaros atostogom
30 žilvinas g... reikia daugiau atostogu 6,7,8,9,10,11,12 klasiu mokiniams

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!