6-12 klasių mokiniams reikia tiek pat atostogų kiek ir 1-5 klasių mokiniams!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes norim, kad visiems mokiniams nuo 1 iki 12 klasės būtų padalinta po lygiai atostogų. Priežastys:
Papildomos atostogos yra 1-5 klasėms, o nuo 6 jau nėra. Keistas suvokimas... juk į kuo aukštesnę klasę einame tuo sunkiau mums būna, taigi logiška, kad smegenims reikia poilsio dar daugiau nei 1-5 klasėse. Taip pat ir mokytojai galės pailsėt, gal nusiraminę ne tiek rėkaus ir ant visų bus pikti... Balsuokit ir galbūt pamatę tokią gausybę parašų savivaldybė ar kiti kurie sprendžia šiuos reikalus supras, kad su daugiau poilsio pagerės ir mokymosi rezultatai. DAUGIAU POILSIO - GERESNI MOKSLO REZULTATAI!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Kamila
ai butinai butinai reikia mum reiai pailseti irgi ir mum yra sunkios pamokos o pradinukam lengvos
2 neringa
Tai aisku uz! nesamone kai lauki savaitgalio, ka kalbet apie atostogas, vien tik del to kad issimiegotumk ir pailsetum bent jau kazkiek..
3 Lapinaite
vasaros atostogos privalomos....... ir taskas . Juk besimokant viskas susimaiso ... nera laiko tik n.d. ir n.d. o dar knygu sarasas nesibaigientis mokslai kontroliniai? palaukit mes irgi zmones?
4 A.
Nors mes ir ES nare, bet sistema pasenusi, pasidomekite kiek laisves turi ES moksleiviai
5 karolis
kas ne ne butinai reikia ir mums daugiau atostogu...
6 Daiva
Mokslai sunkeja, reikia poilsio visiems. Uz lygias atostogas!
7 SAMANTA
nuu,tai blemba turim 36 sav.sedet pamokiose kai pradinukai kieme sau zaidzia. ZIAURU
8 Gabrielė
1-5 klasių mokiniai ir taip "atostogauja" lyginant kokį krūvį turi vyresnieji mokykloj ir jie. galvokite logiškai!
9 Ieva
Nu sunku aš nesuprantu...padarykit tas atostogas ir laisvesnė galva bus... visi patenkinti ir tų streikų mažiau bus.. Jugi suprantu ir taip jau sunku,algas pasimažint sunku,o tai šitą dalyką padaryti?
10 Laura
Kiek buvo balsuota už tokius visokius, niekas neatsižvelgė , ir dabar manau bus taip pat.
11 I.Zymantaite
Lietuvos mokiniai ir taip mokinasi perdaug, jokio laisvo laiko neturi, jau nekalbu apie papildomus uzsiemimus.ir kam kad poto vistiek nebus vertinamas LIETUVOS???!!!Leiskit bent jau atostogas vaikam!!
12 Laurynas
mes visi lygus juk tai ir atostogos turi but lygios
13 Miglė
Mūsų mokslai sunkėja, manau kaip tik reiktų mums daugiau atostogų.Juk jau seniai nebesimokome kiek bus 2+2, kaip tai daro mažesnieji.Išgirskite mus Lietuvos Respublikos seime!
14 Tomas
sutinku visom keturiom.platinam davai visai lietuvai sita peticija
15 Greta
Pritariu.Mes turim vargti daugiau negu jie nors ir taip vadoveliai sunkesni turetu but atvirksciai.
16 Paulius
Mum 6-12 klasiu tikrai reikia daugiau atostogu nes mes nuvargstam labiausiai manau :D
17 Remigijus
Kur teisybe cia? Gaunam didesni kruvi ir maziau atostogu...
18 Gabija
reikia dar ankščiau pradėt vasaros atostogas.!!! Mes ne vunderkinai.
19 Lukas
noriu atkeipt demesi, kad reiktu sumazinti mokymosi kruvi, nes lietuvoje kas met is vaiku norima ispausti kas imanoma mokslo srityje. Jei taip ir toliau Lietuva taps proto invalidu krastu...
20 Paulius
nors jau baigsiu mokyklą šiemet, bet aš už gerovę ateinančioms kartoms.
21 nereikia
nesamones rasot, nenorit mokytis eikit grioviu kast, niekas dar nenumire nuo mokslo, nenumirsit ir jus, musu saliai reikia issilavinusiu zmoniu, patys matot kokie dundukai valdzioj sedi, nebukit tokie
22 Marius
Nu karoc, reik nes nachui ner atostogu, tai pats sau pasidarau atostogas neidams y shule :D
23 Marius
Manau, kaip visada nieko neiššireikalausim, o dar sako ,,vaikai-Lietuvos ateitis" pff...
24 Kieša
duokit blt atostogu daugiau, o tai pisiu is kiausiu i kiausius
25 Andrius
jau nusibodo kai 1-5 klasiu moksleiviai vos ne istisai ilsisi, o mes viresnieji turi vargti mokykloje, musm viresniems yra ir zymiai daugiau pamoku nei mazesniem! kur teisybe Lietuvoj?
26 Modestas
Atostogų tai reikia... Mes žmonės, ne gyvuliai, kad laikytumėte mus ilgai mokykloje...
27 Germanas
as uz , nes kuo aukstesne klase tuo sunkiau ir psichiskai ir moraliskai!
28 Lina
gaila, kad man jau nebeaktualu...galetu atostogu padidint ir studentam
29 D.Bartasevičius
Bet nesamonės vykstą kodėl seimūnai atostogų turi į vales o mas tik 4men išviso su vasaros atostogom
30 žilvinas
reikia daugiau atostogu 6,7,8,9,10,11,12 klasiu mokiniams

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21523)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų.