Butautui NE

0 PARAŠAI

Adresuota: Ramūnas Butautas
Kategorija:

Lietuvos rinktinės treneris, Ramūnas Butautas, su savo nelogiškai veiksmais žlugdo Lietuvos rinktinę.
Prieš čempionatą kalbėta, kad tai dar tik pasiruošimas, taigi nieks stipriai neėmė į galvą rezultatų. Vyko bandymai ir t.t.

BET prasidėjus čempionatui niekas nepasikeitė. Negana to, R. Butautas, duodamas interviu, pats nesupranta, kodėl rinktinė žaidžia taip prastai.

Po mačo su turkais, kuriame Lietuva pralaimėjo Turkijos nacionaliniai rinktinei, dėl trenerio sprendimų laikyti prastai žaidžiančius žaidėjus aikštėje ir tuo pačiu sodinti žaidėjus, kurie sugebėdavo kažką nuveikti. Butautas net nesuprato, kad dėl to yra kalti tik jo nelogiški sprendimai.

Mače su Lenkija scenarijus vėl kartojasi. Aikštėje trys tušti žaidėjai vienu metu - Jomantas, Mažutis, Javtokas. Lietuva puola dviese prieš penkis. Pagaliau kažkas pataria Ramūnui išleisti Mačiulį, Petravičių, Jasaiti - žaidimas taisosi. Bet tai nepatiko Ramūnui - jo numylėtiniai sėdi ant suolo. Į aikštę vėl išeina Mažutis su Javtoku - Lietuva pralaimi rungtynes.

Paskutinis mačas su Bulgarais. Du kėlinius tampėmės. Spėkite kodėl? Mažutis dirigavo žaidimui. trečiojo gale Butautui vėl kažkas pataria (Dievas ar Kurtinaitis) ir jis išleidžia Delninkaitį (pirmą kartą). Šis sugeba sutvarkyti žaidimą, javtokas, Petravičius gauna kamuolių (ko nebuvo iki tol), Delninaktis pats per kėlinį ir pora minučių sumeta 9 taškus. Lietuva, vargais negalais, nugali pavargusią Bulgarijos rinktinę.

"Šios rungtynės mums buvo labai sunkios. Jautėme didžiulį spaudimą, tačiau mūsų žaidėjai įrodė, jog yra stiprios valios žaidėjai. Dar kartą pasakysiu, kad mačas buvo labai sunkus, buvome praradę iniciatyvą, tačiau, priešingai nei ankstesniais mačais, rungtynių pabaigą sužaidėme disciplinuotais ir pataikėme kelis labai svarbius tolimus metimus. Mes vis dar ieškome savo žaidimo. Tikiu, kad antrame etape žaisime geriau", - po dvikovos su bulgarais teigė R.Butautas.

Išvadas darykit patys.

Mano pasiūlymas - Butautui laikas palikti rinktinę. Kuo greičiau.


Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 tomulis
nesugebi tai nereik cia but, Lietuva krepsinio salis. Yra geresniu
2 r.p.
Is visu kurie cia pritare tokiai nesamonei galiu pasakyti, kad patys nei tiek nebutumete pajege suvadovauti. Atsistokit y pono Butauto vieta ir apsisiksit vietoj. Aciu. As uz BUTAUTA.
3 A
Lauk butauta, nes su antizalgirine sistema nieko nebus. Sis klounas zlugdo lietuvos krepsini.
4 Jurga
gal dabar nors bus de ko kita karta geriau zaisti :)
5 Nerijus
ka cia bekomentuot, zaidima reikia derinti prie turimu zaideju o ne zaidejus spausti i jiems nepatogius remus. taip pat propaguojami savi zaidejai, kai dau geresni yra ignoruojami.
6 butautai
won ;D kurti nusiwalyk ryto zaideju sperma nuo lupu nes jau nuciulpei wiska,,,
7 Aušra
Visada esu už Lietuvą, bet išties matosi, jog Butautas yra ne vietoje.
8 d.tomauskas
geda butautai, kiek dar nervinsi su savo mazuciu? ar tu aklas nematai kad delnikaitis su kalnieciu uz juos simta kartu geresni, geda
9 Aras
Ir pats apsiš... ir Mažučiui gyvenimą pagadino. Bet kas svarbiausia - Lietuvai laisva korta į Turkiją paruošta, bet jei plikis ir toliau vadovaus, bijau kad FIBA gali persigalvot...
10 E.
pirma kartr geda uz rinktines zaidima, stebiu nuo 1992 barcelona
11 Povilas
Kurtinaitis lai nesvajoja Butauto vietos užimti, nes dar vieno čempionato, kuris vyks Lietuvoje, mes vėjais neduosime paleisti.
12 A.
Treneris turi prisiimti atsakomybe uz prastus rezultatus - pralaimime vidutiniokams!
13 Roberta
Jaunučių rinktinę gal jam ir tiktų treniruot, bet šiuo atveju aš už jo pašalinimą
14 ???
Man idomu ka tu daigiau negu butauta matai uz rinktines vairo??
15 Vilius
kiek galima kesti toki treneri kuris nemoka leisti zaisti stipriausiams zaidejams
16 T.Jakas
duodu 90 proc kad rytoj butauto planas mazutis su diduciu tesis, numyletiniai zaidzia uz lietuva o ne tie kas istikro turi zaisti, geda butautai, aisku kodel treneruosi kluba is ukrainos
17 AS
NERASINEKIT NENORMALIU PETICIJU! EIKIT GERIAU ALAUS ATSIGERTI!
18 Aidas
Kad ir turim surinke palyginus pajege rinktine,taciau turint toki apgailetina treneri kuris nesugeba isnaudot turimu zaideju ir savo kvailais sprendimais zlugdo rinktine
19 Jonas
Reikia leisti žaisti geriausius, o ne mėgstamiausius...
20 Saulius
Būtautai, šūde, traukis iš rinktinės kartu su nevykėliais Mažučiais, Javtokais, Jobantais.
21 v.
gana kad turim idiotu seima, dar uzsispyres idiotas uz rinktines vairo. mums to per daug!
22 Vardenis
Jomantas turbut pazadejo kad duos papist Pareigyte jei tik tam nevykeliui leis zaist. Reziume Butautas susiviliojo Jomanto pasiulymu ir leidzia tam abugeliui lost.
23 staska
na jo sprendimuose logikos nera...beje ir kurtinaity mest reik nes ir tas sawo jomanta wis kisha....
24 mantautas
teisingai. jau vien paskaicius krepsinis.net komentraus ir juos patikrinus tikrai matosi kad butautui ne vieta prie lietuvos rinktines trenerio vairo
25 Donatas
Ramunai, prisiimk kalte del Mazucio ir Jomanto palikioi L rinktineje!T
26 Tomas
Butautui laikas pailseti. Grazinkint Kazlauska prie Lietuvos rinktines vairo
27 Albinas
Pritariu aukščiau išsakytom mintim, ypač del Mažučio
28 Petras
suzaist gali ir 10 zaideju! kam tyciotis ish lietuvos krepsinio?
29 Autorius
nusimanyk sporte kiek nors o tada klykauk vienas treneris negali nieko padaryti reike ir izaideju ir normaliai mastanciu kitu krepsininku ,iskele nosis visi ale favoritai,su toke sudetim namo!:)
30 Marius
Kraukis lagaminus ir marš į Donecką kokiem 5 metam, o tada gali bandyt sugrįžt į Lietuva. Gal jau busim tą gėdą apmalšinę...

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (561)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (240)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.