PEDOFILAMS NE

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lenkijos Seimas penktadienį patvirtino Baudžiamojo kodekso pataisas, kuriomis numatoma pedofilus teisti laisvės atėmimu ir priverstiniu ambulatoriniu gydymu – vadinamuoju cheminiu kastravimu. Taip pat pataisose nurodoma, kad už nepilnamečių išžaginimą gresia laisvės atėmimas iki 15 metų, o už kraujomaišą – iki 8 metų kalėjimo, pranešė Lenkijos naujienų agentūra PAP. Beje, žinomas Lenkijoje teisininkas Marianas Filaras sako, jog ambulatorinį pedofilų gydymą negalima vadinti cheminiu kastravimu, nes šio gydymo tikslas – sumažinti lytinį potraukį. Baudžiamajame kodekse numatyta taip pat, kad pedofilas ir atlikęs bausmę gali būti papildomai gydomas. Dar Baudžiamojo kodekso pataisose numatoma bausmė už totalitarinių režimų – fašizmo ir komunizmo idėjų skelbimą, atitinkamų simbolių gamybą ir platinimą iki 2 metų laisvės atėmimo.
Už seksualinius pasiūlymus mažamečiams internete numatyta bausmė iki 2 metų kalėjimo. (paimta is http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/57/57767/?fid=2 ) TAI KODEL MES NEGALIM TO PADARYTI LIETUVOJE? JEI RUPI VAIKAI PASIRASYK NET NEDVEJODAMAS

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Romas K... PRITARIU ŠIEMS SIEKIAMS TOKIŲ PANAŠIŲ ĮSTATYMŲ RIBOSE. SVARBIAUSIA, KAD BŪSIMI ĮSTATYMAI BŪTŲ SUKURTI IR PATVIRTINTI NE VIDURNAKTĮ IR NE APSVAIGUSIŲ NUO NEŽINIA KO :-)
2 I. S... Svarbiausia, kad jie būtų nubausti, ko šiuo metu nelabai nusimato.
3 Vaids ... PASODINTI ir chemkastruoti dar likusius gyvus pedofilus
4 tomas p... pacius juos pirma reik ispis...per visas skyles,o paskuj ir iskastruot,tegul pajaucia savo subine ka kitiem dare
5 J.Kovalenkovienė ... Kiekvienas vaikas nori gyventi saugiai ir laimingai.
6 Viktorija V... 2 metu kalejimo mazai!!!!!! siulyciau dar chemine kastracija!
7 L. G... butinai,nes tai suluosintas zmogus, o po to patys vargstame tarp tokiu suluosintu zmoniu, jau nekalbu kaip jauciasi ir gyvena nukentejusysis.
8 Monika S... Siulyciau kastruoti ne chemiskai. O gal abu budai butu itin veiksmingi..?
9 Natalija ... iki 2 metu??? kasrtuoti juos reikia ne chemiskai, o normaliaii atpjauti viska su saknim!!!!
10 A. B... Nusigyvenome visai, tyciojates is zmoniu, is pensininku tai dabar tvirkinsite musu vaikus? NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
11 G.Miniotas ... Jokiu cheminiu kastravimu.Su skustuvu jiem per .... tik
12 Jovaldas J... reikia ir pas mus tokio istatymo, nes labai daug cia visokiu nebaudziamu atsirado
13 mečislovas v... Pedofilams NE.u= kiekvien1 nustatyt1 atvej1 po penkiolika met7,o veikas sumuoti-taip kaip JAV
14 Lolita Š... Reikia pradėti rūpintis vaikų saugumu,nes tokie iškrypėliai nebaudžiami taip suįžulėjo,kad siaubas!!!
15 Oksana P... Turiu 2 nepilnamečius vaikus, ir man ne visvien kas dedasi
16 Ona P... Jei Lietuvos valdžiai nerūpi mūsų vaikai, tai mes, tėvai kovokim už juos
17 Ricardas G... stinu ir as,ypac del kastrasvimo.betojau jie atsisede kentes dagiau ne jie manotik nereiketu juo viens sodinti
18 A.Starikovič ... tokius saudyt reikia! butu mano waikas, buciau taip pat pasielgias
19 A. K... Reikėjo aplenkti lenkus ir jau seniai tokį įstatymą priimti
20 J. S... bausmes gali but ir trumpesnes - nes ismoketuju pinigu, tik va kastruot tai riekia
21 Nendrė Č... Valstybė turi rūpintis žmogumi ir jį ginti. Vaikai - prioritetas! Kiekvienas, pasikėsinęs į kito žmogaus teises ir laisves netenka savo teisių ir laisvių apsaugos.
22 Regina ... Pedofilai - psichiniai ligoniai. Visus i psichuskes!
23 Rasa S... Mano vyras pasielgtų taip pat. Plėšyti išgamas, varnom ant sulesimo atiduoti.
24 ŠILEIKŲ Š... Gal jau kas nors galėtų sukurti tokią įstatyminę bazę bei atitinkamas institucijas,kurios REALIAI APSAUGOTŲ MŪSŲ BRANGIAUSIĄ TURTĄ - MŪSŲ VAIKUS!!!!!!!!!!Tvarkykite įstatymus NORMALIŲ žmonių naudai!!!
25 Sandra ... Saugokim savo vaiku ateiti! Kovokim uz Lietuva be pedofilu!
26 Violeta ... Laisvės atėmimo laikotarpis gana trumpas, už kraujomaišą skiriama tik iki 8m..Galbūt nuo 15m ir nuo 8m +cheminis kastravimas.
27 Viktoras V... nes jis tikras tevas toks kelias ir turi buti jeigu nei vyriausybes nieko nedaro,tai zmogus padare savo teisma 100% palaikau
28 Marina S... + dar kastracija visu pedofilu!!!!!! lauk is teisesaugos tokius,lauk is politikos!!!!! I ka virsta Lietuva???????
29 Jolanta J... Pedofilu kastracija (ir ne chemine, o pasalinant organus)
30 Vaida G... iskastruot ir nuteist iki gyvos galwos tokius iskrypelius!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!