Antroji valstybinė kalba

0 PARAŠAI

Kategorija:

Siūlau Vilniaus krašte įvesti rusų kalbą kaip antrą valstybinę.Nebūkime abejingi ! Предлагаю в Вильнюском крае ввести Русский язык как второй государственный !

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 stasys p... Lietuvos Valstybėja,yra tik viena Valstybinė kalba--Lietuvių
2 T.K ... Pasirasiau, noredamas pakomentuoti. Tuoj blet kaip padarysiu antra valstybine kalba, tai daugiau nieko nenoresi. Durniausia peticija is visu matytu :((
3 R.V. ... Kodėl manot, kad rusų kalba turėtų būti antra, o ne trečia ar septinta valstybinė? Gal kažkas kitas nori, kad antra valstybinė kalba būtų švedų ar totorių? Naivuoliai... chi chi chi
4 Inga K... prie ko cia rusu.....reikia gerbti ta sali,kurioje gyveni.gyvenu vokietijoje-ismokau vokieciu
5 g.GGGGG ... JUS KA ,GAL ISROTEJOT?? PASAPNUOKIT TIK,HAHAHAHAAAAA,PRAJUOKINOT
6 Ritva K... rusu kalba yra butina yra rusijoj , o pasaulyje ji visai nepopuliari,kur gali susikalbet rusiskai , gal svedijoj?
7 tu g... LIETUVOJ GYVENI, nepatinka smauk rusijon ir kaifuok su ta lieva kalba
8 Julius P... Durniau ar nesugalvosi? Gal Igarkoj šalia rusųl. įveskit antrą valstybinę kalba - lietuvių.
9 VLADIMIR M... RUSU KALBA BUTINA,JEI NORIME BUTI VISAME PASAULIJE TOLERUOJAMI

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

Uz vilkes Lunos grazinima seimininkei

Gabriele Mylinti Gyvunus. Adresuota: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Augino šunį, o užaugino vilką. Panevėžietė turėjo šuns patelę, rūpinosi ja pustrečių metų, o vėliau planuodama išvykti į užsienį ją atidavė prieglaudos globai ir paaiškėjo, kad ji pusiau vilkė. Pasikeitus planams moteris dabar nori susigrąžinti augintinę, tačiau aplinkosaugininkai beda į įstatymus ir žada gyvūną vežti į Vokietiją. Dėl vilkės likimo jau kovoja ir gyvūnų globėjai. Moteris ją augino lauko voljere, priglaudė visai mažutėlę iš vyriškio, kuris įsiūlė pamiškėje surastą šuniuką. Dabar vos išgirdusi pažįstamą balsą, keturkojė kaipmat pralinksmėja – Luna leidžiasi glostoma ir net mėgaujasi, kai šeimininkė kaso jai šoną. „Labai myliu, labai“, – sako „vilkės“ šeimininkė Silva Budrė. Moteris sako, kad gyvūnas draugiškas ir nieko nėra nuskriaudęs, labiausiai esą prisirišęs prie jos ir sūnaus. Augdama priminė vokiečių aviganės mišrūnę, populiariai dar vadinamą vilkšunę. Deja, apsaugos ministerija pasiule Luna arba uzmigdyti, atiduoti moksliniams tyrimams arba isgabenti uz Lietuvos ribu. Visos seimininkes pastangos susigrazinti Luna iki siol liko bevaises. Tad ir as visus neabejingus piliecius kvieciu jungtis ir kovoti uz Luna!! Te nugali zmogiskumas o ne valdininku savivale. Tuo labiau net ir Lietuvoje turime Vilku parka!