Antroji valstybinė kalba

0 PARAŠAI

Kategorija:

Siūlau Vilniaus krašte įvesti rusų kalbą kaip antrą valstybinę.Nebūkime abejingi ! Предлагаю в Вильнюском крае ввести Русский язык как второй государственный !

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 stasys puš... Lietuvos Valstybėja,yra tik viena Valstybinė kalba--Lietuvių
2 T.K ... Pasirasiau, noredamas pakomentuoti. Tuoj blet kaip padarysiu antra valstybine kalba, tai daugiau nieko nenoresi. Durniausia peticija is visu matytu :((
3 R.V. ... Kodėl manot, kad rusų kalba turėtų būti antra, o ne trečia ar septinta valstybinė? Gal kažkas kitas nori, kad antra valstybinė kalba būtų švedų ar totorių? Naivuoliai... chi chi chi
4 Inga Kni... prie ko cia rusu.....reikia gerbti ta sali,kurioje gyveni.gyvenu vokietijoje-ismokau vokieciu
5 g.GGGGG ... JUS KA ,GAL ISROTEJOT?? PASAPNUOKIT TIK,HAHAHAHAAAAA,PRAJUOKINOT
6 Ritva K.... rusu kalba yra butina yra rusijoj , o pasaulyje ji visai nepopuliari,kur gali susikalbet rusiskai , gal svedijoj?
7 tu gal... LIETUVOJ GYVENI, nepatinka smauk rusijon ir kaifuok su ta lieva kalba
8 Julius Pli... Durniau ar nesugalvosi? Gal Igarkoj šalia rusųl. įveskit antrą valstybinę kalba - lietuvių.
9 VLADIMIR MOS... RUSU KALBA BUTINA,JEI NORIME BUTI VISAME PASAULIJE TOLERUOJAMI

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!