Pagerbti Maiklą Džeksoną per tv

Visame pasaulyje Maiklas Džeksonas kaip genialus muzikantas, neprilygstamas šokio meistras ir humanitaras yra pagerbimas įvairiais būdais. Mes sakome, kad šis žmogus nusipelnė būti pagerbtas ir Lietuvoje. Prašome televizijos kanalų pagerbti Maiklo Džeksono talentą ir gyvenimą, ir pakartoti jau rodytus koncertus bei dokumentikas apie jį.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 kamilė k... Maiklas turi buti gerbiamas ir rodomas ateities kartoms , jos turi zinoti pasaulinio masto atlikeja
2 Gintare C... butina, gerbiant MJ atsiminima skirti jam daugiau demesio ir Lietuvoje!
3 I.Šadzevičiūtė ... Labai reikėtų kad ką nors parodytu su MJ, nes be jo fanai jau baigai išprotėti ;( ;(
4 Toja K... Begalo butu grazu sitaip pagerbti Pop Karaliu...Prasau,Lietuva,neparodykime kad esame atsilikusi salis,nes patikekite Michael Jackson gerbeju Lietuvoje yra daug...
5 V.Abariene ... Lietuvos TV tikrai mazai kreipia demesi i tokiu talentingu zmoniu kaip Maiklas Dzeksonas gyvenima ir kuryba.Mes tikrai turetume jaustis labai atsilike.
6 Emilija T... Esu Maiklo gerbėja ir tikrai noriu,kad jį visi gerbtų,MJ forever KING OF POP !!!
7 Mindaugas D... As esu M. D. gerbėjas ! Man rasykite [email protected]
8 R.Pocevičiūtė ... Nereikia prašyti, kad praodytų JO koncertus, juos rodyti PRIVALOMA!
9 Z.Ket ... Tel.kanalai pasikeltų reitingus, parodę laidą ar koncertą apie Michael Jackson, juk tai pasaulinio masto žvaigždė ir jis paliko didelį muzikos lobyną.
10 zivile v... as labai labai noriu kad MJ pagerptu lietuvoja ir visame pasaulyje....prasau ji pagerpt!....
11 zemyna j... Myliu Maiki ir noriu kad mes atsilygintume bet kazkaip uz jo gerus darbus
12 laura ... prasom parodyti Maiklo koncertus per tv,lb prasom mes jusu.juk kaledos stebuklu metas,tikiosi kazka sugalvosit ir parodysit:))
13 L.Šlimaitė ... Noriu kad Maiklą Džeksoną rodytų per televiziją!!!
14 Kristina ... Michael Jackson..genijus .Jo kekvienas turas kekvienas koncertas kekviena daina yra tobula ir logiska.Viskas turi prasme.
15 N.Reutaitė ... Labai noriu, kad roditų per tv M.J!!!♥ Jis nerealus...Myliuu Jį;*;*;*
16 Dajana J... Tikrai verta parodyti per tv,juk jis The King Of Pop
17 A.San... ... Mes nuo kitų šalių esame atsilikę savo požiūrių. Visose šalyse rodomi jo senesni dokumentiniai filmai, o pas mus - nieko. Labai gaila. :( Juk ir Lietuvoje yra jo fanų.
18 Julita S... tikrai butu labai saunu jei visus jo rodytus, ir nerodytus koncertus bei laidas parodytu..
19 Ieva E... LOVE MJ!!(psizadu gedimino aiksteje padaryti jo atminimui sokiu maratona!)
20 Tomas M... Michael Jacksonas buvo toks vienas ir vienintelis todel butina ji parodyti per tv
21 I.A. ... laikas jaunajai kartai susipazinti su genialiu muzikos kureju ir atlikeju. MJ- sirdyje amzinai
22 alina ... gyvenimas trapus visiems be išimties, o talentingųjų negalima pamiršti
23 Ausra ... Si legenda tikrai turi buti pagerbta musu TV ekranuose, uzteks rodyti pigu popsa savaitgaliais...Parodykite zmonems kas yra tikra muzika!!! Kas yra nuosirdus zmogus!!!
24 Erika P... Lietuvos TV skiria per mazai demesio siam muzikos pasaulio genijui.
25 Kristina.G. ... As uz koncertus!!! tikrai labai noreciau!!! Love M.J. forever...
26 Emilija Ž... Manau, kad Lietuviai turėtų taip pat pradėti lavinti savo muzikinį skonį ir pratintis prie geros muzikos.
27 E.Dudžinskytė ... King Of Pop FOREVER. Lietuva, bent viena karta nepasisiukslink

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.

Dėl COVID- 19 Griežtų apribojimų įvedimas Lietuvoje

Vika. Adresuota: SAM

Dėl nevaldomai augančio užsikrėtusių skaičiaus Europoje imtis griežtų apribojimų: - keliauti - suteikti galimybę dirbti iš namų (jei tai yra įmanoma) - uždaryti mokyklas ir darželius - suteikti vienam iš tėvų galimybę būti su vaiku/ais - suteikti galimybę mokytis iš namų - atšaukti visus viešus renginius, kuriuose yra daugiau nei 100 žmonių. - karantino laikymasis asmenims grįžusiems iš keliauti nerekomenduojamų šalių - karantino nesilaikantiems taikyti atsakomybę, kurią numato Bk. 135 str. - suteikti galimybę tirtis dėl COVID-19 visiems, to norintiems už savas lėšas - suteikti galimybę gydymo įstaigoms nedarbingumo pažymėjimus išrašyt ar pratęst konsultuojant nuotoliniu būdu - suteikt galimybę gydymo įstaigoms receptus išrašyt nuotoliniu būdu