NE ŠUNŲ DAUGINTOJAMS

0 PARAŠAI

Kategorija:

Štai kokie žmonės šiandien yra laikomi tikrais Jorkų veisėjais - http://www.zebra.lt/lt/video/Jorksyro-terjerai.html . Tokiomis sąlygomis yra auginami ir veisiami "parodiniai" Jorkšyro Terjerai, visą gyvenimą laikomi narvuose, ir neduok Dieve išbėgtų ant žolytės palakstyt, išslinks kailis turbūt... Tada galėsit jorko kailį parduot, kam nors radikulitą išgydys. Šuniukai laikomi dėžėse, tėvai narvuose, kuo dažniau kergiami tuo "geriau", tokia yra Jorkšyrų veisimo ir priežiūros dabartis, ir kuo toliau tuo daugiau tokių žmonių bus, kurie nori tik pinigų, pinigų ir dar kartą pinigų, jiems nesvarbu ar šuo visą gyvenimą gyvena narve ir kaip jis jaučiasi, jam patinka taip ar ne, jis yra tiesiog pinigų gaminimo "mašina".
Taip yra dauginami ne tik Jokršyro Terjerai, bet ir VISOS KITOS šunų VEISLĖS Lietuvoje.
Mes sakome NE NEATSAKINGIEMS ir nieko neišmanantiems šunų DAUGINTOJAMS, ką galvojate JŪS?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Adolfas Š... Kvailesnių šunų nesu matęs (nebent jų šeimininkus)
2 Rūta T... Privalome augint juos taip, kaip norėtume patys gyvent.
3 Eglė M... baisu, kaip daugintojų darbai iškraipo daugelį veislių..
4 Aistė P... Žiauruma. Jei jau nereikia tau tų dokumentų, jei nenori primokėti veislynui 500-1000 litų, tai bent bandyk tartis, derėtis arba ieškok broko. Na, ir žinoma dėl mylimo šuniuko pataupyk.
5 K.Onaitytė ... kai yra pinigų perteklius (laikantiems šunis)-reikalauti išlaikyti + po 1 benamį
6 H.Barauskas ... Zmonems turi buti leidziama rinktis koki suni jie nori auginti, bet turi buti ribojamas veisimas ir prievole "netyciukus" priduoti i gyvunu globos istaigas
7 Martyna P... Visomis keturiomis pritariu šiai peticijai. Žinau, kad šimtu procentų mes nesustabdysime visų daugintojų, tačiau priemonių reikia imtis. Tikiuosi, kad šia peticija "užrauksim" nors šią "veisėją"...
8 J.Buitvydienė ... "Šuniukai laikomi dėžėse, tėvai narvuose"kažkoks košmaras
9 Agnė B... NE NEATSAKINGIEMS ir nieko neišmanantiems šunų DAUGINTOJAMS
10 Ieva L... Žiauūs dabar žmonės..Tik ,dėl pinigų veisia šunis,kad juos mėtytų tai šen,ta ten...Neesu Jorkų gerbėja,bet tai vistiek žema,purvina ir bjauru...
11 Juste k... gaila ziuret i tokius sunis,juk jie nusipelne geresnio gyvenimo
12 Miglė Š... Manau, jog tikrai nereikia dauginti gyvūnų šiaip sau, juk taip daug tų beglobių prieglaudose ir lauke...
13 vida š... Apgailėtini žmonės , tiesiog graudu , ką daro žmogus dėl pinigų
14 ANTANINA B... ir kada jums besirdziams prabils sąžine?Tokiems taikyti kuo griežčiausias bausmes ir naikinti tokius ,,veislynus'
15 Lina ... Bausti tokius daugintojus, paziurekit i kalytes, kokios nualintos!
16 E.Kazakevičienė ... šitos"laumės" darbeliai neturi tolkiau nęstis...siaubelis kokių "veisėjėlių gudrų" privisę...
17 Renata Ž... Tokius "veisėjus" su tokiom ziniom lauk !!!!
18 S. V... Košmaras. Šuniukų kankintoja. Kur žiūri LKD, kad išduoda tokiems šuniukams dokumentus?
19 Vilma D... Teisingai, reikia uzdrausti tokiems zmonems kaip si ponia dauginti suniukus i kaire ir i desine.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!