Dėl gėdingo neįgaliųjų pensijų mažinimo:

0 PARAŠAI

Kategorija:

Jos Ekscelencijai
Lietuvos Respublikos Prezidentei
Daliai Grybauskaitei


Mes, žemiau pasirašiusieji esame įsitikinę, kad Vyriausybės ir Seimo sprendimas mažinti neįgalumo pensiją, nuimti šalpos našlaičių pensiją, transporto išlaidų kompensaciją yra neteisingas ir gėdingas. Visa tai vyksta per sunkmetį, artėjant žiemai, kai valstybės pagalba labiausiai reikalinga socialiai pažeidžiamiems žmonėms. Mums neįgaliesiems ir šeimoms auginančioms neįgalius vaikučius, taip svarbu kiekvienas litukas, vaistams, reabilitacijai, sauskelnėms, pabuvimo užimtumo centruose už kuriuos tenka gana apvalias sumas mokėti, dar ir savo būstą reikia išlaikyti, kurio mokesčiai vis didėja nepagrįstai. O našlaičiai yra ir taip gyvenime nuskriausti, nejaugi, valdžia dar labiau nori juos nuskriausti.

Sumažinsit mums pinigėlius ir bus viskas, nebeįkąsim dienos užimtumo centrų kainų, nebenusipirksim vaistų, nes didelė dalis nekompensuojami, tik vienetai gauna kompensacijas, nebegalėsim mokytis, tobulėti, žlugs integracija, nes užsidarysim namuose tarp keturių sienų.
Nesugrąžinkite mus į rusų laikus.

Prižadame, kai valstybėje bus skaidru ir vistiek trūks lėšų budžiate, tuomet padėsime ir mes kiek galėdami.

Prašome Jūsų Ekscelencijos savo parašu netvirtinti Vyriausybės ir Seimo sprendimų mažinti neįgalumo pensiją, nuimti šalpos našlaičių pensiją, transporto išlaidų kompensaciją.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Laima M... Ir be finansiniu sunkumas ju gyvenimas sudetingesnis. Turekit sazines
2 A. S... Preziumuojama, kad neįgalieji yra ne tokie vertingi kaip, pavyzdžiui, seksualinės mažumos (ar dabar jau daugumos)
3 Petras P... Verslas, kurdamas žalingą aplinką daug prisideda prie neįgalumo, tegul už tai ir moka
4 Elvyra S... Sąžinė neleidžia palinkėti, kad atsidurtumėte mūsų, neįgalius vaikus auginančių tėvų, vietoje
5 Alvydas A... Brangus lietuvi, atgavęs laisvę
6 Rimvydas S... Lai pasiima visus pinigus, bet ir kartu mūsų neįgalumus.
7 Rimvydas S... Lai pasiima visus pinigus, bet ir kartu mūsų neįgalumus.
8 Antanas S... I kinuo kisenes pateks musu pingai? Ebejojiu, kad i biudziata...
9 Dalia L... Tuoj pradės neįgaliuosius užmigdyti, kaip gyvūnus... Čia jau fašizmu kvepia.
10 S.Baužienė ... Negalima atimti iš pačių pažeidžiamiausių žmonių pinigų. Kas pagaliau laikosi konstitucijos?
11 viktorija ... kuo toliau,tuo bjauresne ta lietuva darosi,ir gyventi cia su tokiu seimunu pagalba tampa didziausia problema.
12 Rimantas A... Nuo silpno ir neįgalaus lengviausią devintą odą nudirti: mažina ir atima kas tik įmanoma šiuo metu. Gėda Lietuvos Respublikos valsybės Vyriausybei, pateikusiai tokius pasiūlymus Seimui.
13 L.RAULYNAITIENE ... Kazkas turi pasirupinti tokiais zmonem.Bet toks vaizdas kad juos sunaikint norit?Tai sutaupytumet tikrai..........
14 Ona K... Noretusi,kad ne tik valdininkams ir seimunams,bet ir visiems,kuriems mazinamos pensijos,algos ir kita butu nustatytos datos,kaip tai padaryta valdininkams.
15 Laimis S... Geda vyriausybei nes nori invalidus visai pazeminti GEDA
16 Rimantas P... Dabar pamatėme valdžios gobšumą sau. Ypač pikta kai mažins dirbantiesiems jų įmokos niekiniai
17 Kestutis K... Taip esam nuskriaisti tai valdzia dar nori mus nuskriausti
18 D.Zigiene ... vyriausybe turi mastyti kaip uzsidirbti o ne socialinem grupem mazinti ismokas
19 Brigita V... patys tegu pabado pragyventi is neigaliuju penciju! gedos ir sazines truputi turekit!
20 Gerda K... Patys kokius 7 tūkst. gauna ir dar su premijom didžiausiom, o žmonėms kuriems tikrai reikia pinigų,numažina.
21 I. B... Ir tai vadinama tų pačių seimo narių plačiai traktuojama socialine neįgaliųjų integracija į visuomenę?
22 Justina Z... Man gaila tu zmoniu is kuriu atims pinigus. As pati sveika bet jie tikri durneliai taip darydami
23 Dovilė S... Sau tegul susimažina iki minimumo ir pabando pragyenti
24 Jevgenija Z... Jei atimti is gaunamu 540 litu, tai jau bus ne diskriminacija, bet kryptingas zudymas.
25 R.Pozniakovas ... Geras budas ATIMTI pinigus is tu, kurie negali pasipriesinti... Taip elgtis gali tik mazo smegenu turio pilieciai.... GEDA
26 A. P... Nors viena diena pabandykite pagyventi be rankos, arba be kojos, arba nekalbekite, negirdekite arba nematykite. Gal sugris zmogiskumas!
27 Anzela G... atsizvelkite i neigaliuosius jiems ir taip sunku ir be jusu mazinimo
28 Sabina S... Pritariu, ar įmanoma išgyventi už 440 Lt Aš neįsivaizduoju kaip seimūnams neužtenka 8000 Lt. man trečdalio užtektų jo pinigų.
29 D.Dicevičiūtė ... jau kad gedingas sitas mazinimas tai tikrai.. nera ka labai ir bepakomentuoti
30 J.Lebrikiene ... Ar jus ramiai miegat,atimant is tu kurie negali saves apgint,ir argi tokiu yra tiek daug,kad tei isgelbes jusu paciu pridarytas skyles biudzete?GEDA

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.

Dėl COVID- 19 Griežtų apribojimų įvedimas Lietuvoje

Vika. Adresuota: SAM

Dėl nevaldomai augančio užsikrėtusių skaičiaus Europoje imtis griežtų apribojimų: - keliauti - suteikti galimybę dirbti iš namų (jei tai yra įmanoma) - uždaryti mokyklas ir darželius - suteikti vienam iš tėvų galimybę būti su vaiku/ais - suteikti galimybę mokytis iš namų - atšaukti visus viešus renginius, kuriuose yra daugiau nei 100 žmonių. - karantino laikymasis asmenims grįžusiems iš keliauti nerekomenduojamų šalių - karantino nesilaikantiems taikyti atsakomybę, kurią numato Bk. 135 str. - suteikti galimybę tirtis dėl COVID-19 visiems, to norintiems už savas lėšas - suteikti galimybę gydymo įstaigoms nedarbingumo pažymėjimus išrašyt ar pratęst konsultuojant nuotoliniu būdu - suteikt galimybę gydymo įstaigoms receptus išrašyt nuotoliniu būdu