Atstatydinti LKF vadovus

0 PARAŠAI

Kategorija:

Prašome atstatydinti, Lietuvos Krepšinio Federacijos vadovus arba įtakoti jų sprendimą dėl Lietuvos Rinktinės vyriausiojo trenerio pareigų paskyrimo.

Kiekvienas Lietuvis gerai žino, kad Rimas Kurtinaitis yra nugalėtojas ir tinkamiausias kandidatas užimti Lietuvos Krepšinio Rinktinės vyriausiojo trenerio pareigas. Jis tai įrodė praeitais metais laimėdamas visus galimus turnyrus.

Tuo tarpu esamas trenerių asistentas K. Kemzūra puikiai įrodė latviams kaip moka vadovauti rinktinėms, net nepatekdamas į kitą etapą Europe Basket 2009 - Poland. Tai buvo apgailėtinas rezultatas, tokiai stipriai komandai, kaip Latvija.

Todėl, prašome, pakeisti LKF vadovus ar įtakoti jų sprendimus. Nes tai yra nesuprantamas pensininko V. Garasto veiksmas, kuris gali sužlugdyti Lietuvos krepšinį ir Lietuvos žmonių domėjimąsi juo.

Pagariai,
Lietuvos Krepšinio Fanai

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Virginijus B... Pritariu.Senu seniausia sita pirdala garasta reikia spirt lauk.
2 Marius D... as uz lkf atsistatydinima, o paskui gal ir kemzura butu treneris jai laimetu normalu konkursa o ne cirko
3 Tadas S... sutinku, tvarka turi buti padaryta, nes taip zlugdomas musu krepsinis
4 I. D... Kurtinaitis tikrai geresnis uz Kemzura. Tai rodo faktai. Nesuprantu kodel LKF vadovai del asmeniniu priezasciu zlugdo krepsini
5 R. P... manau geriausias LT rinktines treneris butu Kazlauskas, bet as uz LKF atsistatydinima!!!
6 A.Rinkevi2ius ... Kam LKF išvis reikalinga jei taip žemina Lietuvos sporta viso pasaulio akivaizdoje
7 Gediminas L... Lietuva-Krepsinio salis.Kurgi ne,jeigu net negalime krepsinio pasiziuret per televizija.ar tai normalu?
8 Domas ... ne del kurcio ,bet kad atsakomibibibe reikia prisimti, o trenerio rinkimai tai pizdrikt
9 Augustas Š... V.Garastui jau senai buvo laikas pasitraukti iš užimamų pareigų!
10 Vladas U... Viskas cia yra gerai. Nesvarste Kurcio kandidaturos, ir labai gerai. Nereikia zmogaus, kuris atsistatydino. Lauk nevykelius. Bus suteiktas sansas Kemzurai ir manau tai labai gerai. Viskas cia gerai.
11 Gaudrius D... Kemzura nera blogai. O Latvija nera ta rinktine, kuri auto turi zaisti kitame etape. Garasta atstatydinti reikia uz poziuri, o ne del treneriu pasirinkimo.