Visus pedofilus — į viešą registrą

Sekant pastarojo meto įvykius Lietuvoje darosi akivaizdu, kad Lietuvos vaikai nėra pakankamai apsaugoti nuo asmenų, darančių prieš juos lytinius nusikaltimus. Mūsų šalyje nėra lytinių nusikaltimų prieš vaikus prevencijos sistemos, nors tokios sistemos jau sėkmingai veikia daugelyje pasaulio valstybių.

Viena priemonių, galinčių apsaugoti vaikus nuo iškrypėlių, galėtų būti asmenų, įvykdžiusių lytinius nusikaltimus prieš vaikus, viešo registro sukūrimas ir įdiegimas. O asmenys, kurie yra įtariami dėl lytinių nusikaltimų prieš vaikus, turėtų būti įtraukti į specialųjį registrą.

Taip pat būtina įdiegti specialias reabilitacijos programas, kad šie asmenys būtų gydomi ir tokiu būdu būtų išvengta lytinių nusikaltimų pasikartojimo ateityje. Esant tokiam registrui, švietimo ir vaikų ugdymo įstaigų vadovai prieš priimdami žmogų į darbą galėtų patikrinti, ar tas asmuo nėra įvykdęs nusikaltimo prieš vaikus. Būtų galima kontroliuoti ir apriboti šių asmenų lankymąsi vaikų renginių ir susibūrimų vietose.

Viešas ir specialusis registras bei specialios reabilitacijos ir prevencijos programos turi sudaryti vieningą lytinių nusikaltimų prieš vaikus prevencijos ir kontrolės sistemą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Giedrius
Taip pat ir zoofilus, nekrofilus ir kitus panašius iškrypėlius
2 Vladas
Būtinai suregistruoti , kad būtų žinomi , ir tikrinami . Tik taip mes galėsime apsaugoti vaikus nuo VIP pedofilų.
3 Ąžuolas
Visa tai b8tinai reikalinga, kitaip problema tik aštrės.
4 R.
Ir už atskirą arba tą patį sąrašą tvirkintojams.
5 G.
Mažiausia ką galime padaryti, jei norime apsaugoti savo mažuosius ...
6 I.
Ar yra kitas būdas apsaugoti vaikus nuo šio reiškinio?
7 Jonas,
tik kai pilnai įrodytas kaltumas, arba jau ne pirmą kartą apkaltinamas
8 Benas
Juk su pedofilais ar vienaip ar antraip susidoros kazkas anksciau ar veliau. Kalejimas. Laisve - kentes jie.
9 Mariana
pedofilai -neverti kviepuoti, neverti nieko... vaikai vienintelis musu turtas vienintelis del kurio mes visi egzistuojam, o kazkokie isgamos jais naudojasi. neleisk skriausti savo vaiko! UZ VAIKUS!!!!
10 Petras
Taip pat, gerokai padidinti bausmes uz siuos nusikaltimus. Tai aisku, nukentejusiuju(-iojo) vaiko nebeisgelbes, taciau uzkirs kelia naujiems nusikaltimams.
11 Eglė
Ir dar to registro bet kam neatiduoti! Kad jį būtų galima pildyti visuomenei (su atsakingųjų patikrinimu). Nes šiais laikais pedofilus kone visa valdžia dangsto.
12 Ričardas
programų kūrimas Lt reiškia tik "lėšų įsisavinimą", t.y. banalią vagystę. Reikia jiems darbo stovyklą įsteigti, kartu ir pasigydytų...
13 Indira
prasom, maloniai prasom - visi pedofilai i viena garda.
14 Ingrida
Naukunti juos, ne tik registruoti. Ji zaloja musu vaikus.
15 Romas
AŠ KAIP BUVĘS NUKENTĖJUSYSIS MAŽAMETIS NUO MOTERS TURINČIOS PEDOFILIJOS ELGSENĄ, PRITARIU ĮVAIRIOMS ĮNICIATYVOMS. JUK 2009 METAIS DINGO APIE 800 ĮVAIRAUS AMŽIAUS VAIKŲ.
16 Mindaugas
Toks registras būtų sveikintinas reiškinys. Jis turėtų būti prieinamas visiems, be jokio mokesčio, o administruojamas iš VRM ar pan. struktūros lėšų. Reiktų ir baudž. sąnkcijas didint tokiems.
17 N.
būtina juos viešinti, tuomet gal prieš skriausdami atdžiau pagalvos!
18 A.
legalizavus prostituciją bus galima visas jėgas skirti pedofilų gaudymui, o dabar tai nustumiama į šalį
19 Julius
iskrypelius kastruoti!!! kokias jie dar turi teises???
20 Mantas
As nieko pries, kad tokiems isvis nupjauti kiausus arba tiesiog pakarti!
21 Ieva
Ne tik i registra, bet ir el. divaisus jiems ant koju uzplombuot, o kad nebutu svaistomos musu mokesciu moketoju lesos- lai uz tai patys susimoka atidirbdami viesuosius darbus.
22 Milda
svarbu, kad būtų įvardinti ir nubausti pedofilai iš aukščiausiųjų sluoksnių
23 LINA
manau kad tokius gedingus ir apgailetinus asmenis butina viesinti - tada gal pries darant pirma pagalvos
24 Mantas
Kastruoti pedofilus..... teisingai gydimai jiems nepadeda.....
25 legalizuokit
nukastruot ir wiskas , geriausias waistas nuo pedofilijos , o ne jokie gydymai , cia wel bereikalingas lietuvos vyriausybes lesu isdalinimas i kaire i desine.
26 Lijana
Sutinku, kad šiai dienai, viena iš aktualiausių Lietuvos problemų
27 Remigijus
Visus juos reikia gydyti o jei tas nepadeda tai izoliuti nuo visuomenes kartu su kaliniais tik pries tai kaleime parasyti skelbima, kad pedofilas bus ikelemas pas juos.
28 Lukas
Ne registro reikia, o reikia kastruoti tokius arba nusauti
29 neswarbu
as uz, bet nemanau kad ka nors musu tie balsai lems :)
30 Steponas
Seip gera sitema bet as uz mirties bausme bent butu baimes betkokius nusikaltimus daryti daba tos zmogaus teises tokios pasidare kad visi isnaglejo ir nesuprasi ar jis meluoja ar tiesa sako