Neformaliojo švietimo žlugdymui Ne

0 PARAŠAI

Kategorija:


Mes, Marijampolės moksleivių kūrybos centro taryba, visos Centro bendruomenės vardu kreipiamės į Jus, kadangi įstaigą nuo 2010 m. sausio mėn. planuojama iš esmės pertvarkyti labai sumažinant materialinę bazę (įstaiga netektų pastato R.Juknevičiau g.28, turistinės stovyklavietės Palangoje), panaikinant didelę dalį šiuo metu veikiančių būrelių, atleidžiant pedagoginius ir techninio personalo darbuotojus. Visa tai būtų daroma motyvuojant laikinu lėšų trūkumu savivaldybės biudžete.
Norime priminti, kad Marijampolės moksleivių kūrybos centras gyvuoja nuo 1991 metų ir šiuo metu jame veikia 21 pavadinimo būreliai, kuriuos lanko 521 mokinys. Dirba 45 darbuotojai. Daugelis būrelių turi gilias veiklos tradicijas, vaikai savo pasiekimais garsina ne tik Centrą, bet ir Marijampolę Lietuvoje bei užsienyje. Su vaikais dirba kvalifikuoti, patyrę pedagogai. Per daugelį metų yra sukurta gana gera materialinė bazė. Aktyvi Centro veikla vykdoma ne tik mokslo metų laikotarpiu, bet ir mokinių atostogų metu, organizuojant įvairias stovyklas, žygius, keliones ir kitokius renginius. Iš kitų neformaliojo ugdymo įstaigų Centras išsiskiria tuo, kad jame užsiėmimus gali lankyti visi moksleiviai pagal savo pomėgius ir poreikius. Mokestis už mokslą Centre yra nedidelis, todėl būreliai prieinami ir neturtingų bei probleminių šeimų vaikams.
Didelis vaikų, lankančių Centro būrelius skaičius rodo, kad jiems ir jų tėveliams Centro vykdoma veikla yra reikalinga ir patraukli.
Labai prašome gerb. Lietuvos gyventojus pritarti Moksleivių kūrybos centro Tarybos siekiui, kad iš vaikų nebūtų atimta galimybė lankyti pasirinktus būrelius.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Algirdas Sto... Na as net nezinau ka pasakyt, gal reikia kur mero patykot...pasikalbet asmeniskai?
2 E. Ori... negalima edukacijos sąskaita mažinti lėšų, juk jaunimas mūsų ateitis
3 Saturnina Maž... vaikai turi teise pasirinkti sau patinkančia veiklą
4 Arvydas Šči... Pritariu peticijai.Pasisakau prieš neformalaus švietimo žlugdymą.
5 Justė Kaz... Jei atimat veikla...tai ko jus tikitės iš naujai augančios kartos? Norit kad jie užaugtų žmonėmis ar nelabai? Ima atrodyti, kad nelabai.
6 Vytautė Ven... Pritariu, bet, deja, manau, kad ši peticija, kaip ir dauguma, tebus tik šauksmas tyruose, nes dabartinė vykdoma krizės įveikimo strategija labai greitu laiku sugrąžis mus į balanos gadynę...
7 P. Liš... Palangoje stovyklavietė gal ir nereikalinga, bet norėtųsi, kad finansavimpo mažinimas būtų proporcingas
8 Algis vai... Komentaras trumpas, kažkam prireikė pastatų ar sklyoų, ypač palangoje
9 Rasa Val... tada gales vaikai valkiotis pakampem ir pridarys daugiau nesamoniu is neturejimo ka veikti, tada tikrai savivaldybe prisitaupys restauruodama miesta, apgailetina.
10 R. Vit... Jaunimo užimtumo centrai turi būti žlugdomi beveik neturint pasirinkimo. Užimtumo centras tam ir skirtas kad jaunimas susikurtų sau patinkantį idealą ir jo siektų, pamiršdamas blogas ydas.
11 Andrius Vyš... Akivaizdu, jog savivaldybė skendi skolose, bet švietimo įstaigų uždarinėjimas nebuvo, nėra ir nebus sprendimo būdu krizei įveikti.
12 Roberta Tam... Mes uz Vytureli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 Eglė Ček... as pati lankau Centre y domu burely ir tikrai neoriu kad jis butu panaikintas!
14 A. Nik... Jei tokiais budais pradesim taupyti.. Mes be ateities. Apmaudu.
15 Virginija Sam... Būtų labai neišmintingas sprendimas, kuris išstumtų vaikus į gatvę ieškoti kitokio „laisvalaikio“
16 Marijus Bra... Aš manau jog tikrai nera taip blogai savivaldybes biudžete jok reiketų atimti is vaikų uzsiėmimus,atimdama savivaldybė sias veiklas dar daugiau paskatis vaikus ir jaunima traukti į gatves .
17 I. Bar... Puoselėkime vaikų ateitį. Rūpinkimės jais, nevykime į gatvę
18 Alė Vil... Suprantu Jūsų lūkesčius ir pritariu. Kitu atveju reikės daugiau vietų Marijampolės pataisos namuose/kalėjme.
19 Dainius Kul... Galetu ir vaiku teisiu komitetas savo zodeli tarti-juk vaiku uzimtumas ir apsauga-ju rupestis
20 R.Kumetaitis ... Vis dėlto didžiausia krizė yra žmonių galvose, kurie priima tokius trumparegiškus sprendimus.
21 J. Bub... Jeigu ne savo laiku lankytas burelis, tai dabar kazin ar tureciau darba ir kazin ar galeciau moket valstybei mokescius.
22 Algis Pad... Aš už jaunimo tikslinį užimtumą,tobulinimąsi ir prieš gatvinę kvalifikacijos kėlimo "mokyklą".
23 Eglė Vaz... Būtina skatinti mūsų miesto jaunimą - tai ateitis, išprususio ir aktyvaus miesto veidas.
24 I.Zubrickiene ... Vaikų užimtumas - gera investicija į dorą jų ateitį!
25 Genia Vai... Aš už mokinių užimtumą ir veiklą neformaliame ugdyme!
26 Greta ... Labai prašau, skautų būrelis neturės kur įsikurtis..
27 Gerda Ciu... ka vaikai daris be bureliu? ta paty ka ir kiti, taps ,,gatviniais"
28 R.Ciūnytė ... del tos Palangos stovyklos tai tikrai butu gaila..;/ beto, vaikai be uzsiemimu ims tusytis gatvemis..o gal tiesiog sedes namuose ir kiaura para po pamoku narsys one.lt..baisu
29 Richardas Dil... Būtent ten gimsta didžiosios idėjos, kurias įgyvendiname užaugę
30 Martyna Jur... taip nesamone yra zmoniu kuriems reikia to pastato ir net labai