Gintaro Krapiko atleidimas iš trenerio posto.

0 PARAŠAI

Kategorija:

Dauguma Žalgirio komados aistruolių nepatenkinti ternerio Ginatro Krapiko vadovavimu komandai, jie reikalauje permainų komadoje - kad būtų pakeistas treneris (atlesitas).

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Zalgirinis ... Krapikai, turi komanda nebloga, tai tegu zaidzia. mokykis ish siauliu! neturi komandos bet spardo visus :P
2 kinderis ... http://www.prekybostinklas.lt/component/virtuemart/?page=shop.registration&referrer=R-MANTASKN05
3 Liveta p... Kuo toliau ta žemaitį nuo Žalgirio, visai LT nuo to geriau bus.
4 robertas C... rytas vistiek patvarkis zalgiri tai jokio skirtumo koks treneris
5 Saulius D... ACIU! uztenka Krapiko ir Čiukino tandemo! daugiau jokiu 2 %!!!!
6 Tomas G... Gana cia mums tu atsiprasymu ir sito niekam verto trenerio! Jam tik pirmokus mokinti kaip kamuoli varytis! Taip kad krapikai jei esi vyras atsistatydink nes esi nieko vertas!Geda ir pykti keli fanams!
7 Marija B... Krapikas jau tik iliuzijomis gyvena senai jam laikas i pensija
8 Raimondas J... Tokio auksto lygio kompanda kuria nemoka uzvesti butent treneris .Sneka kad reikia izaidejo tai ko neiesko ..Ciukinas ar jis vertas but tokioj stipriioj komandoje .Vietoj jo galim kita isigyt
9 T.Timeris ... Gintarai, esate geras treneris, taciau tikrai ne eurolygos lygio
10 Romas,Jasikevičius ... Tą gaidy reikia mesti,nes gadina visą Žalgirio istoriją.
11 Andrius ... Pribrendo laikas permainoms,reikia keisti ne tik treneri,bet ir atleisti kai kuriuos zaidejus,del neatliekamu pareigu.
12 Egidijus K... Kol jis vadovaus komandai, tai mes niekad nieko nepasieksim.
13 Jonas P... Kaip zmogus tu geras,bet kaip treneris tai visiskas nevykelis,pasitrauk kol nevelu!!!
14 Ovidijus S... Manau 5 is eiles pralaimejimai Eurolygoje,nuosprendis bet kuriam treneriui.
15 Gintaras K... Ei pasigailekit manes, seno pydaro.As esu istikimas gerb. Arvydo Sabonio bybčiulpys,Romanovo šiknos uostytojas.Kad mes pralaimime kaltas Brownas, supistas juodašiknis kuris mane pisa per šikną nakti.
16 A. L... Nesakau, kad nesistengė, tačiau ne kiekvienas kartu žaidęs su Saboniu gali būti geru treneriu.
17 k.vysniauskas ... Nemaniau,kad gintaras kris taip zemai,kad teks peticijas rasyt kad pasitrauktu.Eik Krapikai eik...lauk
18 Donce_Gabana i... Lyginu žalgirio ir Lietuvos Ryto biudžetus ir žaidėjus, bei nesuprantu: kodėl žalgiris turėdamas tokius žaidėjus ir keliskart didesnį biudžetą negu vilniečiai Erlg turi vos vieną pergalę!KRAPIKĄ LAUK
19 A. R... apgailetinas treneris, kuris nesigaudo kas aiksteleje vyksta...
20 Vytautas D... Gal nebezeminkite sirgaliu?!ir parodykite truputi pagarbos...ir kiek laiko sita agonija tesis?!
21 V.Gecevicius ... Atleiskite Krapika,kol dar nevelu,nors Eurolygos traukinys jau ir nuvaziavo.Nes jis taip nutreniruos,kad ir vietiniuose frontuose liksim tusti.Zalgiriui reikia tikro trenerio,o ne imituojancio .
22 Evaldas Š... Gerbiu G.Krapiką kaip žmogų, tačiau po tokios sezono pradžios, jis tikrai turi atsistatydinti is Žalgirio vyr. trenerio posto...
23 as ... Kaip pries zmogu neturiu nieko pries bet sis darbas ne tau
24 Klaudija K... Reikia imtis kažkoių veiskmų; - Žalgiris žaidžia dar blogiau nei praeitą sezoną.
25 J.Knistautas ... Nebegaliu žiūrėti, kai už mano mylimos komandos vairo sėdi toks treneris, žinantis tik kaip pasiteisinti po eilinio pralaimėjimo
26 E.Gurskis ... Manau kad uz Krapika nebutu blogiau net Suduvos treneris...Gynyba tragiska....Puolimas tragiskas....
27 Justinas, R... Krapikas nebesusitvarko su komandos valdymu, komanda netik,kad nelaimi, bet dar demonstruoja apgailėtina žaidima.
28 Valentas ... Kemzūra, Kazlauskas, Tanjevičius laisvi, reikia naudotis proga
29 P.Kaseta ... Krapikai labai tave gerbiu, taciau uztenka tu pasiaaskinimu.
30 D.Rajunčius ... Per Eurolygos rungtines niekada nedaro logiškų sprendimų ir duoda žaisti tiems, kurie neturėtų tuo metu žaisti.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!