Dėl serialo "Casi angeles" rodymo Lietuvoje

647 PARAŠAI

Kategorija:

"Casi angeles" ("Beveik angelai") - Cris Morena Group bei RGB Entertainment kurtas serialas vaikams bei paaugliams, tačiau jis įdomus visai šeimai. Blogi ir galingi Bartolomėjus ir Justina grupelę neapsaugotų vaikų bei paauglių išnaudoja ir verčia vogti, tačiau vaikai pamažu pradeda keisti savo gyvenimą, kai pasirodo jiems padedantys akrobatė ir šokėja Cielo bei archeologas Nikolas. Cielo ir nicolas duos vaikams šansą dar kartą patikėti laimę. Cielo bei paaugliai Marianela, Tiagas, Jazmina, Rama ir Tačo suburs grupę. Galiausiai, jie visi kartu išgyvens nepaprastus nuotykius, o jų gyvenimai taps laimingesni.

Serialo idėjos autorė - daugumai žinoma Cris Morena (María Cristina De Giacomi), kūrusi Lietuvoje jau rodytus bei didžiulės sėkmės susilaukusius serialus "Chiquititas" ("Mažyliai"), "Rincon de luz" ("Šviesos kampelis"), "Floricienta" ("Pelenės istorija"), "Alma pirata" ("Pirato siela"), "Rebelde way" ("Maištingas amžius"). Seriale vaidina Lietuvos ekranuose matyti ir pamėgti aktoriai: Mariana Esposito, Maria Eugenia Suarez Riveiro, Julia Calvo, Gerardo Chendo, Alejo Garcia Pintos, Laura Anders, Agustin Siera, Stefano de Gregorio...

Lietuvoje vis daugėja "Casi Angeles" fanų, tačiau pirkti serialo neskuba nei viena televizija. kodėl? Argentinoje šis serialas labai populiarus, didelės sekmės jis susilaukė ir kitose šalyse.

Ar mes norime serialo Lietuvoje? Parodykite tai pasirašydami peticiją.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rugilė D... Būtų pats laikas nusipirkti ir parodyti. Net neabejoju, kad sulauktų populiarumo, kaip ir visi CM darbai :))
2 Rugilė D... Kaip ir visi Cris Morenos serialai, prikaustantys prie ekrano ir nepaleidžiantys iki galo - dar vienas šedevras, su kuriuo labai susigyvena jaunimas :) Teisingas sprendimas būtų pradėti jį rodyti. :)
3 D.Piragyte ... Dievinu Mariana Esposito ir šis serialas nerealus.
4 Vytautė n... žiaauriai norėčiau kad Lt rodytų Casi angeles :))
5 Lina K... Be proto noriu pamatyti si seriala... Kaipmatau jau daug yra pasirase sia peticija tai gal jau laikas parodyti si seriala .Nebukime atcelikeliai?
6 R.D ... nejaugi jums gaila? c'mon juk tiek daug zmoniu pasirase sia peticija, argi dar mazai?
7 Silvija D... esu tikra kasd sis serialas sualuks pasisekimo :) Lietuvoje labai daug oprasto scenarijau meksikietisku serialu kurie labai daukam yra jau pabode o Cris Morenos kurinei visada sudomina :)
8 Marina R... Prasau parodikite Casi Angeles seriala visus 3 sezonus ;)
9 R.Juneviciute ... Sis serijalas sudomintu daug paugliu, beto Lietuvoja yra daug gerbeju
10 E.zvigaityte ... Noriu LT beweijk angelaij nes ispanu puse nesuprantu neidomu ziet
11 V.Bazilevaitė ... parodykit si seriala pasisekimo jis tikrai sulauks !
12 A.Križinauskaitė ... Parodykit si seriala tai puiki gamimybe pasikelti savo reitingus ! jis kitoks .. pakaks gal jau rodyti iprasto meksikietisko scenarijaus serialus...
13 Giedre J... Mums sito serialotikrai reikia. Tikime, kad mes jums rupime.
14 leicy ... Nuostabiausias ir geriausias serijalas., tikrai yra vertas dėmesio ir verta jį parodyti manau daug kas susidomėtu
15 A.G. ... lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb prasau rodykit si seriala lietuvoj.
16 Natalja S... Tikiosi jus atsizvelgsit i musu norus ir parodisit si seriala
17 Liudmila R... noriu pamatit si seriala berots labai idomus.dabar yra kuriamas ir 3 sezonas kuris pasirodis kovo men
18 julita ... lb noriu kad odytu,nes per telika jau is vis nebeliko ka ziuret.
19 Maja ... Man begalo patiko "Maistingas amzius" ir "Pelenes istorija" todel begalo noreciau pamatyti ir sita seriala!!!
20 jurgita S... noreciau,kad ji rodytu ir lietuvoje,labai grazus serialas
21 mariana.... ... lb.lb.lb.lb.lb.lb.lb.ln.lb.lb.lb prasau rodykit si seriala...abu sezones....
22 Mindaugas V... Rodykit viska kas susija su Cris Morena arba RGB Entertainment :)
23 Liudmila R... Labai idomus serailas ir labai noreciau ji pamatit,bukit geri parodikit ji Lietuvoja
24 Aleksandra L... Sis seriala yra populerus visoja Europoja ir uz ju rebu,noriu ji labai pamatit
25 Lali ... labaj fajnas ir idomus serialas butinaj rodikite abu sezonus antras sezonas labaj idomus pirmas irgi neblogas prasau butinaj rodykite , labaj labaj prasau
26 Teodora ... Prašom prašom prašom prašom prašom prašom prašom prašom rodykit C.A.
27 Gintare ... Tikrai noriu, kad rodytu si seriala!!! juk reikia tokiu daugiau sukurti ir parodyti lietuvoje ;]
28 Deimantė B... labai noriu ir tikrai saziningai ziuresiu ir kanalui reitingai kils ;D
29 Indre Ž... Lietuvoje truksta serialu paaugliams tik rusiskos ir meksokietiskos muilo operos,kurios niekam neydomios..
30 Lalailala ... man tai nebutina kad ji odytu , bet jei kazkas nroi tai prasom ;D

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!