Uždaras riedlenčių parkas šiauliuose

0 PARAŠAI

Kategorija:

Jau daug laiko visi svajoja apie uždara riedlencių parką Šiauliuose. Mes ir taip šiauliečiai nukentėja, turim vieną riedlenčių parka - neprižiurimą, aplaužytą ir taip toliau. Gana pavojingoje vietoje jis pastatytas jau iš daug ko ten spėta povogt telefonus. Vaikai ten nebesivažinėja, nes bijo, todėl jiem nieko nelieka kaip ieškot kitų vietų. O tada prasideda komfliktai su aplinkiniais tų vietų gyventojais, savininkais. Tada pradeda grasint kviesiantya policija ir taip toliau. Dar viena problema yra , kad žiemą negalima šiuo sportu užsiimti . Mum reikia riedlenčių parko po stogu, prižiūrima apsaugos. Tarkim kad ir jis būtų mokamas vaikai galėtu nusipirkt abonenta mėnesiui arba bileta dienai. Tokiu būdu po truputį pradetų viskas atsipirkt.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 m.gediminas ... Abejoju apie toki dalyka. Na nebent kur apleistoje patalpoje nesildomoje, bet saugioje gal ir galetu padaryti.Bet geriau laike padidintu,nes vietos yra kur!
2 Owyda ... butinaj reikia ,bent jau didesni parkja pastatytu ,o apie indora net nesvajojiu :))
3 Tomas. ... BŪŪŪŪTINAI REIKIAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
4 tiule ... butinai reikia kas gali buti be jo 1 turim ir tapati maza jau 5 wietos nera
5 R.Molnikas ... Labai reikia nes ziema nera kur vazineti ir kai lyna , ir beto tas musu kur dabar yra , nedaug ten ko yra .
6 Dovydas K... oj reikia nes daba vzinestis net vietos nera ir dar palija biskuti ir iskarto balos vos neper wisa skeit parkiuka
7 Blarg b... Nereikia visokiem skeiteriam. Nepritariu, jo buti NEGALI
8 Skaityti i... Duchas Lopelis ---> man atrodo tu rimtai esi toks..
9 Vidmantas A... Butinai reikia nes siauluosia yra tik vienas ir tikrai per mazas net 8 zmones nelabai telpa ir vienas kitam trugdo.
10 Lukas B... Prasau pastatykite kaip sakoma "indoor" ekstremalaus sporto parka. Mums labai jo reikia :)
11 Deividas P... butinai reikia! bet ir kainos kad nebutu dideles ....
12 Gumis ... Vilniečiai net nerašykit nieko, nes ir taip turit 3 ar 4 parkus. Dar Indoro jiems mat reikia. Išpizgalviai.
13 Povilas P... Siauliams reike skate park nes berzineli nesaugu vazineti ir ten per mazas ir mazai pastatyta visko
14 Benas ... Labai ir jau nuo senu laiku reikia ! Tikekimes bus atsizvelgta.
15 zymaz ... "Reketyr." hipių,pankų ? jei pastatys indūrą,jų padaugės? veli kaip didelis. reik chebrai indūro juk..
16 Vytautas V... Manau, kad siauliuose uzdaro skate-parko tikrai nereikia. Geriau pastatytu sostineje, tai yra vilniuje nes vilniuje daugiau ir skate/bmx/rieduciu ir turistu ir t.t! uz siaulius ne, uz vilniu TAIP
17 E.Karnatka ... Taip, mums labai reikalingas riedučių parkas po stogu Šiauliuose
18 Mantas M... Indooras yra būtinas. Kodel kitur yra, o Šiauliuose to būti negali? Ir teisybė, kiti miestiečiai nebesiskūstų del miesto paveldio niokojimo...
19 Julius M... Norim parko. bent paprastas normalus Skate parkas butu jau sis tas :)
20 R.Molnikas ... Labai reikia naujo parko nes kur yra dabar jis yra per ankstas :)
21 Karolis N... Reikia ! ir dar kaip ! Nes praktiskai nebeturim kur vazineti :)
22 Armandas K... Jo labai noreciau tokio parko nes dabar labai norisi vazineti bet nera kur.
23 Daumantas P... Reikia parko, nes geriau ir miestuj būtų ir patiems važinejančiams riedlentėmis :)
24 J. V... gerai būtų, jei pastatytų indoor'a Šiauliuose!!!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!