Uždaras riedlenčių parkas šiauliuose

0 PARAŠAI

Kategorija:

Jau daug laiko visi svajoja apie uždara riedlencių parką Šiauliuose. Mes ir taip šiauliečiai nukentėja, turim vieną riedlenčių parka - neprižiurimą, aplaužytą ir taip toliau. Gana pavojingoje vietoje jis pastatytas jau iš daug ko ten spėta povogt telefonus. Vaikai ten nebesivažinėja, nes bijo, todėl jiem nieko nelieka kaip ieškot kitų vietų. O tada prasideda komfliktai su aplinkiniais tų vietų gyventojais, savininkais. Tada pradeda grasint kviesiantya policija ir taip toliau. Dar viena problema yra , kad žiemą negalima šiuo sportu užsiimti . Mum reikia riedlenčių parko po stogu, prižiūrima apsaugos. Tarkim kad ir jis būtų mokamas vaikai galėtu nusipirkt abonenta mėnesiui arba bileta dienai. Tokiu būdu po truputį pradetų viskas atsipirkt.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 m.gediminas ... Abejoju apie toki dalyka. Na nebent kur apleistoje patalpoje nesildomoje, bet saugioje gal ir galetu padaryti.Bet geriau laike padidintu,nes vietos yra kur!
2 Owyda ... butinaj reikia ,bent jau didesni parkja pastatytu ,o apie indora net nesvajojiu :))
3 Tomas. ... BŪŪŪŪTINAI REIKIAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
4 tiule ... butinai reikia kas gali buti be jo 1 turim ir tapati maza jau 5 wietos nera
5 R.Molnikas ... Labai reikia nes ziema nera kur vazineti ir kai lyna , ir beto tas musu kur dabar yra , nedaug ten ko yra .
6 Dovydas Kaz... oj reikia nes daba vzinestis net vietos nera ir dar palija biskuti ir iskarto balos vos neper wisa skeit parkiuka
7 Blarg bla... Nereikia visokiem skeiteriam. Nepritariu, jo buti NEGALI
8 Skaityti išm... Duchas Lopelis ---> man atrodo tu rimtai esi toks..
9 Vidmantas And... Butinai reikia nes siauluosia yra tik vienas ir tikrai per mazas net 8 zmones nelabai telpa ir vienas kitam trugdo.
10 Lukas But... Prasau pastatykite kaip sakoma "indoor" ekstremalaus sporto parka. Mums labai jo reikia :)