Užsiėmimas

0 PARAŠAI

Kategorija:

Visi nori, kad jaunimas nenusikalstų, nevartotų narkotikų, tačiau to ko reikia šiai problemai išspęsti, Lietuvos Valstybė nesiima. Didžiausia problema, yra jaunimo užimtumas. Peticija yra iš ekstremalų pusės, daugelis jaunimo save realizuoja sportuodami, piešdami, šokdami, o kita grupė važinėja riedlentėmis, riedučiais, BMX dviračiais. Tačiau šiandieninė situacija Lietuvos, ypatingai Plunges gatvėse yra apgailėtina. Vienintelės vietos paliktos važinėtis ir užsiimti mėgstama veikla yra SKATEPARK'ai, kurių mes, Plungiškiai, neturime. Jie nebetinkami eksplotuoti, MUMS REIKIA UŽDARO RIEDUČIŲ/RIEDLENČIŲ/BMX SKATEPARK'o, pabrėžiu - UŽDARO, kad jaunimas nesedėtu tamsiose skersgatviuose, o galėtų realizuoti save, atskleisti savo talentus erdvėse, kur tam yra sąlygos.

Kaimyninės valstybės, turi net po kelis uždarus parkus, tačiau Lietuva, yra išskirtinė tauta, kuriai nusispjaut, nors bandoma pabrėžti, kad taip nėra.

Tai yra ekstremalaus sporto uždara aikštelė. Niekam nėra reikalinga dviračių trasa, reikalinga vieta, kurioje galėtų leisti laiką riedlentininkai, riedutininkai ir BMX'eriai ne tik vasaros metu, bet svarbiausia - žiema, kada visi mūsų 'talentai', noras užsiimti kažkokia užklasine veikla guli spintose, sandeliukuose ar garaže.

PASTATYKIT INDOOR SKATEPARK'Ą Plungėje.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Liudas D... Ne tik Plungėje jo reikėtu bet ir visoje lietuvoje, nes lietuvo geriau nutiesia naują kelę nei duoda galimybę jaunimui išsireikšti ne vien muzikos mokyklose. Visa baltija juos jau turi tik ne LTU

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!