Sužaiskite dar kartą už Lietuvos rinktinę

Lietuvos vyrų krepšinio rinktine gavo vardinį pakvietimą į 2010 metų Pasaulio vyru krepšinio čempionatą, kuris įvyks Turkijoje. Mes norime matyti pačius geriausius žaidėjus ir prašome sužaisti jų už rinktinę, dėl mūsų Lietuvos aistruolių. Mes norime, kad rinktinėje dalyvautu tokie žaidėjai kaip: Ž.Ilgauskas, D.Songaila, R.Šiškauskas, Š.Jasikevičius, nes šitų žaidėjų mums labai truks . P.S prašau normalių komentarų.
Už Lietuvą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 g.maziliauskas ... Reikia kad jie dr suzaistu. Nejaugi jiem tik pinigai galvoje?
2 D.Miliuniene ... Noreciau matyti pacius geriausius Lietuvos zaidejus
3 Gabrielė R... Būkit žmonės ir supraskit mus! Mums JŪSŲ taip trūksta ;//
4 Vaidas B... Būtų malonu, jei paskutinį kartą mūsų veteranai parodytų ko ištikrųjų yra verti. Už Lietuva!
5 Daiva P... Viltis mirsta paskutine, taip nutiko ir dabar!!!! Jausmas belenkaip nerealus
6 Ž.Dukavičius ... Pabukit paskutini karta VYRAIS LIETUVIAIS ir galesit ramiai eit i uztarnauta poilsi
7 mindaugas k... be ju kaip be ranku,mums reikia jusu ,o jums reikes musu mes visada su jumis!
8 M.Sklinsmontas ... Jaska, Kalnietis, Kaukenas, Jasaitis, Kleiza, Broliai, Petravicius, Maciulis, Big Z ir t.t Uz LIETUVA kol sirdis plaka!
9 Ricardas K... Lietuvai reikia AUKSO medaliu, o be jusu ju tikrai nebus
10 Gaidys.kas.Gi.Mane.Pagaidys ... Prasideda...visų pirma keiskit federaciją, kad nepriimtų tokių švogerių, dėl kurių NEGAVOME, o PIRKOME patekimą į Pasaulio Čempionatą...išgamas pirmiausia lauk...poto kvieskimės žaisti žaidėjus...
11 Petras A... NU jeigu ilgausks vel nezaisi uz lietuva atskrisiu y america ir sukisiu tau jos veleva i sikna :(
12 Darius Š... Noretusi, kad Lietuvai atstovautu vieni is geriausiu salies krepsininku.
13 Rolandas T... Na noretusi pamatyt kada nors galingiausios sudeties LTU rinktine, nes tarkim Ilgauskas net nelose nei karta uz ja .
14 Andrius ... Manau visi geriausieji krepsininkai dar galetu suzaisti uz rinktine ir iparodyti pasauliui, kad Lietuva buvo ir bus viena geriauiuju krepsinio salis pasaulyje...
15 Vytautas K... + Kleiza, Kaukenas, Macijauskas, Broliai, Javtokas.. Puiki repeticija pries musu europos cempionata :)
16 Miglius ... Lietuvai reikia Saro, broliu, Ilgausko, Siskos, Maco, Songailos, Kleizos ir Kaukeno tada butu neriali team galetume net apdovanojimu tiketis. :-)
17 P. G... Lietuvai reikia jusu! Nepamirskite Kaukeno ir Macijausko( reikia tiketis jis dar pasieks gera forma, tkiu atveju tikrai galetu padeti rinktinei) Uz rinktine turi zaisti geriausi!!
18 Ricardas J... ilgauskas,songaila,siskauskas,jasikevicius,macijauskas,kleiza,kaukenas,brolis ir brolis,javtokas,delininkaitis,kalnietis.i pasauli su pasauline rinktine.to labai noretusi is ju
19 Gintaras ... Butu saunu pamatyti stipriausia visu laiku LT rinktine
20 Ovidijus J... Norečiau rinktinėje matyt Šiškauska.Jis mano miesto žvaigždė.Būtu labai puiku pamatyti visas lietuvos krepšinio žvaigždes matyti rinktinėje. Laukem jūsu!!!
21 Deividas P... Kad žaistu Ilgauskas,šiška,broliai,kaukėnas macas (štombergo nereikai ;D)
22 Petras R... Nagi,Visi zaidziam uz lietuva,paskutini kart vyrai pirmyn
23 rokas ... Kadangi lietuva gavo kvietima,todel reikia ten pasirodyti kuo geriau.. Su stipriausias Lt zaidejais galima paimti auksa... ;)
24 Arnas M... Butu saunu, be to sekantiems metams butu komanda, galinti namie padovanoti amziaus svente ;)
25 M.Laurinavicius ... labai reikia mums jusu , be jusu patirties nieko neiseis... tikiuos zaisit uz mus ir irodysit kad geriausia pasaulio krepsinio salis , Lietuva
26 griaustblyksnis ... Ilgauskas- nieksas ir antilietuvis. Jis -geraiu zaistu uz bet kokia JAV valstija. Kitu krepsininku maloniai laukiame!
27 Mantas S... Butu smagu matyti siuos krepsininkus Lietuvos Nacionalines krepsinio komandos sudetyje Pasaulio Cempionate.. :)
28 nesamone ... persisvieskit galvas ne tik kas kure sita peticija bet ir kas rasotes db pasirasi zaidejas iskart tures aiti? ne jisai turi savo gyvenima jisai ir nuspres ka daryt..
29 Ignas D... Dabar paskutinis šancas surinkti stipriausius lietuvius krpešininkus. Parodykime pasauliui ką galime;D
30 Simas M... Labai noreciau kad zaistu pasaulio cempionate geriausi Lietuvos krepsininkai.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!