Gyvūnai kenčia nuo KEISTŲ paauglių rankų-padarykime galą toms jų krečiamoms nesamonėms!

1 PARAŠAI

Kategorija:

Kreipiuosi į jus,mūsų mažos Lietuvėlės žmones.Padėkite visiems susivokti ką daryti,kad patys mieliausi žemės padarėliai kenčia nuo didžiausių ir galingiausių rankų-žmonių rankų,kurie šitaip skaudžiai niekina gražiausius Dievo kūrinius.Mano nuomone,žmonių,kurie myli gyvūnus yra daugiau už tuos,kurie jų nekenčia,tad geroji pusė gali būti dar geresnė ir didesnė.Priverskite visus labai gerai pagalvoti,ar lemta taip elgtis kai pasaulis ir toks pilnas žiaurumo,žūdynių ir visokiausio smurto prikimštas.Padarykime tą sprogimą gėrio,kuris užkirs kelią didžiausiam visų priešui-smurtui.Nejaugi sunku gyventi ramia siela,širdimi ir sąžine.Kam malonu matyti vos ne kasdien kaip žalojami tie mieli ir niekuo nekalti gyvūnėliai? O televizija mums tiek daug ir atvirai viską parodo...Man ir dabar duria širdį vos pagalvojus kaip gyvūnai,nuskriausti nuo tų nevisapročių rankų jaučiasi,kaip jiems skauda.Jie gyvi,nepamirškime tai,o jie dar moka mylėti,gal net daugiau už žmogų.Manau,kad turime vertinti tik tuos,kurie to verti,o ne tuos,kurie neverti net vaikščioti ta brangia Žeme...Lauksiu visų,kas su manimi išvien,kas už mieliausius padarėlius gal net visame pasaulyje...Lauksiu visų,kas dar moka būti žmonėmis...

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Kamile
geriaiu jau kad mane pacia nuzudytu bet tik ne mazus bejegius gyvunus!!!
2 Viltė
Pasirašau visur, kur susiję su gyvūnų apsauga. Be galo myliu gyvūnus. Tik ar šios peticijos gali kuom nors padėt?
3 deivis
juk gyvuneliai visolabo mum tai nieko nedaro uz ka mes jiems turime daryti ? as uz
4 Jonas
Surengiam mitinga! Galesim net paeksperimentuot ar visiskai valdzia nereaguoja i mitingus, ar tik i tuos kuriu nenori girdeti. Juk pataisos nekainuoja, kaip atlyginimu kelimas.. Taigi, organizuojam!!
5 Vytautas
Siūlau griežtinti bausmes kur kas labiau. Kodėl po galais negalima padaryti viduramžių metodų (už nusikaltimus, nesvarbu ar prieš žmogų, ar prieš gyvūną - su replėm nagus plėšyt!!