Prieš naujos atominės elektrinės statybas Lietuvoje.

0 PARAŠAI

  • R.M.
  • nuo 2009-12-18
Adresuota: LRS ir LRP
Kategorija:

Prieš naujos atominės elektrinės statybas Lietuvoje.
Reikia vieną kart griežtai ir užtikrintai pareikšti - NE.
Žmonės yra mulkinami visokiomis apklausomis ir tyrimais. Nei manęs nei mano pažystamų nieks neklause ar reikalinga nauja "tiksinti bomba" mūsų žemėse. Po IAE uždarymo mus gąsdina , kad liksime be elektros ir yra būtina statyti naują jėgainę. Bet už tos naujos jėgainės statyba tiesiogiai ar ne turės padengti busimas vartotojas t.y. mes. Tai aš nematau skirtumo ar dabar mokėti brangiau už elektra po IAE uždarymo ar dar po to mokėti dar brangiau už naują atominę.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 G. Les... Jei bus pastatyta nauja atominė elektrinė, kur dėsite atomines atliekas????? Kurioms, kad susinaikintų pačios, reikia 10 000 metų.
2 Rūta Dra... gal geriau investuokime į atsinaujančius energijos šaltinius...
3 V.Kasparaviciene ... Ar bus ar nebus AE vistiek musu snobai(valdzia LR) kainas kels ir tikrai jos nesumazes po 10 ar 20 metu,vistiek snobams bus mazai i kisene isidet.O kur dar pavojaus rizika.
4 A. Jad... Didziausia nesamone statyti atomine, kuria naudosimes maziausiai 20 metu i prieki, kai visas pasaulis jau zvelgia i naujos kartos energijos saltinius.
5 J. Pet... Su vienos elektrines uzdarymu neaiski situacija, o cia dar viena nori statyti. Tikrai ne!
6 Marius Pul... atomine elektrine bus didziausia afera lietuvos istorijoj, bus isvogti milijardai mokesciu moketoju pinigu, mieli tautieciai nejaugi nezinot musu valdzios vyru?
7 juozas jus... kam ji mums reikalinga.....elektra mes ir taip jau perkame.
8 V. Pet... Už nauja AE tik NE. Ir aplamai turėtu atsiklausti visuomenės nuomonės, o ne vien valdžia nuspręsti!!!!
9 Neringa Rač... Nesupratau,o ko mūsų taip mažai?!?!?!!!Čia visi turėtų siena stoti!!!!!!!!!!!
10 edita jac... ar labai pigiai Lietuvai elektra kainavo turint IAE, neskaitant dabartiniu uzdarinejimo ir atlieku laidojimo problemu? ar butu ne pigiau Lietuvai elektra pirkti is artimiausiu kaimynu