Už Širdžių Šventovės išsaugojimą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Pasisakome už sakraliosios erdvės – Piramidės-Kupolo-šv.Trejybės kryžių komplekso, esančio Česukų km., Merkinės seniūnijoje, Varėnos rajone, kaip visuomeninės paskirties rekreacinio objekto IŠSAUGOJIMĄ.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ieva P... Dieve meldžiu, kad per amžius gyvuotu Merkinės piramidė, kad nenugriautu jos niekada, kad amžinai gyvuotu, palaimink Tėve Merkinės piramide
2 Angelė Š... ^i piramid4 daugeliui teikia vilt5. Neatimkime tokios galimybės!
3 Zina P... kiekvienas turi turėti teisę į svajonę , kūrybą, savirealizaciją...
4 Gintaras J... Pasisakau už šventovės/kupolo išsaugojimą. Pagarbiai - G.Jaronis
5 Justina J... Mes su Jums. Tikekimės šišventovė bus išsaugota.
6 Faustina B... O Nausėdai stiklinį namą draustinyje tvarkos sergėtojai leido statyti..
7 Laura J... Keista,kad po tiek laiko,kiek ji stovi, pradejo ministerijai kliudyti... Kvepia nekaip, mieli ponai - yra begales kitu isties negeru ir neleistinu pastatu, o piramide prasome palikti ramybeje!
8 A.Miliunas ... Kryžių kalną buldozeriais lygino(ne vieną kartą), TIE KURIE DARĖ gan greit išėjo anapilin.Tai ką gal norit pabandyt???
9 r ... manau piramide netrukdo juo labiau kad is to nesiekiama pasipelnyti tai gaketu buti kaip tik geros valios pavyzdys visiems ir taip labai daug pykcio aplinkui
10 J.PUSKORIUS ... Gera zinoti, kad Povilas su seima sitaip stengiasi del visu zmoniu dxasinio pasaulio.
11 Jadvyga ... Negali buti nei kalbos, nei Minties apie sio objekto griovima, arba kitoki naikinima
12 Aida M... šis statinys statytas iki 2006 m. spalio mėn., todėl negali būti vertinamas kaip savavalinis statinys šiuo metu galiojančios Statybos įstatymo redakcijos prasme.
13 Vidutė M... Kristus ieškojo vieno dingusio avinėlio, o jei žmonių tikėjimą tvirtina tokia šventovė - turėtų išlikti. Ar jau sovietmečio antroji banga?
14 Vida ... Vargšai konservatoriai jau neturi ką griauti, tai kėsinasi į PIRAMIDĘ. Jeigu žmonėms tai suteikia viltį, lai stovi. Kas netiki, nevažiuokit. Nesuprantu, kam ji trukdo gyventi?
15 Roma K... Kas nori griauti? Juk nuosava valda, niekam nekliudo. Gerieji savininkai piramidę pastatė visiems žmonėms, sukūrė harmoniją ir grožį, nuostabią sakralinę erdvę.
16 Zina P... Dieve, gerasi mūsų Dieve, apšviesk protus tiems, kuriuos užvaldė piktoji dvasia...
17 Jadvyga M... Tai unikalus statinys, kokio niekur kitur nėra. Jeigu netikintys nieko nepajunta, tai lai pasigroži harmoningu žmogaus rankų kūriniu. Negalima nugriauti, lai tai pamato ateinančios kartos
18 A.Daugėla ... Nuostabus kurinys. Dievo palaimos Povilui ir šeimai.
19 Zana B... Labai nusivilciai sugrizusi i Tevyne ir neradusi piramides.
20 Rita B... Saugok Dieve geruosius žmones nuo piktų hienų-provincialių biurokratų
21 Ingrida P... Dekoju Dievui uz pazinti su Povilu ir palaikau vivus jo veiksmus uz piramydes Issaugojima.
22 A.Stravinskienė ... Prie socialdemokratų pastyta- prie konservatorių- norima nugriauti. NEDRĮSKITE.
23 S.Puolis ... Turekim pagarbos nors Dievo valiai, jei jau zmogaus darbas mums bevertis
24 Joana J... Nepasiduokime dvasios elgetų norams sunaikinti visoje Lietuvoje garsią unikalią Merkinės Piramidę, kur būriais traukia žmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio.
25 Vytas ... Palaikau Povila ir Onute. Sekmės jums gerieji žmonės!
26 I. S... Jei gavome iš Dievo šitokią malonę, kaip gerbiamą, mielą Poviliuką ir jo puoselėjamą nuostabią piramidę,turime juos saugoti, didžiuotis ir Dievui nuoširdžiai dėkoti
27 Kazys V... Jei žmonėms padeda ir teikia viltį, kodėl reikia klausyti vietinių korumpuotų biurokratų ir kupolą griauti.
28 I.Kirvelaitytė ... Nuostabi sakralinė erdvė, kurioje man gera visomis prasmėmis. Buvau 8 kartus, artimasis sunkiai sirgo, pasveiko.
29 Stasys S... Jeigu zmonems gera ten apsilankyti,nesuprantu kodel reiketu nugriauti.Visa sirdimi uz issaugojima.
30 Arūnas R... Kraštovaizdžio apsauga neturi trukdyti BŪTIES tėkmei.Neužstrikime įstatymų punktų formalizme.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!