Dėl UAB ,,Žiemos trasa'' sutarties nutraukimo

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kalnų slidinėjimas yra viena iš greitai populiarėjančių aktyvaus sporto šakų. Tai labai reikšminga aktyvaus poilsio forma. Daugelyje šalių kalnų slidinėjimas yra tapęs šiuolaikinio kultūringo žmogaus buities dalimi, nes ši sporto šaka yra prieinama bet kokio amžiaus, kompleksijos bei fizinio pasirengimo žmonėms. Nors Lietuva lygumų kraštas, tačiau kalnų slidinėjimo mėgėjų nestinga, tą akivaizdžiai parodo gausiai lankomi tiek Lietuvos tiek netoli esantys kaimyninių šalių – Latvijos ir Lenkijos kalnų slidinėjimo centrai.
UAB „Žiemos trasa“ eksploatuojanti Liepkalnio slidinėjimo trasas neužtikrina, kad kalnų slidinėjimo trasos būtų prižiūrimos (šienaujama žolė), gendantys pakelėjai, nelyginamos kalno duobės , trąsoje daug neiškirstų krūmų , nesaugu leidžiantis kalnu, nes kalno papėdėje dėl tekančio upeliuko būna susidaręs ledas ir t.t.. Dėl aplaidaus minėtos įmonės darbo, kalnų slidinėjimo mėgėjai, negali mėgautis kalnų slidinėjimo poilsiu, nes kiekvienais metais žiemos trasos nebūna paruoštos, tuo tarpu kai kituose Lietuvos kalnų slidinėjimo centruose slidinėjimo paslaugos jau būna teikiamos tris ir daugiau savaičių.
Mes, kalnų slidinėjimo mėgėjai, kreipiamės į Jus su prašymu peržiūrėti sutartį su UAB „Žiemos trasa“ tvarkančia ir eksploatuojančia Liepkalnio slidinėjimo trasas ir prašome nutraukti sutartį ir skelbti naują konkursą.
Pagarbiai
Kalnų slidinėjimo mėgėjai:

# Vardas Komentaras
1 vladimir
Ziurekim i Druskininkus ir mokinkimes kaip reikia tvarkytis.
2 D.Drobelytė
Trasai vadovaujanti į rodos visai nesuinteresuota žiemos sporto propagavimu, trūksta profesionalumo ir servisas žemo lygio.
3 Rimantas
kol trasa nebus sutvarkyta, kaip Latvijoje - tol bus peticijos ...kiek galima būti apsileidus?
4 Giedrius
Pilnai pritariu. Greiciau nutraukti ta bardaka dabartini Liekalnyje ir leisti vadybinkauti ismanantiems zmonems
5 Rimantas
Liepkalnis yra tiesiog apgailėtinas, lyginant su aplinkiniais slidynėjimo centrais.
6 Dainius
Ten lankausi jau apie 10 metu ir matau kad jie savo neveiklumu daro nusikaltima priversdami vilbiecius isvesti pinigus i Latvija ar Lenkija...nemoki p**t nereikia lyst!!!!!
7 Andrius
Tingi tvarkytis ir gerinti ka nors nemato jolio reikalo. Tai kam tokie reikalingi?
8 M.
prasta trasu kokybė bei nera galimybės įsigyti skypasso visam sezonui
9 Lukas
Suteikite Vilniečiams geras kalnų slidinėjimo sąlygas
10 E.
nors as tikrai neslidinesiu cia, nes man per toli vaziuoti, bet norisi padeti slidinejimo fanams ;)
11 J.Krapavičiūtė
Labai prastas vadovavimas. Visiškai nelankstus verslininkas.
12 K.Malaiškaitė
Pagaliau kazkas emesi tvarkyti sita reikala. Geda, turime Vilniuje toki kalna, o prieziuros nulis.Geda. Ignalinoje zymiai tvarkingiau,tai gal laikas mokytis.Lauk UAB "Ziemos trasa"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 u.
tvarkykit trasa, atrodo latviai tokia tauta nedidele, bet pagal juos mes didelis atsilikeliu kaimas
14 Donatas
Darbo laikas paciu sezono ikarsciu apgailetinas. Dirbi nuo 16 val, kai ish 500.000 miesto gyventoju tikrai atsiras kas ir darbo diena nores slidinet jei bus normalios salygos
15 Mantas
Liepkalnis yra siaip puikus ,ilgas kalnas. bet jokios prieziuros ... paziurekit i latvija 11keltuvu... va ten tai zmones dirba, o cia betsau kad tik pinigu uzsibirnt. apgailetina
16 G.politovas
Anksčiau prie Laimio laiku su paprastu bugeliu buvo 100% geriau
17 Kazimieras
Parasyta viskas teisingai,tik prideciau,kad slidineti norinciu daug keltuvas veikia tik vienas,antras neveikia jau kelinti metai.
18 L.
Nes katais susimastai ar imti snowborda ar paciuzas
19 Mindauga
nu bet tai irgi... nesveiki krc.... o jej kas uzsimus besileidziant????
20 D.
Manau, kad jie tikrai nevykdo savo isipareigojimu tinkamai.
21 Dainius
Trasa tiesiog apgailetina. Savaitgali pabuvojau anyksciuose ant KALITOS kalno ir patikekit manim is ten isvaziuoti nesinori kai pagalvoji apie liepkalni...
22 Kęstutis
O juk galėtų būti geriausia vieta slidinėti Lietuvoje ir gerą žiemą dar ir gražaus pelno atneštų.
23 donatas
Sena, atsibodusi problema.Pasityciojimas is kalnu slidinejimo megeju, pavarge ir pasyvus trasos seimininkai.
24 Giedrius
Seiminkai savo nenoro/nemokejimoparuosti trasas, gadina zmonems nuotaika, bei didina traumu galimybe. Pats pernai susilauziau riesa, kai griuvau uzvaziaves ant traktoriaus provezu pacioje tracoje!
25 Darvdas
lietuvoj reikia tokio dalyko laisvalaikio praleidimui, o vapse visi issivazines
26 Vitalijus
Reikia išnuomoti trasa normaliems žmonėms (įmonei), suvokiantiems kaip turi būti padaryta (o ne diletantams). Ruošti ją reikia vasara. Dabar gi kiek vienais metais žiema ateina „netikėtai“  Reikia iš
27 Vaidotas
Nezinau jie tinginiai ar turi kazkokiu kitu interesu,taciau yra toks posakis jei daryk gerai.
28 Aidas
Trasa ekspluatuojantys veikejai elementariausi tinginiai, "verslinikai", kuriems nesuprantamas laisvalaikio verslo organizavimas, nebent kavines nuoma pokyliams.. Trasa atiduot entuziastams
29 Aurimas,
..turetu toki kalna tokioj vietoj Anyksciai ar lenkai, ar tie patys latviai, neatpazintumet, puse Lietuvos vaziuotu pinigu leist ne i Anykscius ar Ignalina, o i Vilniu!
30 Jonas.N
reikia permainu,kodel mes turim vaziuot kitur turedami toki gera kalna ir nevykelius seimininkus?

Girulių miško iškirtimui NE (3833)

Viktorija. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos miesto tarybai

Klaipėdoje, miesto ribose bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ rengiasi įgyvendinti rekonstrukcijos projektą, pagal kurį netoli jūros  būtų iškirsta 30 hektarų Girulių miško. Vidury girios atsirastų geležinkelio keliai, būtų kaupiami vagonai, konteineriai iš visų krovos kompanijų, formuojami šaudykliniai traukiniai. Šiems planams birželio 22 d. jau pritarė Vyriausybė.  Neleiskime, kad tai įvyktų. Todėl iš Susisiekimo ministerijos reikalaujame išbraukti Girulių mišką iš planuojamos teritorijos. Klaipėdos miesto tarybos prašome steigti savivaldybės lygmens Melnragės- Girulių draustinį.  

Dėl Nadruvos parko išsaugojimo visuomeniniam naudojimui (277)

Ingrida. Adresuota: Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome VMS apginti Pilaitės rajono gyventojų teisėtą lūkestį išsaugoti prie Nadruvos ir Bitėnų gatvių sankryžos, Vilniaus mieste, bendruomenės pastangomis įrengtą parką (poilsio, intensyvaus naudojimo želdynų zoną), paliekant jau įrengtą ir prižiūrimą Nadruvos parką visuomeniniam naudojimui, sudarant galimybę grąžinti žemę šios teritorijos savininkams kitoje vietoje, arba taikant kitus kompensacinius būdus.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (230)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (152)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.