Dėl UAB ,,Žiemos trasa'' sutarties nutraukimo

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kalnų slidinėjimas yra viena iš greitai populiarėjančių aktyvaus sporto šakų. Tai labai reikšminga aktyvaus poilsio forma. Daugelyje šalių kalnų slidinėjimas yra tapęs šiuolaikinio kultūringo žmogaus buities dalimi, nes ši sporto šaka yra prieinama bet kokio amžiaus, kompleksijos bei fizinio pasirengimo žmonėms. Nors Lietuva lygumų kraštas, tačiau kalnų slidinėjimo mėgėjų nestinga, tą akivaizdžiai parodo gausiai lankomi tiek Lietuvos tiek netoli esantys kaimyninių šalių – Latvijos ir Lenkijos kalnų slidinėjimo centrai.
UAB „Žiemos trasa“ eksploatuojanti Liepkalnio slidinėjimo trasas neužtikrina, kad kalnų slidinėjimo trasos būtų prižiūrimos (šienaujama žolė), gendantys pakelėjai, nelyginamos kalno duobės , trąsoje daug neiškirstų krūmų , nesaugu leidžiantis kalnu, nes kalno papėdėje dėl tekančio upeliuko būna susidaręs ledas ir t.t.. Dėl aplaidaus minėtos įmonės darbo, kalnų slidinėjimo mėgėjai, negali mėgautis kalnų slidinėjimo poilsiu, nes kiekvienais metais žiemos trasos nebūna paruoštos, tuo tarpu kai kituose Lietuvos kalnų slidinėjimo centruose slidinėjimo paslaugos jau būna teikiamos tris ir daugiau savaičių.
Mes, kalnų slidinėjimo mėgėjai, kreipiamės į Jus su prašymu peržiūrėti sutartį su UAB „Žiemos trasa“ tvarkančia ir eksploatuojančia Liepkalnio slidinėjimo trasas ir prašome nutraukti sutartį ir skelbti naują konkursą.
Pagarbiai
Kalnų slidinėjimo mėgėjai:

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 vladimir Sin... Ziurekim i Druskininkus ir mokinkimes kaip reikia tvarkytis.
2 D.Drobelytė ... Trasai vadovaujanti į rodos visai nesuinteresuota žiemos sporto propagavimu, trūksta profesionalumo ir servisas žemo lygio.
3 Rimantas Tol... kol trasa nebus sutvarkyta, kaip Latvijoje - tol bus peticijos ...kiek galima būti apsileidus?
4 Giedrius Vie... Pilnai pritariu. Greiciau nutraukti ta bardaka dabartini Liekalnyje ir leisti vadybinkauti ismanantiems zmonems
5 Rimantas Mal... Liepkalnis yra tiesiog apgailėtinas, lyginant su aplinkiniais slidynėjimo centrais.
6 Dainius Amu... Ten lankausi jau apie 10 metu ir matau kad jie savo neveiklumu daro nusikaltima priversdami vilbiecius isvesti pinigus i Latvija ar Lenkija...nemoki p**t nereikia lyst!!!!!
7 Andrius Mul... Tingi tvarkytis ir gerinti ka nors nemato jolio reikalo. Tai kam tokie reikalingi?
8 M. Mal... prasta trasu kokybė bei nera galimybės įsigyti skypasso visam sezonui
9 Lukas Sat... Suteikite Vilniečiams geras kalnų slidinėjimo sąlygas
10 E. S.... nors as tikrai neslidinesiu cia, nes man per toli vaziuoti, bet norisi padeti slidinejimo fanams ;)