Dėl UAB ,,Žiemos trasa'' sutarties nutraukimo

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kalnų slidinėjimas yra viena iš greitai populiarėjančių aktyvaus sporto šakų. Tai labai reikšminga aktyvaus poilsio forma. Daugelyje šalių kalnų slidinėjimas yra tapęs šiuolaikinio kultūringo žmogaus buities dalimi, nes ši sporto šaka yra prieinama bet kokio amžiaus, kompleksijos bei fizinio pasirengimo žmonėms. Nors Lietuva lygumų kraštas, tačiau kalnų slidinėjimo mėgėjų nestinga, tą akivaizdžiai parodo gausiai lankomi tiek Lietuvos tiek netoli esantys kaimyninių šalių – Latvijos ir Lenkijos kalnų slidinėjimo centrai.
UAB „Žiemos trasa“ eksploatuojanti Liepkalnio slidinėjimo trasas neužtikrina, kad kalnų slidinėjimo trasos būtų prižiūrimos (šienaujama žolė), gendantys pakelėjai, nelyginamos kalno duobės , trąsoje daug neiškirstų krūmų , nesaugu leidžiantis kalnu, nes kalno papėdėje dėl tekančio upeliuko būna susidaręs ledas ir t.t.. Dėl aplaidaus minėtos įmonės darbo, kalnų slidinėjimo mėgėjai, negali mėgautis kalnų slidinėjimo poilsiu, nes kiekvienais metais žiemos trasos nebūna paruoštos, tuo tarpu kai kituose Lietuvos kalnų slidinėjimo centruose slidinėjimo paslaugos jau būna teikiamos tris ir daugiau savaičių.
Mes, kalnų slidinėjimo mėgėjai, kreipiamės į Jus su prašymu peržiūrėti sutartį su UAB „Žiemos trasa“ tvarkančia ir eksploatuojančia Liepkalnio slidinėjimo trasas ir prašome nutraukti sutartį ir skelbti naują konkursą.
Pagarbiai
Kalnų slidinėjimo mėgėjai:

# Vardas Komentaras
1 vladimir
Ziurekim i Druskininkus ir mokinkimes kaip reikia tvarkytis.
2 D.Drobelytė
Trasai vadovaujanti į rodos visai nesuinteresuota žiemos sporto propagavimu, trūksta profesionalumo ir servisas žemo lygio.
3 Rimantas
kol trasa nebus sutvarkyta, kaip Latvijoje - tol bus peticijos ...kiek galima būti apsileidus?
4 Giedrius
Pilnai pritariu. Greiciau nutraukti ta bardaka dabartini Liekalnyje ir leisti vadybinkauti ismanantiems zmonems
5 Rimantas
Liepkalnis yra tiesiog apgailėtinas, lyginant su aplinkiniais slidynėjimo centrais.
6 Dainius
Ten lankausi jau apie 10 metu ir matau kad jie savo neveiklumu daro nusikaltima priversdami vilbiecius isvesti pinigus i Latvija ar Lenkija...nemoki p**t nereikia lyst!!!!!
7 Andrius
Tingi tvarkytis ir gerinti ka nors nemato jolio reikalo. Tai kam tokie reikalingi?
8 M.
prasta trasu kokybė bei nera galimybės įsigyti skypasso visam sezonui
9 Lukas
Suteikite Vilniečiams geras kalnų slidinėjimo sąlygas
10 E.
nors as tikrai neslidinesiu cia, nes man per toli vaziuoti, bet norisi padeti slidinejimo fanams ;)
11 J.Krapavičiūtė
Labai prastas vadovavimas. Visiškai nelankstus verslininkas.
12 K.Malaiškaitė
Pagaliau kazkas emesi tvarkyti sita reikala. Geda, turime Vilniuje toki kalna, o prieziuros nulis.Geda. Ignalinoje zymiai tvarkingiau,tai gal laikas mokytis.Lauk UAB "Ziemos trasa"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 u.
tvarkykit trasa, atrodo latviai tokia tauta nedidele, bet pagal juos mes didelis atsilikeliu kaimas
14 Donatas
Darbo laikas paciu sezono ikarsciu apgailetinas. Dirbi nuo 16 val, kai ish 500.000 miesto gyventoju tikrai atsiras kas ir darbo diena nores slidinet jei bus normalios salygos
15 Mantas
Liepkalnis yra siaip puikus ,ilgas kalnas. bet jokios prieziuros ... paziurekit i latvija 11keltuvu... va ten tai zmones dirba, o cia betsau kad tik pinigu uzsibirnt. apgailetina
16 G.politovas
Anksčiau prie Laimio laiku su paprastu bugeliu buvo 100% geriau
17 Kazimieras
Parasyta viskas teisingai,tik prideciau,kad slidineti norinciu daug keltuvas veikia tik vienas,antras neveikia jau kelinti metai.
18 L.
Nes katais susimastai ar imti snowborda ar paciuzas
19 Mindauga
nu bet tai irgi... nesveiki krc.... o jej kas uzsimus besileidziant????
20 D.
Manau, kad jie tikrai nevykdo savo isipareigojimu tinkamai.
21 Dainius
Trasa tiesiog apgailetina. Savaitgali pabuvojau anyksciuose ant KALITOS kalno ir patikekit manim is ten isvaziuoti nesinori kai pagalvoji apie liepkalni...
22 Kęstutis
O juk galėtų būti geriausia vieta slidinėti Lietuvoje ir gerą žiemą dar ir gražaus pelno atneštų.
23 donatas
Sena, atsibodusi problema.Pasityciojimas is kalnu slidinejimo megeju, pavarge ir pasyvus trasos seimininkai.
24 Giedrius
Seiminkai savo nenoro/nemokejimoparuosti trasas, gadina zmonems nuotaika, bei didina traumu galimybe. Pats pernai susilauziau riesa, kai griuvau uzvaziaves ant traktoriaus provezu pacioje tracoje!
25 Darvdas
lietuvoj reikia tokio dalyko laisvalaikio praleidimui, o vapse visi issivazines
26 Vitalijus
Reikia išnuomoti trasa normaliems žmonėms (įmonei), suvokiantiems kaip turi būti padaryta (o ne diletantams). Ruošti ją reikia vasara. Dabar gi kiek vienais metais žiema ateina „netikėtai“  Reikia iš
27 Vaidotas
Nezinau jie tinginiai ar turi kazkokiu kitu interesu,taciau yra toks posakis jei daryk gerai.
28 Aidas
Trasa ekspluatuojantys veikejai elementariausi tinginiai, "verslinikai", kuriems nesuprantamas laisvalaikio verslo organizavimas, nebent kavines nuoma pokyliams.. Trasa atiduot entuziastams
29 Aurimas,
..turetu toki kalna tokioj vietoj Anyksciai ar lenkai, ar tie patys latviai, neatpazintumet, puse Lietuvos vaziuotu pinigu leist ne i Anykscius ar Ignalina, o i Vilniu!
30 Jonas.N
reikia permainu,kodel mes turim vaziuot kitur turedami toki gera kalna ir nevykelius seimininkus?

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (125)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.