Dėl UAB ,,Žiemos trasa'' sutarties nutraukimo

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kalnų slidinėjimas yra viena iš greitai populiarėjančių aktyvaus sporto šakų. Tai labai reikšminga aktyvaus poilsio forma. Daugelyje šalių kalnų slidinėjimas yra tapęs šiuolaikinio kultūringo žmogaus buities dalimi, nes ši sporto šaka yra prieinama bet kokio amžiaus, kompleksijos bei fizinio pasirengimo žmonėms. Nors Lietuva lygumų kraštas, tačiau kalnų slidinėjimo mėgėjų nestinga, tą akivaizdžiai parodo gausiai lankomi tiek Lietuvos tiek netoli esantys kaimyninių šalių – Latvijos ir Lenkijos kalnų slidinėjimo centrai.
UAB „Žiemos trasa“ eksploatuojanti Liepkalnio slidinėjimo trasas neužtikrina, kad kalnų slidinėjimo trasos būtų prižiūrimos (šienaujama žolė), gendantys pakelėjai, nelyginamos kalno duobės , trąsoje daug neiškirstų krūmų , nesaugu leidžiantis kalnu, nes kalno papėdėje dėl tekančio upeliuko būna susidaręs ledas ir t.t.. Dėl aplaidaus minėtos įmonės darbo, kalnų slidinėjimo mėgėjai, negali mėgautis kalnų slidinėjimo poilsiu, nes kiekvienais metais žiemos trasos nebūna paruoštos, tuo tarpu kai kituose Lietuvos kalnų slidinėjimo centruose slidinėjimo paslaugos jau būna teikiamos tris ir daugiau savaičių.
Mes, kalnų slidinėjimo mėgėjai, kreipiamės į Jus su prašymu peržiūrėti sutartį su UAB „Žiemos trasa“ tvarkančia ir eksploatuojančia Liepkalnio slidinėjimo trasas ir prašome nutraukti sutartį ir skelbti naują konkursą.
Pagarbiai
Kalnų slidinėjimo mėgėjai:

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 vladimir S... Ziurekim i Druskininkus ir mokinkimes kaip reikia tvarkytis.
2 D.Drobelytė ... Trasai vadovaujanti į rodos visai nesuinteresuota žiemos sporto propagavimu, trūksta profesionalumo ir servisas žemo lygio.
3 Rimantas T... kol trasa nebus sutvarkyta, kaip Latvijoje - tol bus peticijos ...kiek galima būti apsileidus?
4 Giedrius V... Pilnai pritariu. Greiciau nutraukti ta bardaka dabartini Liekalnyje ir leisti vadybinkauti ismanantiems zmonems
5 Rimantas M... Liepkalnis yra tiesiog apgailėtinas, lyginant su aplinkiniais slidynėjimo centrais.
6 Dainius A... Ten lankausi jau apie 10 metu ir matau kad jie savo neveiklumu daro nusikaltima priversdami vilbiecius isvesti pinigus i Latvija ar Lenkija...nemoki p**t nereikia lyst!!!!!
7 Andrius M... Tingi tvarkytis ir gerinti ka nors nemato jolio reikalo. Tai kam tokie reikalingi?
8 M. M... prasta trasu kokybė bei nera galimybės įsigyti skypasso visam sezonui
9 Lukas S... Suteikite Vilniečiams geras kalnų slidinėjimo sąlygas
10 E. S... nors as tikrai neslidinesiu cia, nes man per toli vaziuoti, bet norisi padeti slidinejimo fanams ;)
11 J.Krapavičiūtė ... Labai prastas vadovavimas. Visiškai nelankstus verslininkas.
12 K.Malaiškaitė ... Pagaliau kazkas emesi tvarkyti sita reikala. Geda, turime Vilniuje toki kalna, o prieziuros nulis.Geda. Ignalinoje zymiai tvarkingiau,tai gal laikas mokytis.Lauk UAB "Ziemos trasa"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 u. b... tvarkykit trasa, atrodo latviai tokia tauta nedidele, bet pagal juos mes didelis atsilikeliu kaimas
14 Donatas U... Darbo laikas paciu sezono ikarsciu apgailetinas. Dirbi nuo 16 val, kai ish 500.000 miesto gyventoju tikrai atsiras kas ir darbo diena nores slidinet jei bus normalios salygos
15 Mantas M... Liepkalnis yra siaip puikus ,ilgas kalnas. bet jokios prieziuros ... paziurekit i latvija 11keltuvu... va ten tai zmones dirba, o cia betsau kad tik pinigu uzsibirnt. apgailetina
16 G.politovas ... Anksčiau prie Laimio laiku su paprastu bugeliu buvo 100% geriau
17 Kazimieras S... Parasyta viskas teisingai,tik prideciau,kad slidineti norinciu daug keltuvas veikia tik vienas,antras neveikia jau kelinti metai.
18 L. V... Nes katais susimastai ar imti snowborda ar paciuzas
19 Mindauga K... nu bet tai irgi... nesveiki krc.... o jej kas uzsimus besileidziant????
20 D. D... Manau, kad jie tikrai nevykdo savo isipareigojimu tinkamai.
21 Dainius N... Trasa tiesiog apgailetina. Savaitgali pabuvojau anyksciuose ant KALITOS kalno ir patikekit manim is ten isvaziuoti nesinori kai pagalvoji apie liepkalni...
22 Kęstutis S... O juk galėtų būti geriausia vieta slidinėti Lietuvoje ir gerą žiemą dar ir gražaus pelno atneštų.
23 donatas k... Sena, atsibodusi problema.Pasityciojimas is kalnu slidinejimo megeju, pavarge ir pasyvus trasos seimininkai.
24 Giedrius V... Seiminkai savo nenoro/nemokejimoparuosti trasas, gadina zmonems nuotaika, bei didina traumu galimybe. Pats pernai susilauziau riesa, kai griuvau uzvaziaves ant traktoriaus provezu pacioje tracoje!
25 Darvdas S... lietuvoj reikia tokio dalyko laisvalaikio praleidimui, o vapse visi issivazines
26 Vitalijus Š... Reikia išnuomoti trasa normaliems žmonėms (įmonei), suvokiantiems kaip turi būti padaryta (o ne diletantams). Ruošti ją reikia vasara. Dabar gi kiek vienais metais žiema ateina „netikėtai“  Reikia iš
27 Vaidotas J... Nezinau jie tinginiai ar turi kazkokiu kitu interesu,taciau yra toks posakis jei daryk gerai.
28 Aidas I... Trasa ekspluatuojantys veikejai elementariausi tinginiai, "verslinikai", kuriems nesuprantamas laisvalaikio verslo organizavimas, nebent kavines nuoma pokyliams.. Trasa atiduot entuziastams
29 Aurimas, S... ..turetu toki kalna tokioj vietoj Anyksciai ar lenkai, ar tie patys latviai, neatpazintumet, puse Lietuvos vaziuotu pinigu leist ne i Anykscius ar Ignalina, o i Vilniu!
30 Jonas.N ... reikia permainu,kodel mes turim vaziuot kitur turedami toki gera kalna ir nevykelius seimininkus?

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.

Dėl COVID- 19 Griežtų apribojimų įvedimas Lietuvoje

Vika. Adresuota: SAM

Dėl nevaldomai augančio užsikrėtusių skaičiaus Europoje imtis griežtų apribojimų: - keliauti - suteikti galimybę dirbti iš namų (jei tai yra įmanoma) - uždaryti mokyklas ir darželius - suteikti vienam iš tėvų galimybę būti su vaiku/ais - suteikti galimybę mokytis iš namų - atšaukti visus viešus renginius, kuriuose yra daugiau nei 100 žmonių. - karantino laikymasis asmenims grįžusiems iš keliauti nerekomenduojamų šalių - karantino nesilaikantiems taikyti atsakomybę, kurią numato Bk. 135 str. - suteikti galimybę tirtis dėl COVID-19 visiems, to norintiems už savas lėšas - suteikti galimybę gydymo įstaigoms nedarbingumo pažymėjimus išrašyt ar pratęst konsultuojant nuotoliniu būdu - suteikt galimybę gydymo įstaigoms receptus išrašyt nuotoliniu būdu