Prieš parko sunaikinimą prie daugiabučio esančio Dainų g.104 , Šiauliuose.

0 PARAŠAI

  • R.D.
  • nuo 2010-01-11
  • iki 2010-07-01
Kategorija:

Šiaulių mieste prie 9 aukštų namo esančio Dainų g. 104, planuojama iškirsti parką ir pastatyti 5
aukštų namą, kuris suniokos visą kraštovaizdį ir daug metų augusius medžius
Ar įmanoma užkirsti kelią tokiai procedūrai?
Namo pirmininkė teigė , kad klausė kodėl nestatomas namas už kelio , kur nėra medžių, ir gavo atsakymą,
kad komunikacijos per toli (kokie 200m).
Ar komunikacijos prie namo vedamos ar namas prie komunikacijų iškertant parko medžius?

NELEISKIME, KAD KAŽKOKS VERSLININKAS SUTAUPYTŲ SAVO PINIGUS
GAMTOS IR MŪSŲ GEROVĖS SĄSKAITĄ!!!!!!!!

Didžiavomės, kad turime erdvų miestą - kuo didžiuosimės ateityje - gal GELŽBETONIU?

Dabar aplinka atrodo taip:
[img=http://www.drp.lt/peticija/vasara.jpg]http://www.drp.lt/peticija/vasara.jpg[/img]
[img=http://www.drp.lt/peticija/ziema.jpg]http://www.drp.lt/peticija/ziema.jpg[/img]


Kažkam pasirodė per žalia ir gražu..
Aplink miestą yra hektarų hektarai nenaudojamų laukų....
Statykite ten , užsiauginkite medžius ir išsikirskite jei turite tokią silpnybę
(paskutinė frazė skirta projekto organizatoriams)

# Vardas Komentaras
1 Giedrima
SOS!Gal yra lietuvoj suprantančių architektų ar galima kasti duobę statyti devynaukštį lygiagrečiai kitam devynaukščiui 15 m. atstumu ir dar su 32 pozem.garazais.Ir dar sunaikinti parkelį!
2 Andrius
Statykit Vietoj šikanų kurie kitoj gatves pusėj,turėsit jau pradžia tulikai bus, galėsit babkes išplauti kaip už gerus. Idijotų gaujos niekas čia nieko neveikia ypač biurokratai.
3 Laima
nezudykit medeliu,juk ,kaip grazu ir miela akiai ziurint
4 Gražina
statykit vidury laukų ir sodinkit medžius , tieskit komunikacijas , taip prisidėsit prie krašovaizdžio gerinimo ,kurkit , o ne griaukit kas sukurta .
5 Andrius
Tik 200 metru komunikaciju ir del to iskirsti medzius? Absurdas. barbarai nenaikinkite musu grazaus miesto.
6 Z.
korumpuoti valdininkai isnaikins viska, ka turim geriausio
7 Olga
PRIEŠ PARKELIO IŠNAIKINIMĄ, JUK YRA KITOJE GATVĖS PUSĖJE VIETOS!!!
8 Egidijus
turekite proto,besirdziai!!! kur mano vaikai augs? musu ateities kartoms reika parko! nedarykite to,susimildami.... :(
9 Valerija
Verslininke, nejaugi jums pinigai didžiausia vertybė? Nebėra jums nieko švento.Nepamiršk, kad lazda turi du galus.
10 Andžela
tikra nesamonė kad nori išnaikinti mūsų vaikų poilsio vietą.
11 Genutė
,,Naujalietuvi" verslininke atsibusk ir žiūrėk ne vien tik savo interesų. Neleiskime vykdyti čia jokios statybos ir kirsti medžių.
12 Marijonas
Ko vertos giesmes ir reportazai,pasodinus progini medeli,jei leisite isniekinti daugelio metu zmoniu triusa.Turekite sazines,valdantieji geradariai.
13 T.Smirnova
Lietuvos žmonės! Saugosime mūsų gamtą. Taip negalima: medžiai tyli, bet jie gyvus, jie dovanuoja grožį ir sveikatą.
14 J.
Reikėtų gyventojams labiau rūpintis pačio skvero tvarka ir priežiūra, jei tap nori, kad jo neužstatytų. Nes dabar jis šiukšlinas, murinas ir apleistas
15 Inga
Pasirašau kartu ir prieš parko sunaikinimą Aido 19, Šiauliuose.
16 A.
Valdzia privaletu atsakyti uz savo klaidas ir atkreipti demesi i peticijas
17 V.
gaila kad nieko neduos si peticija... eilini syki :(
18 Gintarė
Jau ir taip Lietuvoj nebeliks greit nei šapelio.. Neskubėkim taip iškirst visko, per dieną neataugs taigi..
19 Virginijus
baikim naikint gamta, nenorekit gyvent vien betoninėse džiungėse
20 Adolfina
tai galima statyti uz gatves, ten irgi yra komunikacijos atvestos iki buitinio ir iki parduotuves. beto aido 31 namui puse dienos naujas namas uzstos saules sviesa.
21 Valdemaras
Mieste reikia nors trupucio zalumos, ir taip vaikai auga ant aksfalto.
22 Šarūnas
Ne gamtos niokojimui, susimastykit ką darot !!!!!!!!
23 Vilma
Norime žalumos,nes ir taip aplinkui daug namų.Tegul stato namą kitoje gatves pusėje.Naujas namas užstos saulę,padaugės mašinų,kurios dar labiau terš orą
24 Remigijus
Komunikacijas nutiesti lengviau, negu medžius užauginti.
25 Audrius
Tegul kitoje Aido g.puseje stato (net duobe pamatams yra) Rekia mums to zalio lopinelio..
26 Mantas
Taip, iskirskit parkeli, pastatykit daugiabuti, o puse butu bus tusciu.
27 R.
Palikit bent dalį žalios gamtos miesto gyventojams...
28 Alvydas
manau tikrai galima rasti ir kitą vietą. Užtenka lipti kitiems ant galvų
29 Edita
Matau šį parkelį pro langą, juo džiaugiuosi ir nesutinku, kad jis būtų sunaikintas.
30 ADOMAS
Gėda mūsų miesto kliarkams ,kad nesudreba rankos pasirašant leidimą gražaus parko naikinimui......

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.