Lietuvos ledo ritulio rinktinės žaidėjai reikalauja Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidento R. Bučio atsistatydinimo

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos ledo ritulio rinktinės žaidėjai reikalauja Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidento R. Bučio atsistatydinimo.

Lietuvos rinktinės žaidėjai, rungtyniaujantys Elektrėnų "Energijos" bei kituose užsienio klubuose, praneša, kad nebepasitiki dabartine Lietuvos ledo ritulio federacijos administracija ir jos vadovu prezidentu Rolandu Bučiu. Rinktinės žaidėjai, kurie pasirašo šią peticiją, pareiškia, kad vasario mėnesį Vilniuje rengiamame Iššūkio taurės turnyre ir balandį vyksiančiame pasaulio I diviziono čempionate Olandijoje neatstovaus Lietuvos rinktinei, jei LLRF prezidentas R. Bučys neatsistatydins iš einamų pareigų.

# Vardas Komentaras
1 Rūta
Palaikau jaunus žmones, kurie suinteresuoti, jog ledo ritulys gyvuotų ir darantys tą nuoširdžiai ir tikrai ne dėl pinigų kaip tas buvo daroma iki šiol. Bučys įsisenėjusi problema.
2 Justinas
noriu matyti Ledo rituli, be to, negali buti 1 teisus o 30 neteisiu, jei viskas butu gerai, niekas nekipishuotu
3 Paulius
Federacijai reikia jauno, ambicingo, dirbancio reformatoriaus su vadybininko ir organizatoriaus gyslele!!! Lauk istezusius cepelinus is siltos kedes