Gėjų eitynėms Vilniuje - NE!

0 PARAŠAI

Adresuota: Vilniaus miesto tryba, Lietuvos krikščionių demokratų - konservatoriųsąjungos prezidiumas
Kategorija:

Mes, žemiau pasirašiusieji, esame pasipiktinę Vilniaus miesto mero Viliaus Navicko išduotu leidimu surengti gėjų ir lesbijiečių eitynes šių metų gegužės 8 dieną Vilniaus gatvėmis. Mes nekovojame prieš kitokios orientacijos žmones, bet kategoriškai pasisakome preiš šeimos vertybių niekinimą ir tautos moralės žlugdymą. Gėjų eitynes vertiname kaip prieštaraujantį krikščioniškoms vertybėms, visuomenei nepriimtiną homoseksualizmo propagavimą. Mūsų nuomone, politikas, priėmęs tokį amoralų, prieš visuomenę nukreiptą sprendimą, privalo atsistatydinti iš užimamo posto, o jei savo noru to nepadarys, jį delegavusi partija privalo pašalinti iš savo partijos.

# Vardas Komentaras
1 Benas (Vilnius)
2018-11-18 / 15:28
Tai yra psichinis sutrikimas, kurį reikia gydyti. Todel nemanau, kad žmonėm smagu matyti po miesta važinejančius psichinius ligonius.
2 Ernesta (Jonava)
2018-11-17 / 12:29
Mano nuomone dievas sukūrė vyrą ir moterį o čia šitie žmonės turi sutrikimų ir man tai nėra normalu aš prieš !,
3 Eglė (Jonava)
2018-11-16 / 18:57
Tegul jie egzistuoja, bet nėra ko eitynių daryti!!!
4 Remigijus (Vilnius)
2018-11-16 / 16:35
Nesuprantu siu eityniu tikslo kitaip kaip tik homoseksualumo propogavimui. Juk heteroseksualai eityniu nedaro.
5 Neskelbiama ko jums maišo gėjai? nieko nepakeisi, kad vaikinai įsimyli vaikiną. taigi, aš už gėjus!!!!!
6 Neskelbiama Aš ne gėjus, jų gyvenimo būdas yra jų pačių reikalas, bet kam afišuotis ir įrodinėti, kad tai norma? Tai juk erzina visus normalius žmones, šeimas, iškreipia vertybių supratimą, skatina ištvirkavimą.
7 Neskelbiama iškrypėliai gali sau tyliai dulkintis tamsiuose pakampiuose, o savo pimpalais mojuojančius mieto centre reikia kastruoti (lėtai ir skausmingai).
8 Neskelbiama gyvenkit,mylekit.bet jokiu budu nesivaikinkit vaiku.Nerodykit savo jausmu viesumoje.
9 Neskelbiama egzistuoti jiems nieks nedraudzia, tai kam cia dabar demonstruojasi savo pediku paraduose.
10 Neskelbiama Man nesvarbu kokios orientacijos žmogus - tai jo asmeninis reikalas. Bet jei jie tai pradeda viešai demonstruoti ir dar už mūsų pinigus, tai jau nebe asmeninis reikalas, o visų Lietuvos piliečių.
11 Neskelbiama Idomu ar taip garsiai skelbtumetes pries seksualines mazumas, jei Jusu vaikas butu toks. Leiskite zmonems gyventi, myleti ir buti mylimiems, ir laimingiems. O leidimas isivaikint-kitas klausimas.
12 Neskelbiama Slepkites isgamos , O svedijos premjere , tegul sedi savo saly , i nesikisa i musu reikalus , ZERTVA !
13 Neskelbiama pagal tyrimus jie yra kontraceptinių priemonių aukos
14 Neskelbiama PRIES ! juk gyvename Marijos zemej ! As suprantu, kad tokiu zmoniu yra, bet propaguoti tokius dalykus, NEsutinku !
15 Neskelbiama Aš ne prieš gėjus, bet prieš viešą demonstravimąsi ir amoralumą. Dar betrūko, kad tokias šeimas laimintumėm
16 Neskelbiama Aš ne prieš kitokios orientacijos žmones, bet esu prieš šeimos vertybių niekinimą ir tautos moralės žlugdymą. jie gali sau gyventi ir buti bet jokių vaikų auginimo ir pan. Tie vaikai niekada neišaugs
17 Neskelbiama as toliaruoju gejus ir kitus zomnes, bet jiems negalima viesai demonstruoti savo ypatybiu viesai, o dar ir PRIE SVENTOSIOS KATEDROS-TIKINCIUJU SVEBTOVES, KUR NORI SUSIRINKTI SETONO SIUSTIEJI
18 Neskelbiama Tai gal dar leiskim pražygiuoti per Gedimino prospektą prostitutėms, suteneriamas, striptizo šokėjoms, ar psichiniams ligoniams?
19 Neskelbiama Mes ne pries juos bet jau verciau sedi tyliai su savo liga
20 Neskelbiama Aš prieš " KRUVINOSIOS ŠIKNOS DIENA " !!!!!
21 Neskelbiama Negaliu pakesti klaikiai brukamos propogandos- homoseksualai nepaiso MUSU teisiu!
22 Neskelbiama Gejai, tai tokio pat rango iskrypeliai kaip ir pedofilai, zoofilai ar nekrofilai. Tai NENATURALU ir SLYKSTU!
23 Neskelbiama Pries ***astus musu salyje, uz ka mes mokam pinigus????! Uz geju, pries kuri mes nusitate, parada?
24 Neskelbiama Esu PRIEŠ! Bet eitynės įvyks, kadangi kiek gėjų seime sėdi ir be to eilinį kartą reik pinigus "nuplaut". Baisu iki ko einama...
25 Neskelbiama ***! geguzes 9 svente, 65 metai jubiliejus po antro pasaulinio karo kai rusai laimejo! o jus idiotai ruosiates tokia nesamone daryt! kam viesai skelbti kad esi kitos orentacijos?
26 Neskelbiama Eikit į mišką ir sau demonstruokitės. Jei jums taip patinka, taip gyvenkit, bet jūs mums neįdomūs!
27 Neskelbiama Iškrypusiems žmonėms visai Lietuvoje ne vieta reikia juos gydyti
28 Neskelbiama Miesto meras turetu pirmiausi isgirsti daugumos nuomone ir ginti didziasias musu tautos vertybes: seima, morale bei santarve.
29 Neskelbiama man nepriimtina tai, kas prieštarauja gamtos dėsniams, viešajai tvarkai ir moralei. Tradicinės šeimos atstovai neina į gatves demonstruoti savo meilės, tai man nesuprantama kodėl kitos
30 Neskelbiama Visi esam lygūs, mes nerengiam eitynių, kodėl jiems reikia. Tegu sau gyvena, bet ko jie to dėmesio nori...

Už Dumsių kopos išsaugojimą (260)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (120)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...