Jokių leidimų jaunimo mūšiams!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Valdininkai vaikams bandė uždrausti mėtytis sniegu. Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai teigė, kad vaikai tokiai pramogai neturi leidimo, todėl visiems liepta skirstytis. Savivaldybės darbuotojams išvažiavus, paaugliai sniego mūšį vis dėlto surengė. 2010 m. sausio 30 d.

Kad daugiau nekiltų tokių nesklandumų ir kad į pievą nereikėtų eiti du kartus!!!!! Laisva valsytė. Sniegas nekeinuoja. Mes nepažeidžaim jokių įstatymų! BRANGI savivaldybe, jeigu jūsų darbuotojai neturėjo normalios vaikystės ar jausnystės, negriaukite jos mums!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Tadas D... Kas per nesamonės drausti rinktis. LR konstitucija 36 straipsnis. Jei yra kažkoks įstatymas draudžiantis - jis prieštarauja konstitucijai. Stoju į sniego mūšio pusę.
2 Indrė ... Krc miestas,taip nėra kaveikt žiemą ir tai negalima sniego karo pažaist?!Nesamonė!!!
3 kestas ... tai jeigu kas kokiam stadione sumasit zaisti fule 11pries 11 tai jau bus pazeidimas irgi nu ar neapsurdas?
4 K.Korsakaitė ... Neturi ką veikt tie savivaldybės darbuotojai..? NESAMONĖ! Jie pavydi gal ar ką..? Gerai kad pinigų dar neprašo už vaikų žaidimus viešoje pievoje.. Pff.
5 Korolis ... Dar ko nesugalvos ;D Jie ka neturi ka veikti kaip tik uzdrausti sniegu pasimetyti? ;D Na ir nevyke sitie ju ''bajeriai''... ;D
6 Algimantas K... jeigu jūsų darbuotojai neturėjo normalios vaikystės ar jausnystės, negriaukite jos mums! < Teisingai !
7 V.Kaminskytė ... Kad už sniego mūšius nereikėtų mokėti savivaldybei
8 Vaidota.B ... labai gaila, kad nedalyvavau, neisejo. Maniau laisvoj lietuvoj gyvenam, nors po šito, kaip dabar populiaru sakyti "skandalo", man taip nebeatrodo
9 Ema V... ziema sugalvojo uzdraust dziaugtis , apgailetina .gedos neturit
10 U.Ignatavičius ... Nu aš nedalyvavau, bet kitiems atrodo taip buvo linksma ir tikrai daugelyje šalių yra rengiamas šitas mūšis, tikrai nematau kodėl turėtų jį uždrausti, visi kas ten eina atsako už save...
11 Beata K... jeigu jūsų darbuotojai neturėjo normalios vaikystės ar jausnystės, negriaukite jos mums!
12 Marius Č... Žmonės jūs ar ne? Buvote vaikais ar ne? Nejaugi mus versite liautis mėgautis sniegu? Absurdas.
13 Arturas S... nesupratau, tai dabar gal ir kvepuot negalima ? Jajgu as ejsiu su 1000 draugu zaisti sniego karo, tipo irgi ishskirstys ? Sunervino tikrai...
14 Sita J... apgailetina kaip savivaldybe is vaiku melzia pinigu ;/
15 Kristijonas K... Nesamone, vaikai net ziemos dziaugsmu pasimegaut negali. (O Uzdavinys, maciau tavo skatevideo. kur deal'ai. ;DDD zjbs.)
16 Lukas D... Ar gaila kad vaikai pasimėtis sniegu? Ar kas nors organizavo ką nors panašaus? Viskas juk nemokama.
17 Alvydas z... Valdzia is neturejimo ka veikti greitai ir kvepuoti uzdraus
18 M.Galvonaitė ... eii žmonės. kažkas naujo ir įdomaus atsirado mūsų mažoje valstybėlėje tai iškart būtina tai drausti? Džiaukitės kad jaunimas ne už kampų gerdami praleidžia šeštadienio popietę, o linksmai pral. laiką.
19 R.Augulis ... Žinoma, kad nesąmones daro. Dar pradėkim mokėti už orą. Invalidų gauja :(
20 Greta G... Nuo kada Lietuvoje uždrausta žaisti su sniegu????
21 R.Justina ... Už ką dar reikės mokėt? Už tai,kad lipdom sniego senius?
22 Tomas R... Absurdas! Jeigu reikes moketi uz tokius renginius, tai greitai mokesim uz tai kad su rogutemis nučiuožti nuo Tauro kalno
23 Arvydas V... Koks tolkas vaikams uždraust mėtytis sniegu? Ar Jūs dėl to geriau jaučiatės?
24 Laura L... Sniegas priklauso visiems. Savivaldybė neturi teisės jo pasisavinti.
25 Jokūbas B... Klaidas ištaisykit gramatines, ir bus labai gerai :)
26 sniego s... is tevu atimat algas, is pensiniku pensijas, tai is vaiku dabar jau ir sniega atemas?
27 D.Tarnauskaitė ... Jeigu reiks mokėti, tai gal ir kiekvieną žingsnį ant balto tilto apmokesdinkit ?
28 Rugilė B... Kodėl turėtumėte mums uždrausti tikrai neuždraudžiamą dalyką? Jūs galit draust, bet mes galim patys surengti savo sniego mūšius ten, kur norime. Sniegas nekainuojaaa, pabuuuskit!!
29 Kostas ... Tau jau tikrai negdinkit jos mums jai jus sakot kad reik tuliku tai labai klystat juk ten yra "cup" ir kazkokia picerija tai tuliku ten uzteks!!!
30 Mindaugas K... pfff. Ka dar sugalvos? I seima metytu sniega, tuomet ok, o del smagaus pasimetymo..

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!