Gyvybė

0 PARAŠAI

Adresuota: Supratingi žmonės
Kategorija:

Sveiki,
kreipiamės į Jus šiuo žodžiu, kurio vertę ir svarbą visu rimtumu suvokėme tik sukrėsti baisios žinios. Sunki liga visiškai pakeitė tiek mūsų sūnaus, 21 metų Vyginto Barvydo, tiek mūsų gyvenimą vos naujiems 2010 metams prasidėjus.
Vygintui diagnozuota ūminė T limfoblastinė limfoma / III stadijos leukemija (kraujo vėžys). Liga užklupo labai netikėtai: visą gyvenimą buvęs sveikas ir judrus, rudenį pradėjo gydytis nuo gripo, vėliau plaučių uždegimo, kol po Naujųjų metų staiga ištiko koma. Po paros, Vygintui pabudus iš komos, mus siaubingai pribloškė gydytojų diagnozė, kurią patvirtino histologinis tyrimas.
Šiuo metu VU ligoninės Santariškių klinikos bendrosios hematologijos skyriuje Vygintas bando ištverti pirmąjį chemoterapijos kursą. Gydymas labai ilgas ir alinantis (daktaro teigimu, dveji metai).
Kalbėti apie tai, kas vyksta širdyje ir gyvenime, šiandien dar labai sunku. Kol kas, kad ir ką paliesim, viskas labai jautru...
Labai būtume dėkingi, jei šį laišką išsiųstumėte arba perduotumėte žmonėms, kurie galėtų prisidėti įveikiant šią bėdą kartu. Labai tikimės, kad atsiras gerų žmonių, kurie pagelbėtų mums pinigais ar malda.
Iš anksto labai dėkojame linkėdami visiems to, ko jokie pinigai negali įpirkti - sveikatos.


Virginija Barvydienė, Vyginto mama,
Laimis Barvydas, Vyginto tėtis
Priekulė


[img=http://img8.imageshack.us/img8/5424/vygintas.jpg]http://img8.imageshack.us/img8/5424/vygintas.jpg[/img]


Vyginto Barvydo sąskaita:
Nr. LT14 7300 0101 0498 3486
AB „Swedbank“
Savanoriu av. 19, LT-03502 Vilnius, Lithuania
SWIFT: HABALT22

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!