UŽ TIESIOGINIUS SAVIVALDYBIŲ MERŲ RINKIMUS

0 PARAŠAI

Kategorija:


Daugeliu atvejų partijų statytiniai merai pasižymi nekompetencija, neturi atsakomybės jausmo. Geriausiu atveju dirba sau ar neaiškioms verslo struktūroms, bet ne valstybės piliečių labui, ne bendruomenės narių gerovei.
Įteisinus tiesioginius, piliečių renkamus,savivaldybių merų rinkimus – merais taptų garbingi, visuomenėje pasitikėjimą turintys asmenys, o būtų eleminuoti 3-5 partijas pakeitę intrigantai ir avantiūristai, žmonės be garbės ir sąžinės.

Visi neabejingi pasirašykite peticiją bei paraginkite savo draugus ir pažįstamus. Visuomenė turi prisidėti savo aktyvumu, nes ir toliau viešojoje erdvėje rasime informaciją apie partijų statytinių merų nekompetenciją, asmeninių ir viešųjų interesų nesuderinimą, PVM lėšų grobstymą, šeimos įmonių protegavimą ir t.t.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 LIETUVOS Ž... Aktyviai giname savo ir Valstybės interesus.-Prisijunk ir tu. / www.lztss.lt
2 Diana Č... vienas dalykas gerai, kad busimasis meras bus labiau atskaitingas zmonem. nes noredamas, kad kita karta uz ji balsuotu, turi GERAI ir TEISINGAI dirbti
3 Liucija V... Mielai rinkčiau pati savo miesto valdžią, nepasitikiu jokia partija
4 Marija B... Reikia ne tik rengti tiesioginius meru rinkimus, reikia pakeisti Lietuvos savivaldos istatyma. Miestu savivaldybes turi buti decentralizuotos
5 Nijolė P... Laikas rinkti atstovus į valdžią, o ne partijas!
6 Bulkevičius G... Nelabai kas pasikeis,jeigu nebus numatyta mero atsaukimo procedura.Visiems geras nebusi.Bet aš-UŽ
7 ŽYDRIUS ... man gėda prieš Lietuvą, kad Alytus turi tokį "merą"...:(
8 Elena N... Seniai laikas tiesiogiai rinkti ne tik merus, bet ir seimo narius.Tada tikrai nepateks pagal sąrašus nei landsbergiai, nei linai karaliai, nei priedurniai kubiliai ar šemetos.
9 Algirdas J... Verkiant būtina peticija ir dėl savivaldybių rinkimų reformos. Šiuose rinkimuose būtina panaikinti partinius sąrašus. Dabartinė savivalda yra fikcija.
10 Skayva ... Noriu pati išsirinkti savo miesto merą.Tegul laimi geriausias,protingiausias ,nesavanaudiškiausias.