Referendumas

5 PARAŠAI

Kategorija:

Gerbiami Lietuvos Respublikos piliečiai. Mūsų valstybė kurią tiek saugojom tiek vystėm, kurią patys iškėlėm ir išsivadavom nuo sovietų, dabar vėl grimsta bedugnėn ir ji grimsta vien dėl 141-vieno pažado nesilaikančio, ne savo kėdėje sėdinčio seimūno "dėka". Krizė... Krizė tai realybė kurią įtakojom ne mes, o valdžios pareigūnai, o mes už juos turime atsakyti, todėl visų pensijos mažinamos, bei kitos socialinės išmokos.. Bet kodėl? kodėl mes turime atsakyti už kitų klaidas? Kubilius... Ponas A. Kubilius vėl skolinasi.. Bet skolinasi negalvodamas apie padarinius, juk auga skolos suma, auga našta, kuo didesnė paskola, tuo didesnės palūkanos, bet cia ne tame esmė, esmė tame kur tie pinigai bus paskirstyti... Žinoma koks procentas ir geriamiems išrinktiesiems nubyrės, už tai, kad paskola gavo, o ką mes gausim vėl naštą. Todėl turime Visi Lietuvos Respublikos piliečiai imtis veiksmų, mes po vieną nieko nepadarysim, bet mes susivieniję, mes Visi galime atstatyti mūsų tėvų išvaduotą Lietuvą iš sovietų ir neleisti, kad kiti kurie priima neadekvačius ir netaktiškus sprendimus, per kuriuos Lietuva tik grimsta bedugnėn.
Kviečiu visus Lietuvos Respublikos Piliečius pasinaudoti teise išleisti seimą, referendumo būdu. Mūsų yra 3 000 000 milijonai, o Referendumui tereikia 300 000 tukstančių, tačiau privalome įrodyti, jog mes kaip kovojom atkuriant Lietuvos Nepriklausomybę, kovosim ir dabar, neleisim mūsų kvailinti, apgaudinėti ir stumti Lietuvą į bedugnę. Atstatykime Lietuvą, Tėvynę kurioje gyveno ir gyvena mūsų tėvai ir pasirūpinkime savo vaikų bei anūkų ateitimi.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2020-04-01 / 12:00
Labai sunku mokytis, mokytojai nieko normaliai nieko neaiškina, duoda testus su tom temom apie kurias mes net nekalbejom.
2 E.Sinkeviciute
As uz referenduma, tik pastaba autoriui S Niazian: jeigu pretenduojatei lietuvos pilieciu vedlio pareigas, bukit toks malonus ismokit lietuviskai rasyti - ne sovietine, o Tarybine Lietuva.
3 Kairys
Jie dirba ne Lietuvai,o sau ir tarptautiniui Globalizmui.Paleisti toki parazitu seima besaligiskai.
4 Audrone
Kas galejo pagalvot,kad po 20 metu teks versti sava valdzia
5 Gaidys
pirmiausia klaidas ištaisykit ir tekstą normalų parašykit
6 LIETUVOS
Aktyviai giname savo ir Valstybės teises.- Prisijunk ir tu. / www.lztss.lt
7 Nerijus
sovietu okupantas nesugniuzde Lietuvos,bet dabar padarys tai musiskiai,sedintys valdzioj.
8 Irina
Ne noriu kad mano sunus paliks savo Tevyne,del musu valdžios istatymos
9 Romualdas
Tai vienintele galimybe ka nors pakeisti i gera puse...
10 Vida
Šituos brudus lauk visus alei vieno-o konservatorių partiją uždrausti kaip vykdžiusią tautos genocidą.
11 Vaclovas
Isleisti seima referenduno keliu-nes jie atsakingi uz tautos niekinima ir skurdinima
12 Jurgita
Išleisti seimą - nesunku. O kokius žmones šrinkti vietoj senojo seimo - tai ir yra problema...
13 lalaila
nesamones snekat, kas is to kad jus paleisit ta seima, ateis vagnorius su prunckiene ir padarys tvarka..Pagalvokit ka snekat.Krize ne del politiku atsitiko atsigaukit zmones ji VISAME PASAULYJE,
14 Andrej
UZ, bet apie koki referenduma galima sakyt? Kaip dabar sedzia tie oluhai seime, taip ir tuoliau sedies!