Gėjų eitynėms Vilniuje - TAIP!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, žemiau pasirašiusieji, esame patenkinti Vilniaus miesto mero Viliaus Navicko išduotu leidimu surengti gėjų ir lesbiečių eitynes šių metų gegužės 8 dieną Vilniaus miesto gatvėmis. Mes nekovojame prieš kitokios orientacijos žmones, kategoriškai nepasisakome už šeimos vertybių niekinimą ir tautos moralės žlugdymą. Gėjų eitynes vertiname kaip neprieštaraujantį krikščioniškoms vertybėms, visuomenei priimtiną homoseksualizmo propagavimą. Mūsų nuomone, politikas, priėmęs tokį moralų, prieš visuomenę nenukreiptą sprendimą, gali toliau dirbti užimamą postą.

# Vardas Komentaras
1 Gintė
be reikalo tekste eitynės laikomos "propagavimu", - juk netikslu, ir straipsnis gręsia! "Įteisinimas", "kvietimas pripažinti" būtų tiksliau.
2 Justinas
na, aš tikrai nematau nieko blogo, kad tos eitynės įvyks Vilniuje.
3 Diana
as esu tik pries iskrypelius, tokius kaip pedofilus, zoofilus ir kt.filus
4 A.
seksizmas rasizmas ir homofobija demokratijos nekuria
5 TR
Esu heteroseksualus. Tačiau tikrai neprieštaraujo tokioms eitynėms. Visi turi tesę būt tokiais, kokias yra. Tad radikalusis konservatyvizmas turėtų atsitraukti. Ne vieta jam ES.
6 Aušra
kaip kazkas kazkada pasake moteru teises kazkada atrode neimanomas dalykas, tad...
7 Ilona
Homoseksualitu buvo ir bus. Ir tik neapsisviete zmones mano, kad ju tik dabar atsirado.
8 V.r.
jie irgi žmones, jei visiems lygios teises, tai visiems
9 J.
ne gejus, bet jiems irgi turi viskas but taip pat, jie irgi zmones, ir kazkoks menknekis kaip religija tikrai neturetu tam priestaraut, nes krikscionybe, ir visos kitos religijos propaguoja mela.
10 RASA
Pagaliau po 20 nepriklausomybės metų:) Bent jau šiokia tokia laisvė:)