"Židinio" suaugusiųjų vidurinės mokyklos uždarymui - NE

Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų mokykla negali būti uždaryta. Tai sakome mes, besimokantys "Židinio" SVM mokykloje, ir kviečiame išsakyti savo nuomonę ir tuos, kurie jau baigė šią mokyklą, ar tuos, kurie dar tik planuoja čia mokytis. Kviečiame pasisakyti ir mūsų tėvus, mokytojus, visus, kuriems teko bendradarbiauti su mūsų mokykla.
"Židinio" mokykloje mes gauname ne tik vidurinį išsilavinimą, šiltą bendravimą su mokytojais - čia pasijautėm reikalingi, išklausyti, čia turime galimybę realizuoti save, dalyvauti visuomeniniame gyvenime, išvykose, rengti tradicines šventes ir spektaklius. Galų gale, mes jau turime kūrybinių planų kitiems metams... Ar to maža, kad mokykla gyvuotų?
Mūsų mokyklos tinklalapis - www.zidinio.vilnius.lm.lt

Kviečiame visus ne tik pasirašyti - pasakykit ir savo nuomonę, kodėl ši mokykla turi išlikti...

VILNIAUS "ŽIDINIO" SUAUGUSIŲJŲ VIDURINĖS MOKYKLOS UŽDARYMUI - NE!

[b]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Dangira M... kiek suprantu Lietuvai nereikia issilavinusiu zmoniu,jeigu norima viska uzdaryti.
2 Gintare C... nes tai geriausia mokykla su nuostabeis mokytojais!!! nedrystik uzdaryt!!
3 Ruta G... Tai- nuostabi mokykla,kurioje dirba puikus pedagogai!!!
4 Jurgita R... VILNIAUS "ŽIDINIO" SUAUGUSIŲJŲ VIDURINĖS MOKYKLOS UŽDARYMUI - NE!
5 Tomas Š... ši mokykla man patogioje vietoje - į kitas būtų nepatogu nuvykti... Be to - ir šiaip ji pati GERIAUSIA
6 K. T... "Židinio" suaugusiųjų mokykla tikrai labai gerai paruošia studijoms aukštuosiose mokymosi įstaigose.
7 Jolita B... super mokykla, super mokytojai jie netgi ne tik mokytojai bet ir draugai. Labai jiems aciu
8 Irina K... Tikrai gera mokykla, verta ja palikti del musu vaiku ateities!
9 KAROLIS M... nuostabi mokykla,baigiau ja,negalima tokios uzdaryti! cia geriausia mokykla kokiose esu buves.ir patys geriausi mokytojai ir direktore
10 T,Stankevičius ... si mokykla yra tarsi antri namai, siltas ir mielas tiek mokytoju tiek mokyniu bendravimas. siulyciau daugeliui ateiti i sia mokykla ;)
11 Snieguole M... Sioje mokykloje labai jauki atmosfera sudaryta tvirto puikiu pedagogu branduolio.Jie atsidave savo darbui ir suaugusiam zmogui padeda sugryzti prie mokslu,kas tikrai nera lengva.Rekomenduoju ja visiem
12 J.Pomogajeva ... Juk cia nuostabiausi mokytojai,kurie visada pades,patars,pakritikuos (net i geraja puse)! Svarbu,jog ir mokiniai stengiasi! Antri namai!
13 r. l... mokslas musu ateitis ne logiska uzdaryti mokyklas . nebus ateities
14 Gytis, G... si mokykla yra nuostabi,su nuostabiais destytojai,bei visas mokyklos kolektyvas yra malonus,nevertetu uzdaryti sios mokyklos!
15 Gediminas S... šioje mokykloje mokausi jau trečius metus tikrai nuostabi mokykla, ir kur teko ankščiau mokytis tai nei vienos mokyklos negalėčiau pavadinti antrais namais, o Židinio galiu.
16 Zachariou N... I am teacher from Cyprus and we had visited the school as Comenius partner and we have the best image about the school .We wish to not close it
17 Vaiva S... ne tik gera mokykla, bet dauk ko ismoke= geri mokutojai.
18 J. J... Reikalinga momkykla, ne visi turi galimybe baigti paprastaja vidurine. Cia ir suauges zmogus gali gauti tai, kas butina einant gyvenimo keliu!! Ne uzdarykite!
19 lina v... negalima taip daryti ns sugrius daugumos zmoniu svajones ir pns.
20 D. K... Dirbau šioje mokykloje – nuostabūs prisiminimai ir apie mokinius, ir apie kolegas.
21 Ričardas V... atsakingai rinkdamasis būtent šią mokyklą prieštarauju jos uždarymui...
22 Gintaras T... mokyklos pakeitimas būtų pažeistų mano, kaip žmogaus teises...
23 Marija V... Mokausi 11 kl, turiu planų studijoms, todėl tikrai nenoriu keisti mokyklos, nes čia gaunu gerus pagrindus
24 Jelena R... priestarauju, nes tai puikus mokytojai. Puiki galimybe istaisyti jaunystes klaidas ir vis del to baigti vidurine mokykla.
25 Valentinas S... VISKĄ naikinti!!!Naikiname pensininkus, naikinkime ir jaunimą. Tegu valstybė būna be piliečių - taip ją lengviau valdyti. Nesuprantami motyvai, kaip galima naikinti gerą mokyklą.
26 Jonas k... Baigiau šitą mokyklą. Esu laimingiausias, kad ją suradau. Neturėjau problemų mokydamasis aukštojoje, nes tikrai gavau gerą pasirengimą. Šiuo metu turiu gerai apmokamą darbą. Dėkingas mokytojams!!!
27 Lymante M... kuo daugiau veikianciu svietimo istaigu, tuo ismintingesne visuomen!
28 Mantas U... Esu šios mokylos mokynis ir nenoriu kad ja uždarytu.
29 Asta L... dirbau ir as sioje mokykloje .Nuostabus prisiminimai.Galiu tvirtai pasakyti,kad cia mokiniai lankosi tie,kurie nori mokytis...o klases pilnos
30 Ged. Š... Išprotėjote? Aš dirbau šioje mokykloje. Uždaryti tokią mokyklą? Kolektyvas nuostabus. Tokie šilti santykiai mokykloje, rengiami projektai, konkursai. Vyksta nuolatinis bendravimas. NEUŽDARYKITE!!!

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.