"Židinio" suaugusiųjų vidurinės mokyklos uždarymui - NE

Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų mokykla negali būti uždaryta. Tai sakome mes, besimokantys "Židinio" SVM mokykloje, ir kviečiame išsakyti savo nuomonę ir tuos, kurie jau baigė šią mokyklą, ar tuos, kurie dar tik planuoja čia mokytis. Kviečiame pasisakyti ir mūsų tėvus, mokytojus, visus, kuriems teko bendradarbiauti su mūsų mokykla.
"Židinio" mokykloje mes gauname ne tik vidurinį išsilavinimą, šiltą bendravimą su mokytojais - čia pasijautėm reikalingi, išklausyti, čia turime galimybę realizuoti save, dalyvauti visuomeniniame gyvenime, išvykose, rengti tradicines šventes ir spektaklius. Galų gale, mes jau turime kūrybinių planų kitiems metams... Ar to maža, kad mokykla gyvuotų?
Mūsų mokyklos tinklalapis - www.zidinio.vilnius.lm.lt

Kviečiame visus ne tik pasirašyti - pasakykit ir savo nuomonę, kodėl ši mokykla turi išlikti...

VILNIAUS "ŽIDINIO" SUAUGUSIŲJŲ VIDURINĖS MOKYKLOS UŽDARYMUI - NE!

[b]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Dangira M... kiek suprantu Lietuvai nereikia issilavinusiu zmoniu,jeigu norima viska uzdaryti.
2 Gintare C... nes tai geriausia mokykla su nuostabeis mokytojais!!! nedrystik uzdaryt!!
3 Ruta G... Tai- nuostabi mokykla,kurioje dirba puikus pedagogai!!!
4 Jurgita R... VILNIAUS "ŽIDINIO" SUAUGUSIŲJŲ VIDURINĖS MOKYKLOS UŽDARYMUI - NE!
5 Tomas Š... ši mokykla man patogioje vietoje - į kitas būtų nepatogu nuvykti... Be to - ir šiaip ji pati GERIAUSIA
6 K. T... "Židinio" suaugusiųjų mokykla tikrai labai gerai paruošia studijoms aukštuosiose mokymosi įstaigose.
7 Jolita B... super mokykla, super mokytojai jie netgi ne tik mokytojai bet ir draugai. Labai jiems aciu
8 Irina K... Tikrai gera mokykla, verta ja palikti del musu vaiku ateities!
9 KAROLIS M... nuostabi mokykla,baigiau ja,negalima tokios uzdaryti! cia geriausia mokykla kokiose esu buves.ir patys geriausi mokytojai ir direktore
10 T,Stankevičius ... si mokykla yra tarsi antri namai, siltas ir mielas tiek mokytoju tiek mokyniu bendravimas. siulyciau daugeliui ateiti i sia mokykla ;)
11 Snieguole M... Sioje mokykloje labai jauki atmosfera sudaryta tvirto puikiu pedagogu branduolio.Jie atsidave savo darbui ir suaugusiam zmogui padeda sugryzti prie mokslu,kas tikrai nera lengva.Rekomenduoju ja visiem
12 J.Pomogajeva ... Juk cia nuostabiausi mokytojai,kurie visada pades,patars,pakritikuos (net i geraja puse)! Svarbu,jog ir mokiniai stengiasi! Antri namai!
13 r. l... mokslas musu ateitis ne logiska uzdaryti mokyklas . nebus ateities
14 Gytis, G... si mokykla yra nuostabi,su nuostabiais destytojai,bei visas mokyklos kolektyvas yra malonus,nevertetu uzdaryti sios mokyklos!
15 Gediminas S... šioje mokykloje mokausi jau trečius metus tikrai nuostabi mokykla, ir kur teko ankščiau mokytis tai nei vienos mokyklos negalėčiau pavadinti antrais namais, o Židinio galiu.
16 Zachariou N... I am teacher from Cyprus and we had visited the school as Comenius partner and we have the best image about the school .We wish to not close it
17 Vaiva S... ne tik gera mokykla, bet dauk ko ismoke= geri mokutojai.
18 J. J... Reikalinga momkykla, ne visi turi galimybe baigti paprastaja vidurine. Cia ir suauges zmogus gali gauti tai, kas butina einant gyvenimo keliu!! Ne uzdarykite!
19 lina v... negalima taip daryti ns sugrius daugumos zmoniu svajones ir pns.
20 D. K... Dirbau šioje mokykloje – nuostabūs prisiminimai ir apie mokinius, ir apie kolegas.
21 Ričardas V... atsakingai rinkdamasis būtent šią mokyklą prieštarauju jos uždarymui...
22 Gintaras T... mokyklos pakeitimas būtų pažeistų mano, kaip žmogaus teises...
23 Marija V... Mokausi 11 kl, turiu planų studijoms, todėl tikrai nenoriu keisti mokyklos, nes čia gaunu gerus pagrindus
24 Jelena R... priestarauju, nes tai puikus mokytojai. Puiki galimybe istaisyti jaunystes klaidas ir vis del to baigti vidurine mokykla.
25 Valentinas S... VISKĄ naikinti!!!Naikiname pensininkus, naikinkime ir jaunimą. Tegu valstybė būna be piliečių - taip ją lengviau valdyti. Nesuprantami motyvai, kaip galima naikinti gerą mokyklą.
26 Jonas k... Baigiau šitą mokyklą. Esu laimingiausias, kad ją suradau. Neturėjau problemų mokydamasis aukštojoje, nes tikrai gavau gerą pasirengimą. Šiuo metu turiu gerai apmokamą darbą. Dėkingas mokytojams!!!
27 Lymante M... kuo daugiau veikianciu svietimo istaigu, tuo ismintingesne visuomen!
28 Mantas U... Esu šios mokylos mokynis ir nenoriu kad ja uždarytu.
29 Asta L... dirbau ir as sioje mokykloje .Nuostabus prisiminimai.Galiu tvirtai pasakyti,kad cia mokiniai lankosi tie,kurie nori mokytis...o klases pilnos
30 Ged. Š... Išprotėjote? Aš dirbau šioje mokykloje. Uždaryti tokią mokyklą? Kolektyvas nuostabus. Tokie šilti santykiai mokykloje, rengiami projektai, konkursai. Vyksta nuolatinis bendravimas. NEUŽDARYKITE!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!