Šiukšliu mokėjimas nuo kvadratūrois, Ne.

0 PARAŠAI

Kategorija:

Kodėl nieko nesiklausę, liaudies, o priėmė niekam netikusi sprendimą. Šiukšles mokėti ne nuo žmonių skaičiaus, kurie šiukšlina, o nuo namo, buto kvadratūros. Bet sutartis su piliečiais nesudarė, dėl šiukšliu išvežimo. O su kvadratūra susikalbėti jie nesugeba ir nemoka. Pareigas užima, bet nieko konkretaus piliečio atžvilgiu nedaro.
Tad prašau Seimo nariu priimti toki abipusi sprndima, kuris būtų naudingas pačiam piliečiui. O ne susikūrusiam UAB, nepridėjusiam nei CENTO, o dabar norinčiam būti milijonieraias piliečiu sąskaita. Tad greičiau spręskite išsišaknyjusią blogybe, kiek galima greičiau, kol dar liaudis yra ramus.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Vitalija
tik pamanykite, gyvena sau vienas žmogelis, o šiukšlina už 5!ar tai sąmoninga, ir kada baigsis visa tai
2 aldona
ne tik uz siuksliu isvezima mokam pagal kvadratura, bet ir uz laiptiniu ir rusiu apsvietima taip pat.Nors laiptinese dega, bet ne bute.O kodel?Todel , kad galima prisipirkti buvo butu ir juos pernuomu
3 Toma
baisu darosi!!!!!!Gal jau greitai pradesim moketi uz tai kad kvepuojam????????????
4 LIETUVOS
Aktyviai giname savo ir Valstybės teises.-Prisijunk ir tu!!! www.lztss.lt
5 Andrius
Kvadratura, tai erdves kubatura... Tai mokestis uz siuksles, ar uz ora? Cia ir iskyla klausimas, ar priimantieji panasius istatymus, sprendimus, ar jie yra sveiko proto....
6 B.Černobrovenkienė
Jokios logikos bei nemąstančių būtybių priimtas kvailiausias nutarimas
7 Rūta
Nuo žmonių skaičiau reikia,o nen uo kvadratūros.Ji tai nešiukšlina.
8 Vaclovas
Šiukšlės nuo kvadratūros - tai gryniausia nesąmonė,
9 G.
visiškai pritariu,nes šiukšlina žmones -ne kvadratura
10 Petronė
Man 85 m. gyvenu viena, konteineri 0.5 metu rinksiu, bet mokesiu kas ketvirti 45 litus?????
11 G.
Ir nuo kada pastatai pradėjo šiukšlinti. Eilinis UAB'o pasipinigavimas.
12 A.
matomai šiukšlininkai nori sukelti riaušias , kito paaitkinimo nera nes tai net ne guodumas .
13 Gyventoja
Juk šiukšlių kiekis priklauso tik nuo žmogaus, o ne nuo buto ploto.
14 V.Petraitienė
Nutrukit saitus su korupcija tuomet nereikės vargšam kelniu mauti paskutiniu
15 A.Vasylius
Ne tik už šiukškes ,bet ir užliftą mokėti nuo gyventojų skaičias bute.
16 Irena
As pries buto ploto apmokestinima nauju aferistu susikurtu mokesciu. Idijotai teigia, kad daug zmoniu isvyko, tai jie turi nuostolis... kokie nuostoliai, jei zmoniu nera tai ir siuksliu nera ir nera o
17 Ieva
Sutinku, kad teisingesnis nuo žm. skaičiaus, bet tada akivaizdžiai matosi didelis įkainis
18 Rasa
Tada išskaičiuokime laiką, kai asmuo nebūna namuose :)
19 Nijolė
Juk šiukšlina žmonės, prie ko čia kvadratai? Mokestis turi būti nuo namų ūkio vieneto.
20 J.Jasulaitytė
Ko jie dar neprisimastys? Nebezino kaip kaip beapiplesti vargso zmogelio. Tu tik mokek ir gyvenk is ŠVENTOS DVASIOS!!!
21 Tomas
tikra nesamone, nekiekvienas gali taip sugalvot. as nezadu uz kvadratura moket. nesamones

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (951)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (138)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (24)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.