Išmontuokime „Krantinės arką“ kuo greičiau!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mes pasisakome prieš „vamzdžių“ estetiką ir prašome Vilniaus tarybos Kultūros, švietimo, sporto ir jaunimo reikalų komitetą pagal galimybes kuo greičiau išmontuoti „Krantinės arką“.

[img=http://www.peticijos.lt/paveiksliukai/vamzdis.jpg]http://www.peticijos.lt/paveiksliukai/vamzdis.jpg[/img]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Arvidas P... kam tai paminklas,tam reikia psichiatro pagalbos....
2 Jolanta P... Mano draugai užsieniečiai atvyke pamane kad tai kanalizacijos vamzdys! taip ir vadina ši mena
3 Margarita B... Koks čia menas? Ir tegu valstybei padarytą žalą atlygina atsakingi žmonės + bauda tokio dydžio, kokio dydžio žala buvo padaryta, kad ateityje nebekiltų noras tokias nesamones daryti.
4 I.Gladkova ... Paminklą girtam santechnikui - į metalo laužą! Kas leido gadinti mūsų miestą?
5 Jurgita M... Tai gal ir grafiti pavadinkim menu ir skatinkim terliojimo kūrybiškumą :(
6 VYTAUTAS G... tą metalą į metalo laužą,o atsakingiems už jos pastatymą sumokėti išlaidas išleistas ir baudą už gamtos teršimą
7 Kęstutis A... Nors esu kaunietis. Net ir kartais važiuojant pro tokį "meno kūrinį" - bloga darosi!
8 S.Skrebutėnas ... Prie vamzdžio pakabinkite lentelę su nuioroda"Santechnikas iš Ukmergės"
9 Romualdas S... Savivaldybe deretu patraukti baudziamojon atsakomyben,kad mokejo didziulius pinigus uz sia siuksle...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!