PROGIMNAZIJAI NE!!!!!!!!!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Mieli mokiniai, mokytojai ir tėvai, ir tie kurie baigė mūsų Sietuvos vidurinę mokyklą. Aš Ingrida Vinslava šiuo metu mokausi 8 klasėje, šiandien sužinojau kad mano mokyklą kitais mokslo metais nori paversti progimnazija. Progimnazija reiškia, kad mokytis bus galima nuo 1-8 kl. O aš svajojau baigti šią mokyklą. Joje aš mokausi nuo pirmos klasės ir nežinau kaip mokysiuos kitoje mokykloje, mano klasė labai draugiška ir vargu ar bus tokia klasė kitoje mokykloje. [/b] Prašau visų Sietuvos vidurinės mokyklos mokinių, mokytojų, direktorės, pavaduotojų, mokinių tėvų ir tie kurie baigė šią mokyklą seniai ar neseniai palaikyti mano peticija ir pasirašyti, kad mūsų Sietuvos vidurinė liktų tiesiog vidurinė. Labai Jums AČIŪ už palaikymą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 JulijaS. ... E tu, FAIL - jei tu nori, kad padarytu progimnazija, tai pati ir keliauk i gimnazine mokykla, jei tau taip patinka ar geriau. Progimnazijoms ne.
2 gabeta r... as tikrai nenoriu pakeisti savo mokyklos.PROGIMNAZIJAI VE.
3 Urtė ... Negriaukit gyvenimo. mes norim vidurinės. Supraskit mes šia turim tiek draugu . Nepasiduokit!
4 A... Sveiki mieli šio puslapio lankytojai. Aš irgi svajojau kaip ir daugeli pabaigti šia mokyklą. Pagalvokite mūsų mokykloje nėra jokių muštynių kaip kitose, klasės visos labai draugiškos. Ačiū !!!
5 Goda B... lLietuva turi dvieju ministru problemas tai svietimo ir sveikatos mano nuomone kad jie negali but tu dalyku ministrais jei net neismano tu sryciu
6 Aurimas_D ... Tu, megyte nesupranti, kad kitur butina tai padaryti? gal mokykla ant bankroto ir ja vps nori uzdaryti? mano mokykla padare nuo 5-9 ir as nepergyvenau, susirasi nauju draugu nebijok
7 Emilija Ž... As ne is sios mokyklos, bet taip pat esu 8-oke ir mokausi progimnazijoje (tokia ji tapo pries pora metu) ir del to man labai gaila, nes taip pat norejau ten mokytis iki 12kl todel palaikau sia peticij
8 Agnė V... Nereikia jOkių gimnazijų ir prOgimnazių.Mums labai gerai ir vidurinėse.Negriaukit mūsų gyvenimo.
9 Evelina G... nenoriu palikti šitos mokyklos. Kadangi čia mokausi nuo 1-os klaės, noriu ją ir baigti.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!