JEI NORIME PIGESNIO ŠILDYMO ir ELEKTROS UŽDRAUSKIME TARPININKUS

Priimti įstatymą draudžiantį naudotis tarpininkų paslaugomis energetikos;šilumos,dujų,elektros ,vandens,nuotekų šalinimo,komunalinių paslaugų ,kitoms monopolinėms įmonėms ir perkant arba atliekant paslaugas ,darbus iš savivaldybių ar valstybės biudžeto nepriklausomai nuo įmonių nuosavubės formos.Tai duos galimybę atpiginti kainas ir sutaupyti bidžeto lėšas,bei mažinti korupciją.Teikia Tautos Ateities Forumo inciatyvinės grupės vardu koordinatorius Algimantas Matulevičius.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Laurynas D... Visuomenė turi žinoti, kas atsakingas už korupcinį ir žalingą Lietuvos vartotojų interesams Šilumos ūkio įstatymo pakeitimą.
2 laimius p... reik mazinti sildymo kainas,del ko kaimynai turi sumoketi uz tuos kurie nemoka?
3 A.Didikiene ... Tikrai reikie sumazint kainas, Lentvari yra kosmines kainuos uz 68 m3 buta ziema reikia mokiet uz sildyma 800lt
4 Ieva A... Nepritariu. Aš prieš tarpininkus 93 procentus, bet čia kvepia: „Skaldyk ir valdyk! Mes per maži taip daryti. Viešosius interesus galima apginti tik Valstybei parodžius valia ir apsisprendimą... .
5 Sidona V... na,kam moketi dar papildomai,kai ir taip mokame max ...
6 dzini ... KIEK GALIMA LEISTI DAR VIENIEMS AFERISTAMS SITAIP NAGLAI PLESTI IS MUSU PINIGUS??? dabar geruciai, o po metu ar maziau dar ne tokius mokescius padarys.... VAGYS.
7 Gintaras B... arteja ta mokesciu riba kai liaudis sprogs is pykcio
8 Marius N... teisingai reikia kovoti uz savo sunkiai uzdirbamus pinigus
9 D.Jakutonis ... vagių kompanija mūsų seimas , daugiau nėra ką ir pridurti
10 OLGA B... duokite darbo visiems žmonėms, o ne apsukriems tarpininkams-vagims
11 Stasė A... Kada bus pabaigta prikimšti "MAŠNĄ"? Nejaugi dar mažai turite, gerbiamieji , ponai?
12 Halina Č... Norime pigesnio 6ildymo,u=drauskime tarpininkus velt4d=ius
13 Ingrida M... Paslauga su tarpininku gali būti patogiau, bet naivu tikėtis, kad pigiau.
14 Ranūnas U... Reikia mazinti tarpininkus, kad gyventojai galetu isgyventi
15 Edvinas P... Privalome reikalauti pažaboti šilumos tinklų monopolį - kodėl daugiabučiai negali pasigaminti karšto vandens, įsirengti šildymo mazgą individualiai?!!
16 Ala Ž... Visiškas apsurdas, tai įmanoma tik Lietuvoj. Atlyginimai mažiausi, o mokesčiai didžiausi...
17 Tomas ... TIK TAIP . ir lubas uzdet kad bet kiek negaletu uzdarbiaut ir imones
18 Jurgita D... NORIME PIGESNIO ŠILDYMO ir ELEKTROS- naudotis tarpininkų paslaugomis
19 N. M... NORIME PIGESNIO ŠILDYMO ir ELEKTROS UŽDRAUSKIME TARPININKUS
20 Sandra B... Kiek galima vogti iš žmonių paskutinius duonos kasnius dėl vis didėjančių mokesčių
21 LILIJA J... po sita peticija nores pasyrsity tukstanciai pensininku,bet, deja,je ne turi kompjuteriu
22 Birutė B... Pilnai pritariu autoriui.Manau geriau vėliau, nei niekad.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!