JEI NORIME PIGESNIO ŠILDYMO ir ELEKTROS UŽDRAUSKIME TARPININKUS

0 PARAŠAI

Kategorija:

Priimti įstatymą draudžiantį naudotis tarpininkų paslaugomis energetikos;šilumos,dujų,elektros ,vandens,nuotekų šalinimo,komunalinių paslaugų ,kitoms monopolinėms įmonėms ir perkant arba atliekant paslaugas ,darbus iš savivaldybių ar valstybės biudžeto nepriklausomai nuo įmonių nuosavubės formos.Tai duos galimybę atpiginti kainas ir sutaupyti bidžeto lėšas,bei mažinti korupciją.Teikia Tautos Ateities Forumo inciatyvinės grupės vardu koordinatorius Algimantas Matulevičius.

# Vardas Komentaras
1 Laurynas
Visuomenė turi žinoti, kas atsakingas už korupcinį ir žalingą Lietuvos vartotojų interesams Šilumos ūkio įstatymo pakeitimą.
2 laimius
reik mazinti sildymo kainas,del ko kaimynai turi sumoketi uz tuos kurie nemoka?
3 A.Didikiene
Tikrai reikie sumazint kainas, Lentvari yra kosmines kainuos uz 68 m3 buta ziema reikia mokiet uz sildyma 800lt
4 Ieva
Nepritariu. Aš prieš tarpininkus 93 procentus, bet čia kvepia: „Skaldyk ir valdyk! Mes per maži taip daryti. Viešosius interesus galima apginti tik Valstybei parodžius valia ir apsisprendimą... .
5 Sidona
na,kam moketi dar papildomai,kai ir taip mokame max ...
6 dzini
KIEK GALIMA LEISTI DAR VIENIEMS AFERISTAMS SITAIP NAGLAI PLESTI IS MUSU PINIGUS??? dabar geruciai, o po metu ar maziau dar ne tokius mokescius padarys.... VAGYS.
7 Gintaras
arteja ta mokesciu riba kai liaudis sprogs is pykcio
8 Marius
teisingai reikia kovoti uz savo sunkiai uzdirbamus pinigus
9 D.Jakutonis
vagių kompanija mūsų seimas , daugiau nėra ką ir pridurti
10 OLGA
duokite darbo visiems žmonėms, o ne apsukriems tarpininkams-vagims
11 Stasė
Kada bus pabaigta prikimšti "MAŠNĄ"? Nejaugi dar mažai turite, gerbiamieji , ponai?
12 Halina
Norime pigesnio 6ildymo,u=drauskime tarpininkus velt4d=ius
13 Ingrida
Paslauga su tarpininku gali būti patogiau, bet naivu tikėtis, kad pigiau.
14 Ranūnas
Reikia mazinti tarpininkus, kad gyventojai galetu isgyventi
15 Edvinas
Privalome reikalauti pažaboti šilumos tinklų monopolį - kodėl daugiabučiai negali pasigaminti karšto vandens, įsirengti šildymo mazgą individualiai?!!
16 Ala
Visiškas apsurdas, tai įmanoma tik Lietuvoj. Atlyginimai mažiausi, o mokesčiai didžiausi...
17 Tomas
TIK TAIP . ir lubas uzdet kad bet kiek negaletu uzdarbiaut ir imones
18 Jurgita
NORIME PIGESNIO ŠILDYMO ir ELEKTROS- naudotis tarpininkų paslaugomis
19 N.
NORIME PIGESNIO ŠILDYMO ir ELEKTROS UŽDRAUSKIME TARPININKUS
20 Sandra
Kiek galima vogti iš žmonių paskutinius duonos kasnius dėl vis didėjančių mokesčių
21 LILIJA
po sita peticija nores pasyrsity tukstanciai pensininku,bet, deja,je ne turi kompjuteriu
22 Birutė
Pilnai pritariu autoriui.Manau geriau vėliau, nei niekad.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (131)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.