JEI NORIME PIGESNIO ŠILDYMO ir ELEKTROS UŽDRAUSKIME TARPININKUS

Priimti įstatymą draudžiantį naudotis tarpininkų paslaugomis energetikos;šilumos,dujų,elektros ,vandens,nuotekų šalinimo,komunalinių paslaugų ,kitoms monopolinėms įmonėms ir perkant arba atliekant paslaugas ,darbus iš savivaldybių ar valstybės biudžeto nepriklausomai nuo įmonių nuosavubės formos.Tai duos galimybę atpiginti kainas ir sutaupyti bidžeto lėšas,bei mažinti korupciją.Teikia Tautos Ateities Forumo inciatyvinės grupės vardu koordinatorius Algimantas Matulevičius.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Laurynas Din... Visuomenė turi žinoti, kas atsakingas už korupcinį ir žalingą Lietuvos vartotojų interesams Šilumos ūkio įstatymo pakeitimą.
2 laimius pap... reik mazinti sildymo kainas,del ko kaimynai turi sumoketi uz tuos kurie nemoka?
3 A.Didikiene ... Tikrai reikie sumazint kainas, Lentvari yra kosmines kainuos uz 68 m3 buta ziema reikia mokiet uz sildyma 800lt
4 Ieva Aug... Nepritariu. Aš prieš tarpininkus 93 procentus, bet čia kvepia: „Skaldyk ir valdyk! Mes per maži taip daryti. Viešosius interesus galima apginti tik Valstybei parodžius valia ir apsisprendimą... .
5 Sidona Ver... na,kam moketi dar papildomai,kai ir taip mokame max ...
6 dzini ... KIEK GALIMA LEISTI DAR VIENIEMS AFERISTAMS SITAIP NAGLAI PLESTI IS MUSU PINIGUS??? dabar geruciai, o po metu ar maziau dar ne tokius mokescius padarys.... VAGYS.
7 Gintaras Ban... arteja ta mokesciu riba kai liaudis sprogs is pykcio
8 Marius Nor... teisingai reikia kovoti uz savo sunkiai uzdirbamus pinigus
9 D.Jakutonis ... vagių kompanija mūsų seimas , daugiau nėra ką ir pridurti
10 OLGA BOR... duokite darbo visiems žmonėms, o ne apsukriems tarpininkams-vagims