Dėl prezidentės pažadų

0 PARAŠAI

Adresuota: LR Prezidentūra
Kategorija:

Būdama Visagine prezidentė Grybauskaitė pareiškė ,jog bus statoma plytų gamykla Didžiasalyje.Pirmiausia prezidentei Grybauskaitei reikėtų nuvažiuoti į Didžiasalį (ten mano gimtinė),pasižiūrėti ir pareikalauti ,kad būtų iškelta baudžiamoji byla ir kalti asmenys dėl gamyklos sugriovimo, nuteisti. Jau Adamkus žadėjo statyti-"nespėjo" .Grybauskaitė ,matomai, rado stalčiuje Adamkaus priešrinkiminius pažadus ir pritaikė ją visaginiečiams.Negražu žadėti ir netesėti..Ten ,kaip Čilėje-po žemės drebėjimo.Gamykla sulyginta su žeme.Gyvenamųjų daugiabučių-tik pastatų karkasai. Geležinkelis į Adutiškį išardytas .Teisingai "Dviračio šou" pastebėjo ,kad pirmiausia reikia pastatyti plytų gamyklą kitur ,kad būtų plytų Didžiasalio gamyklai statyti. Pradėkite statyti ir įrodykite žmonėms,kad tai tikrovė ,o ne pažadai.Kiek galima žmonėms meluoti?Tarp kitko,Didžiasalio gamykla bedarbystės problemų Visagine neišspręs.Vargu ar kas iš visaginiečių važiuos į Didžiasalį gyventi ir dirbti.Pačiame Didžiasalyje bedarbių iki soties.Visaginiečiams ir didžiasaliečiams darbo reikia dabar ,o ne po 30 metų.Todėl netikiu neapgalvotais,nepagrįstais Grybauskaitės pažadais.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...