Dėl prezidentės pažadų

0 PARAŠAI

Adresuota: LR Prezidentūra
Kategorija:

Būdama Visagine prezidentė Grybauskaitė pareiškė ,jog bus statoma plytų gamykla Didžiasalyje.Pirmiausia prezidentei Grybauskaitei reikėtų nuvažiuoti į Didžiasalį (ten mano gimtinė),pasižiūrėti ir pareikalauti ,kad būtų iškelta baudžiamoji byla ir kalti asmenys dėl gamyklos sugriovimo, nuteisti. Jau Adamkus žadėjo statyti-"nespėjo" .Grybauskaitė ,matomai, rado stalčiuje Adamkaus priešrinkiminius pažadus ir pritaikė ją visaginiečiams.Negražu žadėti ir netesėti..Ten ,kaip Čilėje-po žemės drebėjimo.Gamykla sulyginta su žeme.Gyvenamųjų daugiabučių-tik pastatų karkasai. Geležinkelis į Adutiškį išardytas .Teisingai "Dviračio šou" pastebėjo ,kad pirmiausia reikia pastatyti plytų gamyklą kitur ,kad būtų plytų Didžiasalio gamyklai statyti. Pradėkite statyti ir įrodykite žmonėms,kad tai tikrovė ,o ne pažadai.Kiek galima žmonėms meluoti?Tarp kitko,Didžiasalio gamykla bedarbystės problemų Visagine neišspręs.Vargu ar kas iš visaginiečių važiuos į Didžiasalį gyventi ir dirbti.Pačiame Didžiasalyje bedarbių iki soties.Visaginiečiams ir didžiasaliečiams darbo reikia dabar ,o ne po 30 metų.Todėl netikiu neapgalvotais,nepagrįstais Grybauskaitės pažadais.

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!