Prieš gimnazistų iškėlimą iš Gabijos gimnazijos pastato

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus Gabijos gimnazijos gimnazistams grasinama, kad jie kitais metais bus perkelti į Fabijniškių mokyklos patalpas. Tokiu atveju visi pinigai, kuriuos mokinių tėvai investavo į Gabijos gimnaziją, visi sukurti prisiminimai, šilti jausmai nueitų veltui. Būsimieji dvyliktokai netektų šimtadienių, paskutinių skambučių pamiltose patalpose.Vietoje to, būtų perkelti į neremontuotą, toli esančią Fabijoniškių mokyklą ir sujungti su ten besimokančiais žemesnio lygio mokyklos moksleiviais, taip smukdant gimnazijos vardą ir mokymosi sąlygas. Negana to, gimnazistai prarastų kai kurių dalykų mokytojus. Būsimųjų abiturientų sutartys pasirašytos iki 2011. Jose neužsimenama apie mokinių staigų perkėlimą į kitas, pastebimai prastesnes patalpas. Esant dabartinei situacijiai, gimnazistai (ypač vienuoliktokai) turi mažai galimybių bei laiko persirašyti į naujas mokyklas, į kurias būtų patogiau nuvykti ir pan. Tokios naujienos turėtų būti praneštos bent pora metų anksčiau. Pasirašykime peticiją, kad šis nutarimas būtu atidėtas bent iki 2012 metų, kaip moksleivių tėvams ir buvo žadėta.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ka Z... .......................................................................................................
2 Justina Ž... kodel nerandama kompromiso? Ka vaikai darys su smart board'ais ir kompiuteriais???
3 Linas L... Norim mokyklą pabaigti ten, kur ir buvo sakoma kad pabaigsim.
4 Gerdas Ž... Reikalauju, kad šis nutarimas būtu atidėtas bent iki 2012 metų.
5 Karolis:) ... tai vat tesiam. bus dalybos per kurias bus dalinamas turtas. Būsimieji dvyliktokai turėtų šimtadienį ir visą kitą, nes abejočiau, kad bus sutvarkyta per vasarą, daugiau negaliu rašyt nes nebeleidžia;D
6 Karolis;) ... šeip jūs bent skaitėt kas per nesamonė parašyta?:DD ". Tokiu atveju visi pinigai, kuriuos mokinių tėvai investavo į Gabijos gimnaziją, visi sukurti prisiminimai" nebus prisiminimai, nes bs dalybos.
7 Laura J... 20 metų prieš tai buvo tylėta ir gimnazijos vardas buvo pripažintas. mat susigalvojo viską keisti, +nepasitarę su mokiniais, kurie ir yra gimnazijos pagrindas
8 Julijus N... Sugalvojo nesąmonę savivaldybė... Neturi ką veikt..
9 Monika P... Pritariu viskam kas čia prašyta. Valdžia galvoja tik apie popierinę pusę, ma-daug kaip geriau sutvarkyt popierius, o kad mokiniams bus blogai, niekam nerūpi.žmonės, kurie esate valdžioje -MĄSTYKITE !
10 K. S... Mokykla visada kalba, kad yra labai svarbu abiturijentams gerai išsilaikyti egzaminus. O dabar atrodo, kad abiturijentų egzaminų kokybė yra ignoruojama
11 Eglė P... perkelti gabijiečiai jausis svetimi besimokydami su Fabijoniškių mokyklos šeimininkais.
12 Vytenis P... Gimnazistai verti nurodytos sąlygos (2 metų termino). Dėl mokyklos dalies iškeldinimo buvo žinota seniai, išmokit derinti veiksmus sprendžiant svarbią problemą, o ne vis atideliojant ją.
13 Gince ... Duxai kelkit maziu kitur.;DDD kas cia per nesamone..
14 Elena D... Gabijos gimnazija - gimnazistams ,o ne pradinukams bei vidurinės mokyklos mokiniams
15 Justina L... Jei ir daroma tokia reforma, mes turėjome būti perspėti daug anksčiau (1-2 metai prieš), o ne keli mėnesiai iki rugsėjo!
16 Kristijonas P... Labai stipriai pasisakau pries gimnazistu iskelima i kitas patalpas. Pats mokausi II gimnazijos klaseje ir visiskai nenoriu, kad mokykla butu perkelta.
17 Dominykas J... Iškėlimas yra nesąmoningas, mano manymu iškelti turėtų būti jaunesnieji mokiniai, kadangi jiems tokios modernios mokymosi sąlygos (projektoriai, skaitmeninės lentos) nėra būtinos.
18 Agnė B... Tegul valdžia truputėlį rimčiau apgalvoja savo srpendimą iškelti gimnazistus, nes tai yra absoliučiai neapgalvotas ir BLOGAS sprendimas!
19 A. B... Na nesutinku kad Fabijoniškių mokyklos mokiniai yra žemesnio lygio, bet manau, kad reikėtu perkelti mažiukus, o ne gimnazistus :)
20 R. V... manau kad nesamonė, jog iš gimnazijų yra iškeliami gimnazistai! tegu ma=iukai ir i6eina, juk gimnazija gimnazistams, o ne pradinukams..
21 nieko s... žemesnio lygio mokyklos moksleiviais? KAS CIA PER DISKRIMINACIJA NEPALAIKAU

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!