Dabartinei Lietuvos valdžiai NE

0 PARAŠAI

  • Natalija
  • nuo 2010-03-10
  • iki 2010-06-30
Kategorija:

Seimo nariai žlugdo jaunimą, o taip pat ir Lietuva. Visur mažina atlyginimus, o šildymo kaina - tokia didele, kad atlyginimo užtenka tik užmokėti už buto mokesčius. Dirbi be ateities, nežinai ar išgyvensi iki pensijos, nes Lietuvoje maistas nuodai,gyvenimas Lietuvoje - tik egzistavimas. Tai klausimas: Ka daro mūsų valdžia? Seimo nariai, atrodo gauna neblogus atlyginimus, bet vistiek vagia..... Ar yra sąžiningu žmoniu seime? Atrodo, kad ne?

# Vardas Komentaras
1 D
Ką čia bepridursi ! Aš jau nebenoriu žiūrėti žinių . Nes ten tik nervus susigadini ir tiek . O jei dar Kubilius ką nors užpeza , tai išvis ! Ubagų kraštas !
2 Asta
kurkite darbo vietas, paskui reikalaukite, apsurdu valstybe
3 Jurgis,
Vargas jums buozes Lietuvos liaudies engejai, nes jusu laukia baisus teismas, Dievo teismas
4 Raimonda
mūsų valdžia taip atitrūkusi nuo realybės, tiesiog praraja, o ir šiaip - svarbu patiems gerai, savo šeima pavalgiusi, aprūpinta - o liaudis tai ką - viską ištvers, kaip visada, ne visiems juk sekasi.
5 Ligija
Paleisti Seima, Kirkila i teisma uz nustekenta biudzeta, atitekusi Kubiliui. Ir neaisku, kodel pastarasis tyli?????????
6 Vaidotas
( nepavyks isguiti tu isisenejusiu piktazoliu ) juos nebent rondapu visus ir uzseti visai kita nauja neauginta kultura
7 as
Jiems rupi tik jie patys. Prisivoge ir tebevagia sau, tai ar jiems suprantama, ka reiskia gyventi uz minimuma??? ir dar mokescius uz ora renka. vagys.
8 Gintaras
geriau paimtu ir uz visu berysio seimunu algas nupirktu viena gera kuris bent kiek tvarkos padarytu
9 dalia
SEIMAS,VYRIAUSYBĖ TURI būti paleisti,PAKAKS tyčiotis iš žmonių
10 R.Sviderskiene
Nustekeno seimo nariai imones, ir kai jau ju nebelieka - tai zmones smaugti pradejo? Gal tegul pradeda kita politika: pradeda min.alga didinti, zmones atsigaus, prades verslas suktis...
11 Anželika
pamirsote kokiam tikslui tarnaujate! Gedinga zlugdyti savo tauta!
12 Salvinija
Esu dirbanti pensininkė, net tarybų Lietuvoje taip nesityčiojo iš žmonių. O dar seimas vadina save tautos išrinktaisiais. Visus be išimties varyti lauk iš Seimo!!!
13 J.IVANOVIENĖ
SEIMO NARIAI TURI DIRBTI TIK SEIME, NEVAŽINĖTI, JOKIŲ PAPILDOMŲ DARBŲ IR UŽ JUOS PAJAMŲ
14 Lucija
Tegul valdžia pradeda nuo savęs - susimažina atlyginimą iki MMA
15 V.Adomaitiene
reiketu priimti istatyma, kad seime butu ne ilgiau kaip dvi kadencijas
16 Andrej
Su tokia politika per 20 metu lietuva kaip salis ne ekzistos.....
17 Petras
Prieš nebaudžiamą MONOPOLINIO KOMUNIZMO statybą, tokia santvarką, "kai vagia kas gali, o apmoka kas vogti negali solidariai", nes tokia sąntvarka prieštarauja ir žmoniškumo ir ekonomikos dėsniams.
18 Ranūnas
Zmones atleiskit jiems, nes jie neupranta ka daro arba korupcija jiems svarbiau.
19 VILMA
mes jau nebeisgyvenam ir vis labiau klimstam i nevilti,kai uzdirbi maziau nei reikia atiduoti ar cia gyvenimas
20 Ala
Kol seimo nariai turės teisinį neliečiamumą, tvarkos nebus. Nepakaltinami silpnapročiai...
21 Arturas
jiems uz tai labai gerai moka,kad nedirbtu Tevynes labui
22 V.Kavaliauskienė
Ar padoriai elgiasi A.Kubilius kai tauta neša lažą jis statosi namą, kainuojantį 4 mln. Tai pranešė per TV. GAL PAKAKS APIE SEIMO SĄŽINĘ, KURI JAU SENIAI JŲ PAČIŲ SUPRANTAMA IŠKREIPTAI
23 laima
darosi nebeimanoma gyventi. Nenoriu emigruoti. Emigruoti siulau kubiliaus komandai.
24 Vilimaite
Lauk dabartine valdzia. Ji visai nesirupina eiliniais zmonemis. Lauk visus su Kubilium priesakyje
25 Nomeda
su tokia dabartine Lietuvos valdzia, Lietuva neturi ateities ir netures
26 Virginija
Ten tokia taktika grobk, vok kiek gali daugiau sau, lipdamas per galvas visos Lietuvos žmonių
27 Toma
Tik per ju kalte mes esame priversti vaziuoti i uzsieni ir ten dirbti....ieskoti laimes....nes musu valstybeje jau nebegalime isgyventi......
28 Ausra
idomu kaip jie isgyventu uz minimuma, kai reikia sumoketi mokescius apie 1000 Lt. o dar kur maistas, rubai ir visa kita.... Lietuvoje visada paprastam zmogui pajamas virsija mokesciai....
29 Žmogaus
Aktyviai giname savo ir Valstybės teises.Prisujunk ir tu!
30 algis
uz toki darba, Jiems isvis negalima moketi atlyginimo

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21693)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų. 

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (613)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.