Dabartinei Lietuvos valdžiai NE

0 PARAŠAI

  • Natalija
  • nuo 2010-03-10
  • iki 2010-06-30
Kategorija:

Seimo nariai žlugdo jaunimą, o taip pat ir Lietuva. Visur mažina atlyginimus, o šildymo kaina - tokia didele, kad atlyginimo užtenka tik užmokėti už buto mokesčius. Dirbi be ateities, nežinai ar išgyvensi iki pensijos, nes Lietuvoje maistas nuodai,gyvenimas Lietuvoje - tik egzistavimas. Tai klausimas: Ka daro mūsų valdžia? Seimo nariai, atrodo gauna neblogus atlyginimus, bet vistiek vagia..... Ar yra sąžiningu žmoniu seime? Atrodo, kad ne?

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 D .... Ką čia bepridursi ! Aš jau nebenoriu žiūrėti žinių . Nes ten tik nervus susigadini ir tiek . O jei dar Kubilius ką nors užpeza , tai išvis ! Ubagų kraštas !
2 Asta B... kurkite darbo vietas, paskui reikalaukite, apsurdu valstybe
3 Jurgis, M... Vargas jums buozes Lietuvos liaudies engejai, nes jusu laukia baisus teismas, Dievo teismas
4 Raimonda K... mūsų valdžia taip atitrūkusi nuo realybės, tiesiog praraja, o ir šiaip - svarbu patiems gerai, savo šeima pavalgiusi, aprūpinta - o liaudis tai ką - viską ištvers, kaip visada, ne visiems juk sekasi.
5 Ligija T... Paleisti Seima, Kirkila i teisma uz nustekenta biudzeta, atitekusi Kubiliui. Ir neaisku, kodel pastarasis tyli?????????
6 Vaidotas T... ( nepavyks isguiti tu isisenejusiu piktazoliu ) juos nebent rondapu visus ir uzseti visai kita nauja neauginta kultura
7 as ... Jiems rupi tik jie patys. Prisivoge ir tebevagia sau, tai ar jiems suprantama, ka reiskia gyventi uz minimuma??? ir dar mokescius uz ora renka. vagys.
8 Gintaras B... geriau paimtu ir uz visu berysio seimunu algas nupirktu viena gera kuris bent kiek tvarkos padarytu
9 dalia ... SEIMAS,VYRIAUSYBĖ TURI būti paleisti,PAKAKS tyčiotis iš žmonių
10 R.Sviderskiene ... Nustekeno seimo nariai imones, ir kai jau ju nebelieka - tai zmones smaugti pradejo? Gal tegul pradeda kita politika: pradeda min.alga didinti, zmones atsigaus, prades verslas suktis...
11 Anželika Z... pamirsote kokiam tikslui tarnaujate! Gedinga zlugdyti savo tauta!
12 Salvinija A... Esu dirbanti pensininkė, net tarybų Lietuvoje taip nesityčiojo iš žmonių. O dar seimas vadina save tautos išrinktaisiais. Visus be išimties varyti lauk iš Seimo!!!
13 J.IVANOVIENĖ ... SEIMO NARIAI TURI DIRBTI TIK SEIME, NEVAŽINĖTI, JOKIŲ PAPILDOMŲ DARBŲ IR UŽ JUOS PAJAMŲ
14 Lucija J... Tegul valdžia pradeda nuo savęs - susimažina atlyginimą iki MMA
15 V.Adomaitiene ... reiketu priimti istatyma, kad seime butu ne ilgiau kaip dvi kadencijas
16 Andrej K... Su tokia politika per 20 metu lietuva kaip salis ne ekzistos.....
17 Petras P... Prieš nebaudžiamą MONOPOLINIO KOMUNIZMO statybą, tokia santvarką, "kai vagia kas gali, o apmoka kas vogti negali solidariai", nes tokia sąntvarka prieštarauja ir žmoniškumo ir ekonomikos dėsniams.
18 Ranūnas U... Zmones atleiskit jiems, nes jie neupranta ka daro arba korupcija jiems svarbiau.
19 VILMA N... mes jau nebeisgyvenam ir vis labiau klimstam i nevilti,kai uzdirbi maziau nei reikia atiduoti ar cia gyvenimas
20 Ala Ž... Kol seimo nariai turės teisinį neliečiamumą, tvarkos nebus. Nepakaltinami silpnapročiai...
21 Arturas Z... jiems uz tai labai gerai moka,kad nedirbtu Tevynes labui
22 V.Kavaliauskienė ... Ar padoriai elgiasi A.Kubilius kai tauta neša lažą jis statosi namą, kainuojantį 4 mln. Tai pranešė per TV. GAL PAKAKS APIE SEIMO SĄŽINĘ, KURI JAU SENIAI JŲ PAČIŲ SUPRANTAMA IŠKREIPTAI
23 laima k... darosi nebeimanoma gyventi. Nenoriu emigruoti. Emigruoti siulau kubiliaus komandai.
24 Vilimaite J... Lauk dabartine valdzia. Ji visai nesirupina eiliniais zmonemis. Lauk visus su Kubilium priesakyje
25 Nomeda P... su tokia dabartine Lietuvos valdzia, Lietuva neturi ateities ir netures
26 Virginija ... Ten tokia taktika grobk, vok kiek gali daugiau sau, lipdamas per galvas visos Lietuvos žmonių
27 Toma S... Tik per ju kalte mes esame priversti vaziuoti i uzsieni ir ten dirbti....ieskoti laimes....nes musu valstybeje jau nebegalime isgyventi......
28 Ausra V... idomu kaip jie isgyventu uz minimuma, kai reikia sumoketi mokescius apie 1000 Lt. o dar kur maistas, rubai ir visa kita.... Lietuvoje visada paprastam zmogui pajamas virsija mokesciai....
29 Žmogaus t... Aktyviai giname savo ir Valstybės teises.Prisujunk ir tu!
30 algis j... uz toki darba, Jiems isvis negalima moketi atlyginimo

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!