Dabartinei Lietuvos valdžiai NE

0 PARAŠAI

  • Natalija
  • nuo 2010-03-10
  • iki 2010-06-30
Kategorija:

Seimo nariai žlugdo jaunimą, o taip pat ir Lietuva. Visur mažina atlyginimus, o šildymo kaina - tokia didele, kad atlyginimo užtenka tik užmokėti už buto mokesčius. Dirbi be ateities, nežinai ar išgyvensi iki pensijos, nes Lietuvoje maistas nuodai,gyvenimas Lietuvoje - tik egzistavimas. Tai klausimas: Ka daro mūsų valdžia? Seimo nariai, atrodo gauna neblogus atlyginimus, bet vistiek vagia..... Ar yra sąžiningu žmoniu seime? Atrodo, kad ne?

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 D .... Ką čia bepridursi ! Aš jau nebenoriu žiūrėti žinių . Nes ten tik nervus susigadini ir tiek . O jei dar Kubilius ką nors užpeza , tai išvis ! Ubagų kraštas !
2 Asta Bal... kurkite darbo vietas, paskui reikalaukite, apsurdu valstybe
3 Jurgis, Min... Vargas jums buozes Lietuvos liaudies engejai, nes jusu laukia baisus teismas, Dievo teismas
4 Raimonda Kov... mūsų valdžia taip atitrūkusi nuo realybės, tiesiog praraja, o ir šiaip - svarbu patiems gerai, savo šeima pavalgiusi, aprūpinta - o liaudis tai ką - viską ištvers, kaip visada, ne visiems juk sekasi.
5 Ligija Tau... Paleisti Seima, Kirkila i teisma uz nustekenta biudzeta, atitekusi Kubiliui. Ir neaisku, kodel pastarasis tyli?????????
6 Vaidotas Tru... ( nepavyks isguiti tu isisenejusiu piktazoliu ) juos nebent rondapu visus ir uzseti visai kita nauja neauginta kultura
7 as ... Jiems rupi tik jie patys. Prisivoge ir tebevagia sau, tai ar jiems suprantama, ka reiskia gyventi uz minimuma??? ir dar mokescius uz ora renka. vagys.
8 Gintaras Ban... geriau paimtu ir uz visu berysio seimunu algas nupirktu viena gera kuris bent kiek tvarkos padarytu
9 dalia ... SEIMAS,VYRIAUSYBĖ TURI būti paleisti,PAKAKS tyčiotis iš žmonių
10 R.Sviderskiene ... Nustekeno seimo nariai imones, ir kai jau ju nebelieka - tai zmones smaugti pradejo? Gal tegul pradeda kita politika: pradeda min.alga didinti, zmones atsigaus, prades verslas suktis...