Dėl Viršuliškių vidurinės mokyklos reorganizacijos

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus miesto Viršuliškių vidurinę mokyklą žadama reorganizuoti į gimnaziją, t.y. ją galėtų lankyti 9-12 klasių moksleiviai. Pradinių ir vyresnių (iki 9 kl.) klasių moksleiviai netektų vienintelės Viršuliškių mikrorajone esančios mokyklos. Jie būtų priversti lankyti aplinkinių mikrorajonų mokyklas, esančias atokiau nuo namų, vykti į jas visuomeniniu transportu, o tai, ypač pradinukams, neparanku ir nesaugu.
Didelė dauguma tėvų, pradėjus vaikams lankyti šią mokyklą, jai pervedė 2% pajamų mokesčio, materialiai ir fiziškai (įvairiais darbais) prisideda prie mokyklos gerbuvio kėlimo.
Dėl išvardintų priežasčių neteisinga ir nedemokratiška reorganizuoti Viršuliškių vidurinę mokyklą į gimnaziją. Tikslinga vienintelę mikrorajone esančią mokyklą reorganizuoti į progimnaziją, kurioje mokytųsi 1-8 klasių moksleiviai.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vardenis P... tegul mažiukai neždinasi iš mokyklos, užkniso jie juodai, niekad per pertraukas susikaupti neduoda, valgyklose užima eiles.
2 Daiva S... Mokykla labai arti namų, o kas pagalvoja apie būsimus pirmokėlius, kuriems tektų iki mokyklos keliauti į aplinkinius mikrorajonus..
3 K. B... Viena mokykla maziesiems mokinimas Virsuliskese yra BUTINA! Jei yra labai didelis noras vadovauti gimnazijai, teks pasistatyti priestata ar ieskotis kitu patalpu:) Hm, primena kolukiu reorganizacija..
4 Inga B... Tikra tiesa, dičkiams važinėti yra paprasčiau, nei šviežiai iškeptiems pirmokams.
5 L.KUKLYTĖ ... KurJŪSŲ žmoniškumas?Kad pasikeis mokyklos pavadinimas.-Tai ką pasikeis mokytojai?-Ar mokyniai?Viršuliškėse ne turčiai gyvena.Jaunoms šeimoms apsunkinate gyvenimą.AČIŪ ,bet reorganizacija ne mūsų nauda
6 Deividas A... as mokausi sioje mokykloje, o kur mūsų vaikų teisės...aš už progimnaziją
7 Gabriele S... as mokausi sioje mokykloje ir jiman pati geriausia kitos tokios geros nebus.o tai kaip mano brolis kia jam bus 7metai kur jis mokysis?
8 DAIVA P... būtina palikti 1-8 klases 15 metų vaikas gali lankyti ir toliau esančią mokyklą.
9 Laura A... Aš neįsivaizduoju kas mus valdo, kad tokius sprendimus priima neatsiklausę Viršuliškių bendruomenės. Gal tai visiški besmegeniai? Matomai tai susieta su geru bizniuku.
10 Vladislavas J... Viršuliškių vidurinę mokyklą tikslinga reorganizuoti į progimnaziją, kurioje mokytųsi 1-8 klasių moksleiviai. 9-12 klasių moksleiviai gali nuvažiuoti į gimnaziją,esančią kitoje seniūnijoje.
11 R.Filipenkoviene ... noriu pridurti kad salia namu renkames darzeli dar ir laiko taupymo atzvilgiu, nes po mokyklos skubame i muzikos mokykla, bei kitus ivairius burelius - jei mokykla toli - problema suspeti :(
12 Gintaras M... faktas , kad ši mokykla turi likti mažiukams, nes vyresni mokiniai dažniausiai patys atsirenka kur nori mokytis ir jiems tikrai sudaro mažiau nepatogumų negu mažiesiems nuvažiuoti į kitą rajoną
13 Diana M... Sutinku su daugeliu išsakytų nuomonių. Negalima iš vienintelės lietuvių mokyklos mikrorajone daryti gimnaziją!!!!!!!!!!!
14 Laima V... Nesutinku su sprendimu reorganizuoti mokyklą į gimnaziją.
15 R.Milašienė ... Nesutinku su sprendimu reorganizuoti mokyklą į gimnaziją.
16 Arunas K... Saugokite pradinuku gyvybes,9-12 klasiu mokiniai jau panankamai suauge ir gali patys savimi pasirupinti
17 Lina P... Reikia atsizvelgti i bendruomenes poreikius, o ne i biurokratu uzmojus daryti drastiskus veiksmus, net neisigilinus kiek mazuju mokinuku tures blaskytis po visa Vilniu su nuo zemes neatkeliamom kuprin
18 Edvardas K... Labai teisinga peticija, reikia rūpintis mažaisiai mokiniais, kurių yra dauguma.Įkurti gimnaziją tėra tik direktorės ambicijos o ne rūpestis mokiniais
19 ASTA Ž... Visa savo esybe palaikau šią iniciatyvą ir sakau: kategoriškai NE gimnazijai šiame mikrorajone!!
20 Edgar N... ..... be zodziu.. .LIETUVA... tik lietuwoj taip gali but
21 O.Kazėnienė ... Bus labai nepatogu ir nesaugu jei mažiesiems reiks toli eiti į mokyklą.
22 Rimvydas B... Sprendimai ką nors reorganizuoti turi būti priimami ne per vienerius metus, o iš anksto ir kryptingai. Nebūčiau vedęs vaiko į šią mokyklą jei būčiau žinojęs apie ketinimą jau šiemet ją reorganizuoti.
23 K.Moskvičiova ... pritarių ir dėkinga,kad atsirado žmonių suprantančių mūsų mažylius
24 Irena N... 1-8 klasių mokiniai turėtų lankyti Viršuliškių mokyklą , vienintelę šiame rajone
25 Vytautas K... Visiskai pries reorganizavima , mano du vaikai lanko sia mokykla
26 Liucija G... Esu kategoriškai prieš. Kodėl priimami tokie sprendimai, nepasitarus su bendruomene?
27 Rasa L... ne visi juk galim pradinukus po kitus rajonus vezioti
28 Asta V... Tikiuosi, kad sveikas protas nugales.Vyresniu klasiu mokiniai savarankiskai gali nuspresti kuriojegimnazijoje jiems testi mokslus, juolab, kad tokiu gimnaziju aplink Virsuliskiu mikrorajona yra net 4.
29 R. S... mikrorajone turi būti pradinė, vidurinė bei gimnazija
30 Aidas V... Tai vienintelė lietuviška vidurinė, turėkite sąžinės!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!