Dėl Viršuliškių vidurinės mokyklos reorganizacijos

0 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus miesto Viršuliškių vidurinę mokyklą žadama reorganizuoti į gimnaziją, t.y. ją galėtų lankyti 9-12 klasių moksleiviai. Pradinių ir vyresnių (iki 9 kl.) klasių moksleiviai netektų vienintelės Viršuliškių mikrorajone esančios mokyklos. Jie būtų priversti lankyti aplinkinių mikrorajonų mokyklas, esančias atokiau nuo namų, vykti į jas visuomeniniu transportu, o tai, ypač pradinukams, neparanku ir nesaugu.
Didelė dauguma tėvų, pradėjus vaikams lankyti šią mokyklą, jai pervedė 2% pajamų mokesčio, materialiai ir fiziškai (įvairiais darbais) prisideda prie mokyklos gerbuvio kėlimo.
Dėl išvardintų priežasčių neteisinga ir nedemokratiška reorganizuoti Viršuliškių vidurinę mokyklą į gimnaziją. Tikslinga vienintelę mikrorajone esančią mokyklą reorganizuoti į progimnaziją, kurioje mokytųsi 1-8 klasių moksleiviai.

# Vardas Komentaras
1 Vardenis
tegul mažiukai neždinasi iš mokyklos, užkniso jie juodai, niekad per pertraukas susikaupti neduoda, valgyklose užima eiles.
2 Daiva
Mokykla labai arti namų, o kas pagalvoja apie būsimus pirmokėlius, kuriems tektų iki mokyklos keliauti į aplinkinius mikrorajonus..
3 K.
Viena mokykla maziesiems mokinimas Virsuliskese yra BUTINA! Jei yra labai didelis noras vadovauti gimnazijai, teks pasistatyti priestata ar ieskotis kitu patalpu:) Hm, primena kolukiu reorganizacija..
4 Inga
Tikra tiesa, dičkiams važinėti yra paprasčiau, nei šviežiai iškeptiems pirmokams.
5 L.KUKLYTĖ
KurJŪSŲ žmoniškumas?Kad pasikeis mokyklos pavadinimas.-Tai ką pasikeis mokytojai?-Ar mokyniai?Viršuliškėse ne turčiai gyvena.Jaunoms šeimoms apsunkinate gyvenimą.AČIŪ ,bet reorganizacija ne mūsų nauda
6 Deividas
as mokausi sioje mokykloje, o kur mūsų vaikų teisės...aš už progimnaziją
7 Gabriele
as mokausi sioje mokykloje ir jiman pati geriausia kitos tokios geros nebus.o tai kaip mano brolis kia jam bus 7metai kur jis mokysis?
8 DAIVA
būtina palikti 1-8 klases 15 metų vaikas gali lankyti ir toliau esančią mokyklą.
9 Laura
Aš neįsivaizduoju kas mus valdo, kad tokius sprendimus priima neatsiklausę Viršuliškių bendruomenės. Gal tai visiški besmegeniai? Matomai tai susieta su geru bizniuku.
10 Vladislavas
Viršuliškių vidurinę mokyklą tikslinga reorganizuoti į progimnaziją, kurioje mokytųsi 1-8 klasių moksleiviai. 9-12 klasių moksleiviai gali nuvažiuoti į gimnaziją,esančią kitoje seniūnijoje.
11 R.Filipenkoviene
noriu pridurti kad salia namu renkames darzeli dar ir laiko taupymo atzvilgiu, nes po mokyklos skubame i muzikos mokykla, bei kitus ivairius burelius - jei mokykla toli - problema suspeti :(
12 Gintaras
faktas , kad ši mokykla turi likti mažiukams, nes vyresni mokiniai dažniausiai patys atsirenka kur nori mokytis ir jiems tikrai sudaro mažiau nepatogumų negu mažiesiems nuvažiuoti į kitą rajoną
13 Diana
Sutinku su daugeliu išsakytų nuomonių. Negalima iš vienintelės lietuvių mokyklos mikrorajone daryti gimnaziją!!!!!!!!!!!
14 Laima
Nesutinku su sprendimu reorganizuoti mokyklą į gimnaziją.
15 R.Milašienė
Nesutinku su sprendimu reorganizuoti mokyklą į gimnaziją.
16 Arunas
Saugokite pradinuku gyvybes,9-12 klasiu mokiniai jau panankamai suauge ir gali patys savimi pasirupinti
17 Lina
Reikia atsizvelgti i bendruomenes poreikius, o ne i biurokratu uzmojus daryti drastiskus veiksmus, net neisigilinus kiek mazuju mokinuku tures blaskytis po visa Vilniu su nuo zemes neatkeliamom kuprin
18 Edvardas
Labai teisinga peticija, reikia rūpintis mažaisiai mokiniais, kurių yra dauguma.Įkurti gimnaziją tėra tik direktorės ambicijos o ne rūpestis mokiniais
19 ASTA
Visa savo esybe palaikau šią iniciatyvą ir sakau: kategoriškai NE gimnazijai šiame mikrorajone!!
20 Edgar
..... be zodziu.. .LIETUVA... tik lietuwoj taip gali but
21 O.Kazėnienė
Bus labai nepatogu ir nesaugu jei mažiesiems reiks toli eiti į mokyklą.
22 Rimvydas
Sprendimai ką nors reorganizuoti turi būti priimami ne per vienerius metus, o iš anksto ir kryptingai. Nebūčiau vedęs vaiko į šią mokyklą jei būčiau žinojęs apie ketinimą jau šiemet ją reorganizuoti.
23 K.Moskvičiova
pritarių ir dėkinga,kad atsirado žmonių suprantančių mūsų mažylius
24 Irena
1-8 klasių mokiniai turėtų lankyti Viršuliškių mokyklą , vienintelę šiame rajone
25 Vytautas
Visiskai pries reorganizavima , mano du vaikai lanko sia mokykla
26 Liucija
Esu kategoriškai prieš. Kodėl priimami tokie sprendimai, nepasitarus su bendruomene?
27 Rasa
ne visi juk galim pradinukus po kitus rajonus vezioti
28 Asta
Tikiuosi, kad sveikas protas nugales.Vyresniu klasiu mokiniai savarankiskai gali nuspresti kuriojegimnazijoje jiems testi mokslus, juolab, kad tokiu gimnaziju aplink Virsuliskiu mikrorajona yra net 4.
29 R.
mikrorajone turi būti pradinė, vidurinė bei gimnazija
30 Aidas
Tai vienintelė lietuviška vidurinė, turėkite sąžinės!

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (569)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (246)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.