Aš noriu pats išsirinkti savo miesto vadovą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Pritariu Tiesioginių mero rinkimų įteisinimui ir prašau visus LR Seimo narius, LR Seimo Frakcijų atstovus pritarti Lietuvos Respublikos Konstitucijos pataisai ir įteisinti tiesioginius mero rinkimus, nes aš turiu teisę pats išsirinkti savo miesto vadovą!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rolandas P... Aš noriu pats išsirinkti savo miesto vadovą.Uztenka Vilniaus mero kuris daro ka nori ir negina Lietuvos interesu. Pavyzdis yra iskrypeliu paradas Vilniuje geguzes menesi.
2 Nona P... Nenorėčiau susitaikyti, kad ir toliau butų renkamas meras ...pvz kaip šiuo metu Vilniaus m. Kazkas baisaus ką jis daro su tokiu nuostabiu miestu.
3 Tadas T... As uz. Bet prie viso to, reikia numatyti asmenine atsakomybe uz sprendimus. Kitaip jokio skirtumo, tiesiogiai ar neteisiogiai renkamas meras...
4 Andrius S... Jeigu meras yra renkamas miesto tarybos, jis atsako jai. Tuo požiūriu mes galime tiktai kritikuoti miesto taryba, nes neturime tiesioginės valdžios kritikuoti merą. Meras dirba miesto tarybai
5 Leonas M... Būtina rinkti ne tik didžiųjų miestų merus, bet ir miestelių seniūnus. Šiuo metu yra tik vietos savivaldos imitacija, bet ne tikra gyventojų savivalda.
6 Paulius U... http://www.suduvosgidas.lt/index.php?cid=60799&new_id=80223
7 Andrius P... Laikas vadovauti miestui tiem žmonėm, kuriais tiki miestelėnai
8 Kęstutis S... bet būtina aiškiai apibrėžti atšaukimo mechanizmą,kad nebūtų kaip visada
9 Rita K... Noriu išsirinktisavo miesto vadovą ir tureti jį galimybę atlaisvinti nuo užimamų pareigų, jei nevykdo savo pažadų
10 linas s... as asmeniskai noreciau kad miesto gyventojai patys rinktusi miesto mera pritariu tesioginiu mero rinkimams.
11 A.Sutkevičienė ... nes nebenoriu kęsti Česijos respublikos nesąmonių
12 Vita D... Dabar daugumos siūlomas variantas būtų beprasmiškas įstatymo pakeitimas- dėl pliusiuko