Aš noriu pats išsirinkti savo miesto vadovą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Pritariu Tiesioginių mero rinkimų įteisinimui ir prašau visus LR Seimo narius, LR Seimo Frakcijų atstovus pritarti Lietuvos Respublikos Konstitucijos pataisai ir įteisinti tiesioginius mero rinkimus, nes aš turiu teisę pats išsirinkti savo miesto vadovą!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rolandas Pau... Aš noriu pats išsirinkti savo miesto vadovą.Uztenka Vilniaus mero kuris daro ka nori ir negina Lietuvos interesu. Pavyzdis yra iskrypeliu paradas Vilniuje geguzes menesi.
2 Nona Pau... Nenorėčiau susitaikyti, kad ir toliau butų renkamas meras ...pvz kaip šiuo metu Vilniaus m. Kazkas baisaus ką jis daro su tokiu nuostabiu miestu.
3 Tadas Tre... As uz. Bet prie viso to, reikia numatyti asmenine atsakomybe uz sprendimus. Kitaip jokio skirtumo, tiesiogiai ar neteisiogiai renkamas meras...
4 Andrius Ste... Jeigu meras yra renkamas miesto tarybos, jis atsako jai. Tuo požiūriu mes galime tiktai kritikuoti miesto taryba, nes neturime tiesioginės valdžios kritikuoti merą. Meras dirba miesto tarybai
5 Leonas Mil... Būtina rinkti ne tik didžiųjų miestų merus, bet ir miestelių seniūnus. Šiuo metu yra tik vietos savivaldos imitacija, bet ne tikra gyventojų savivalda.
6 Paulius Ule... http://www.suduvosgidas.lt/index.php?cid=60799&new_id=80223
7 Andrius Pet... Laikas vadovauti miestui tiem žmonėm, kuriais tiki miestelėnai
8 Kęstutis SUT... bet būtina aiškiai apibrėžti atšaukimo mechanizmą,kad nebūtų kaip visada
9 Rita Kis... Noriu išsirinktisavo miesto vadovą ir tureti jį galimybę atlaisvinti nuo užimamų pareigų, jei nevykdo savo pažadų
10 linas sim... as asmeniskai noreciau kad miesto gyventojai patys rinktusi miesto mera pritariu tesioginiu mero rinkimams.
11 A.Sutkevičienė ... nes nebenoriu kęsti Česijos respublikos nesąmonių
12 Vita Dak... Dabar daugumos siūlomas variantas būtų beprasmiškas įstatymo pakeitimas- dėl pliusiuko