Už viešą I. Degutienės atsiprašymą ir atsistatydinimą iš seimo pirmininkės pareigų

0 PARAŠAI

Kategorija:

Reikalaujame, kad I. Degutienė viešai atsiprašytų visų šalies piliečių, didelę dalį kurių viešai įtarė mokesčių slėpimu, dėl, atbuline data jiems apskaičiuoto "PSD" mokesčio skolos. Manome, kad toks, be pagrindo, viešas įžeidimas didelės dalies savo šalies piliečių, viešai įtariant juos mokesčių slėpimu - yra nesuderinamas su vieno aukščiausio šalies pareigūnų etika. Todėl reikalaujame I. Degutienės atstatydinimo iš seimo pirmininkės pareigų.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ala N... Gėda vaikėziško peticijų rašinėtojų elgesio. Tokias peticijas rašo slepiantys pajamas ir tingintys dirbti.
2 L,Blazonyte ... Jeigu I.Degutiene taip gerai zino, jog as slepiau mokescius, tai gal zino kur paslepiau, nes negaliu ju suras .!!!
3 Irina V... Kol pas mus vyriausibe galvos tik apie pinigus,o ne apie Žmogu,kol pas mus vadvaus neprofesonalai ,tai mes ir mirsime alkani.
4 Č.Lapinskas ... Aukštas postas,žemas lygis.Kaip ir visa prasčiokų kompanija.
5 Irena S... nesu nieko gyvenime pavogusi,ramiai galiu ziureti visiems i akis ,o kaip Jus ponia Degutiene?
6 O.Šabrauskiene ... PSD - tai Pasisokinedamas Spirk Degutienei PSD įmokų reikalaujanti valdžia privertė juokauti net apie savižudybeshttp://www.delfi.lt/archive/article.php?id=30898879
7 vytautas s... lai koncervatoriai eina duobiu kast nei saliai vadovaut
8 Janina Č... p.Degutiene, atsakykit prašau: koks skirtumas tarp bedarbio užsiregistravusio biržoje, bet negaunančio pašalpos ir neužsiregistravusio biržoje ? Iš kokių pajamų jie gyvena?Abiejus išlaiko artimieji
9 Kestutis V... Parode sita kiaule prie valdisko lovio tikraji veida. KIRGIZSTAN!