Dėl žiaurios baudos Lietuvos kinologų draugijai!!!!!!!!!

0 PARAŠAI

Kategorija:

1. Lietuviška versija.
2. English version.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.

Dėl žiaurios baudos Lietuvos kinologų draugijai

2010 m. balandžio 1 d. Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba skyrė Lietuvos kinologų draugijai 32 300 Lt baudą.
Konkurencijos tarybai pasiskundė įmonė „Tera animalis“, valdanti zooparduotuvių tinklą KIKA, neva LKD draudimas savo veisėjams parduoti jų išveistus šuniukus perpardavinėtojams pažeidžia sąžiningos konkurencijos principus.
Mes, žemiau pasirašiusieji, pasisakome prieš šį LR Konkurencijos tarybos sprendimą.
Mums rūpi šunų gerovė. Mes nenorime, kad šunys būtų laikomi stikliniuose narvuose. Mes pritariame Tarptautinės kinologų federacijos ir Lietuvos kinologų draugijos nuostatai parduoti šunis tiesiai naujam savininkui.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.

For the notice of the fine issued to the Lithuanian Cynological Society

On the 1st of April of 2010 Competition council of the Lithuanian Republic has subjected the Lithuanian Cynological Society to the fine of 32 300 Lt.
The Competition council received this appeal from “Tera Animalis” Ltd. which is in control of zoostore network KIKA, ostensibly the Lithuanian Cynological Society prohibition for their breeders to distribute the breeded puppies for resellers violates the principles of fair rivarly.
We, individuals signed below object this sanction of Competition council.
We care for the wealth of the puppies and we don't want the puppies to be held in glass storages.
Therefore we approve the provision of the International Cynological Federation and Lithuanian Cynological Society to sell the puppies directly to their new owners.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Elena Nor... Bauda reiketu skirti KIkai,kad laiko sunis ant 2 kv.metru
2 Dalia Put... negaliu žiūrėti į tose 'kikose' narvuose laikomus gyvūnų mažylius - kaip jie kankinasi, visų akivaizdoje!! O mūsų soti publika veda vaikus, rodo, atseit kaip gražu. BAISUS BEŠIRDIŠKUMAS!!
3 Ilma And... veislynas "Šunsnukynas". Šuo yra gaujos gyvūnas ir turi augti šalia žmogaus, nes ir vėliau jam reikės gyventi tarp žmonių, o ne akvariume, tai labai svarbu jo psichikai.
4 Jolanta Lab... Juvitai reiketu bent kiek pasidomėti apie augančio šuniuko psichikos vystymasi,gal tada praeitu noras traumuoti šuniukų psichiką.
5 Erika Čei... Už Šuniukų gerovę !!!!! Veislynas "Svajionių Angelas"
6 Jurate Hol... parduoti tik naujam semininkui, BE PASIPELNYTI TROKSTANCIU TARPININKU!
7 Ilona Gud... parduoti šunis tiesiai naujam savininkui !Parduotuvėse jie kankinasi!
8 Dorote Zau... Tai KIKA reikia bausti už žiaurų elgesį su gyvūnais!
9 S.Lekienė ... Kikai matyt biznis neina, tad nutarė ir kitiem gyvenima pagadinti.
10 D.Grigoniene ... Šunys laikomi ne tik stikliniuose narvuose, tačiau jie tampa apatiški nuo nuolatinio praeivių stuksenimo į stiklą, o šuns išvedžiojimas? Automobilų stovėjimo aikštelėse?
11 Zita Dar... Prekyba gyvūnais prekybos centruose yra žalinga mažam šuniukui ir blogas elgesio su gyvūnais pavyzdys mūsų vaikams.
12 jonas jon... gyvunu jiem negaila?uzdaryti narvuose,po stiklu,jie ten kankinasi,bet ir kinologu draugijaprimasto kaip is veiseju pinigus lupti,primasto visokiu naujoviu,girnas tirti,akis,ka dar sumastys
13 V. Blo... Galvoja tik kaip piniga kalti, o kad tai gyvas sutverimas ir dar geriausias zmogaus draugas maziausiai rupi
14 Karolis Pov... Nesąmonė, kam norėsiu, tam parduosiu... Šlovė Konkurencinei tarnybai :)
15 Virginija Pol... Tegu patys save uždarinėja į narvus, o ne gyvūnus, kurie po kelis mėnesius išbūna narvuose 1x1 m.
16 Kristina Mar... Pirkti tiesiogiai iš veisėjų yra patikimiau, nei iš perpardavinėtojų
17 Irina Jus... Belieka apgailestauti, jog naudos principas ir komercija visur ir visada yra esminis kriterijusi
18 Lina Rus... Seniai jau reikejo uzdrausti.. Jus paziurekit i tuos vargsus gyvuniukus narvuose... Yra skirtumas kur perki šuneli is semininko, o kur is akvariumo...
19 Ilona Auk... "Tera animals" yra tik sausi verslininkai. Jiems nerupi meile gyvunams. Kovokime pries tokius norus, nes kiekviena gyva butybe nori tureti namus ir mylincia seima. Kuo maziau streso gyvunams!
20 Rūta Spa... Kaikurie mano, kad ne tik žuvytės gali akvariume gyventi ...
21 Gediminas Vil... Tai KIKA reiktu paduot i teisma už žiaurų elgesį su gyvunais.. įsivaizduokit mažą šunkiuką atplėšta nuo motinos ir patuždyta į akvariuma.. tūkstantis žmoniu barškina, fotkina, erzina, nervai pakrinka
22 Livija Lap... Tai mūsų jaunesnieji draugai. Nebūkime žiaurūs jiems.
23 Arūnas Vil... Nu ką, - durnių laivas toliau nesąmones krečia...
24 Ramunė Bal... Nors Lietuvos kinologų draugija tam tikra prasme skriaudžia veisėjus neteikdama informacijos apie Lietuvos veislynus savo svetainėje, šioje peticijoje pasirašau už LKD - PRIEŠ PERPARDAVINĖTOJUS.
25 Justina G.... tai ne konkurencija pazeista, o gyvunu teises pazeistos.
26 Emma Haa... Selling puppies in petshops is cruel. This practice should never be supported, much less encouraged!
27 Marijonas Lak... Kaip laikomi parduodami šuneliai zooparduotuvėse?...
28 G. Lei... Šuniuko vieta - ne "akvariume", o prie žmogaus ir kitų šunų, kur jis gauna normalią socializaciją. Be jos - tai dar vienas potencialiai pavojingas visuomenei šuo. Ar to nori Konkurencijos taryba?
29 Eglė Kiž... o kiek Kika iš užsienio privežė šunų... juk jie taip pat gyvi "palaidoti" stikliniuose sarkofaguose.
30 Juozas Kam... Mano nuomone, jei "Tera animals" nori prekiauti šunimis KIKOS parduotuvėse, tai tegul įsiveisia savi veislyną ir iš jo pekiauja. Tuomet nebus pažeistos niekieno teisės, ypač šunų.