Prieš komunalinių paslaugų įmoka pagal būsto kvadratūrą

0 PARAŠAI

Kategorija:

Šiai dienai Lietuvos gyventojai yra pasmerkti būti valdininkų sukurtos komunalinių paslaugų sistemos įkaitais. Valdininkai verčia žmones mokėti už paslaugas pagal turimą būsto plotą. Aš prieš, kad būtų diskriminuojamos šeimos, turinčios didesnį būsto plotą. Aš už, kad komunalinės paslaugos būtų mokamos pagal butų skaičių, esančių daugiabutyje. Aš už, kad už visus papildomus darbus- tai yra stogo keitimas, durų keitimas, vamzdžių keitimas, namų renovacija ir t.t. mokėtume ne pagal būsto kvadratūrą, o pagal daugiabutyje butų skaičių. Jei žmogus turi butą su didesne kvadratūra ir jame gyvena 3 šeimos nariai, o turintis pvz. 2 kambarių butą gali gyventi net 5 šeimos nariai , kodėl jie turėtų mokėti mažiau nei tie kurie gyvena 3 kambarių bute. Tai yra pažeidžiamos žmogaus teises. Pasiskaitykit baudžiamąjį kodeksą: 169 straipsnis draudžia diskriminuoti žmones pagal jų socialinę padėtį. Taigi nesvarbu kokio dydžio bute gyvena žmonės, ir ar jie bedarbiai, pensininkai ar milijonieriai, jie turi mokėti vienodą kainą už vienodas paslaugas (šiuo atveju šiukšlių išvežimą, administravimo išlaidas ir t

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 M. M... Autorius labai teisingai parase, visapusiskai palaikau ji.
2 G... kad ir nesame turtingi, būkime teisingi! Ne būstų plotams teikiamos paslaugos, o juose gyvenantiems žmonėms, taigi ir atsiskaitykime už teikiamas paslaugas gyvenantiems žmonėms tuose būstų plotuose.
3 Eva.Paskevic ... as viena gyvenu 4 kambariu bute tai kodel turiu moketi daugiau ???
4 Zigmas K... peticija neaiški kodėl kalbama apie butus bet ne apie gyventojus žmones būtina taisyti peticijos kalbos išraišką sukonkretinti paslaugos turi būti pagal gyventojų sakičių šiukšlių išvežimas
5 T. S... Gaila, kad kur reikia, musu "isrinktuju" nera...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!