Smurtui ne!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Smurtui mokyklose ne, surinkime kuo daugiau balsų ir raginkime atidžiau žiūrėti policiją, teisėsaugą, teismą ir visus kitus asmenis į mokyklos gyvenimą. Už smurtą mokykloje bausti, o nenuleisti nugirdomis!!!
Taip pat ir žmonės, kaip jūs galit būti tokie abejingi, ir žmogų, kurį muša, palikti likimui ir visiškai jam nepadėti?.....

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Ruta
Agresija ir smurtas-toks siuolaikinis mokyklos paveikslas.Apmaudu
2 E.Gabinaityte
nelikit abejingi,juk nenoretumet,kad jusu vaika mustu..beto man baisu,kad musami vaikai ar patyciu nepakente nusizudo..iki ko dasirito Lietuvele
3 V.Korizna
na policija ir teisėsauga tai gerai, bet visai neblogai būtų , kad tėvai daugiau tame dalyvautu, nes kaip ne kaip , bet jie yra atsakingiausi žmonės. Na kaip ir visame kame reikia pradėti nuo savęs ..
4 J.
O gal derėtų ne raginti policiją ir teisėsaugą, o sukurti specialių policijos pareigūnų etatų nuolatinei mokyklų priežiūrai ir tvarkai jose palaikyti, kontroliuoti..

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.