Žmonės už gyvūnus

0 PARAŠAI

Adresuota: Žmonės
Kategorija:

Ar galime tikėtis pagarbos vieni kitiems, jei toleruojame žiaurių, barbarišką elgesį su gyvūnais? Ar galime pasitikėti vieni kitais, jei skriaudžiame ir neginame tų, kurie beatodairiškai pasitiki mumis? Ar galime būti atsakingi vieni už kitus, jei nesugebame ir nenorime prisiimti atsakomybės už tuos, kurie visiškai priklausomi nuo mūsų? Ar moralu kalbėti apie moralę, kai rūpestis beglobiais gyvūnais yra tik savanorių reikalas?

Jei nebegalite tylėti ir nebenorite taikstytis su žiaurumu ir abejingumu, kurį patiria gyvūnai mūsų valstybėje, kviečiame jungtis prie mūsų savo idėjomis, iniciatyvomis ir veiksmais.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vilija S... Mane jau nervina tokie žmonės kuriems gyvūnai nerūpi. Jeigu turi augintinį, tegu rūpinasi ir nežudo jų, neskandina, nedaro iš jų mėsos ir t.t. ;@@
2 A.Rybakovaitė ... Labai džiaugiuosi, jog pagaliau iškeltas šitas klausimas. Aš nuo vaikystės svajoju padėti beglobiams gyvūnams ir iškovoti visų gyvūnų teises. Jie gyvi ir turi būti apsaugoti!
3 Lina V... Butina sviesti ir supazindinti zmones apie gyvunu globos namu veikla, pasiaukojanti savanoriu darba!
4 Lina K... Gyvūno kankinimas yra toks pat nusikaltimas, kaip ir žmogaus kankinimas. Jau seniai metas keisti požiūrį, kad rūpintis reikia tik žmogumi. Kol žmogus kankins gyvūną, tol jis bus MONSTRAS, o ne ŽMOGUS.
5 Laima Š... Ačiū žmonėms, kurie pagaliau atkreipė dėmesį į mūsų visuomenės skaudulį- žiaurų elgesį su gyvūnais. Ir ne tik beglobiais. Šunų augintojai turi daug problemų dėl abejotinų įstatymų
6 R.Beržinienė ... Teko sutikti tokių "gyvūnų mylėtojų", kurie myli tik savo gyvūną, o į benamius ir juos globojančius žiūri su pagieža. Ar čia meilė?
7 Jurate V... Mes atsakome uz tuos, kuriuos prisijaukiname. Nepamirskime humanisku istatymu ir tiems gyvunams, kurie nera prijaukinti!!!!
8 Dalia K... Bendraudami su gyvūnai mes būname tokie, kokie esame iš prigimties, o ne kokiais tampame
9 Linas K... Laikas pradėti diskutuoti ir apie gyvūnų žudymą bei naudojimą žmogaus maitinimosi poreikiams patenkinti
10 GITA M... nebūkime abėjingi gyvūnams, smurtas prieš gyvūnus esme niekuo nesiskira smurtu prieš žmones, susimastykit.
11 Gražina L... Labai tikiu, kad kada nors tapsime civilizuota Europos sąjungos šalimi.
12 Benas N... peticija pasirašyta Lietuvos gyvūnų globos draugijos vardu.
13 Geri k... O apie kokią konkrečia problemą kalbat? Kur tas žiaurumas, kodėl nė vieno atvejo nepaminit? Ką gi jūs siūlot? Ateit su savo idėjom, skirt savo laiką? O ką jūs patys darysit? Vadybininkais būsit?
14 Rasa M... Peticijose tokia tema visada pasirašau už normalią gyvūnų globą ir rūpinimąsi jais
15 ruta u... tiesiog butina taisyt esama padeti kas liecia benamius gyvunus
16 J. P... idėja tokia - uždrausti akciją "gaudom 2010", o pinigus, kuriuos žmonės išleistų ginklams ir lavonmaišiams, geriau susimeta tegu gyvūnų prieglaudų plėtrai
17 M. M... Gyvunai pasitiki zmonemis, bet mazai, kas ta ivertina.
18 Rolandas T... ypač žiairiai su gyvūnais algiamasi provincijoje...
19 Oksana L... "Gyvūnai nėra akmenys, kuriuos galima numesti bet kur" jie turi širdis, yra gyvi ir viską jaučia.
20 Zita U... Jie negali šauktis pagalbos, mes, žmonės, turime ir privalome ištiesti pagalbos ranką!
21 Edita Č... Esu gyvunu myletoja, noreciau prisideti prie sio judejimo.