FotoSkrydis - projektas apie Lietuva internete

Prašau Jūsų prisidėti prie to, kad Lietuva būtų tinkamai prezentuojama internetu.
"FotoSkrydis" tai nekomercinis projektas sukurtas tik iš idėjos garsinti Lietuvą iš paukščio skrydžio. Projekto neremia jokia organizacija ar valstybinė įstaiga.
Kaip autorius labai norėčiau, jog kuo daugiau Lietuvos žmonių sužinotų apie tai. Jei jūs manote jog šis projektas turėtų būti paviešintas reklamuojant jį valstybinėse žiniasklaidos priemonėse Lietuvos radijuje ir televizijoje- prašome prie to prisidėti. Aš kaip projekto autorius manau, kad surasti reklamos laiko tokiam projektui mūsų mokesčių mokėtojų išlaikoma televizija ir radijas tikrai galėtų.

Pagarbiai projekto autorius
Kęstutis Fedirka
www.fotoskrydis.lt

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Emilija K... Ypač palaikau šio projekto idėją ir jau patyriau jo egzistavimo naudą bei reikšmę. Tai puiki priemonė užsienyje gyvenančius žmones sudominti mūsų šalimi, pamatyti jos grožį ir unikalumą!
2 Nepasirasau ... nusisneki :DD uzsimaniai milijonu ane? juokdarys. NEPASIRASAU!
3 AUTORIUI ... Autoriau, vietoj verkslenimo cia, gal pabandyk kokia paraise parengti kokiam fondui ar kulturos ministerijai?? Keistuolis.
4 nn ... ka tu cia nusisneki ir taip valstybe vogia ir dar nori mokescius pakelti?
5 JUOKINGA :... Nu klausykit, ne tokiomis priemonemis privatiems projektams reikia bandyti pritraukti valstybines reklamos - sutinku, projektas grazus, nuotraukos grazios, bet nera jis vienintelis!